به روز شده در کمتر از یک دقیقه پیش

پنسیلوانیا, ایالات متحده سناتور باب کیسی یک دموکرات از اسکرانتون و پت Toomey این Lehigh Valley جمهوری خواه در میان خاموش صدای در سراسر acrimonious استیضاح در برابر رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

اما با هیچ رقابت های سیاسی خود را در این سال صدای خود را در حال رشد به عنوان خط آنها را همراه حزب موقعیت به عنوان جایگزین در انتخابات ریاست جمهوری در پنسیلوانیا — باید برنده نوسان دولت است.

این دو به طور جداگانه مورد بحث با تریبون-بررسی تاثیر استیضاح خود را در عشق و نفرت را با تعرفه و مالیات و تلاش های اخیر به سلطنت در برخی از آنچه را به عنوان سرکش ورزش از قدرت ریاست جمهوری.

نه سناتور خوشحال بود با نتیجه استیضاح.

“اگر شما در حال نشستن وجود دارد و رئیس جمهور انجام, شما رو به یک تصمیم که آیا رفتار خود را باید بررسی خواهد شد” کیسی گفت. “اگر شما بر این باور بود که سوء استفاده از قدرت به عنوان من شما را به عمل می کنند. وجود دارد تنها یک گزینه است.”

او گفت که او نگران پایدار تاثیر مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه خواهد بود که در ادامه قطره ای از اطلاعات است که می تواند خطاب شده است تا به حال جمهوری خواهان مجلس سنا توافق کردند به تماس شاهدان و اسناد و مدارک در دادگاه.

Toomey گفت که او بر این باور بودند هرگز مغلوب ساختن پیشی جستن را انجام افزایش به سطح استیضاح. مورد خانه مدیران آورده موفق به تغییر موضع خود را. مانند کیسی او ترس از تاثیر ماندگار آن را باید در سیاست آمریکا است.

“خطر از آنچه که در خانه انجام داد این است که این خانه دارای کاهش بار برای آنچه سزاوار استیضاح,” Toomey گفت. “آن را افزایش داده است قطبش بود که یک عامل مهم در سیاست آمریکا است. ما بیشتر قطبی از ما شده است در یک مدت زمان طولانی است که باعث می شود آن را سخت تر برای دولت فدرال به کار خوب است.”

اگر چه او ابراز حمایت از یک جنگ جدید قدرت عمل در مورد جنگ در خاورمیانه Toomey نمی شکستن صفوف به خط با دموکرات ها در سال های اخیر 55-45 رای در یک پست-استیضاح تلاش برای مهار جمهور توانایی اقدام نظامی علیه ایران است.

“آن را ایجاد یک مشکل” Toomey گفت. “مشکل شده اند برای محدود کردن رئیس جمهور را توانایی مقابله با یک ذاتا پویا وضعیت. آن را بسته و دست خود را و آن را بسیار دشوار است برای او برای محافظت از آمریکایی ها و منافع آمریکا باشد.”

کیسی به حمایت از قطعنامه ای که تنظیم صحنه برای حق وتو نبرد با کاخ سفید است.

“آن را به دور هر یک از رئيس جمهور در قدرت است. آن را فقط محدود به جنگ ساخت قدرت رئیس جمهور است که در قضاوت من شده است دو حزبی شکست نه فقط برای سال اما یک نسل” او گفت:. “رئیس جمهور می تواند عمل اگر وجود دارد یک حمله قریب الوقوع. که حفظ شده است اما وجود دارد می شود یا مجوز که خاص و یا یک بیانیه. من فکر می کنم اگر شما یک بحث خوب برای اینکه چرا شما می خواهید برای رفتن به جنگ با ایران و یا هر کشور دیگر, شما باید قادر به دریافت این کنگره اعلام جنگ است.”

سناتور نزدیک به توافق بر مغلوب ساختن پیشی جستن را با استفاده از تعرفه ها به مذاکره با چین است. آنها ذکر چین افزایش تهدیدات در حال ظهور به عنوان یک قدرت نظامی و همچنین ادامه نگرانی ها در مورد سرقت مالکیت معنوی.

“من فکر می کنم لازم بود برای مقابله با چین” Toomey گفت. “در نظر من یک نتیجه خوب خواهد بود یک تغییر در رفتار و حذف تعرفه ها استفاده می شد که آنها را به تغییر رفتار است.”

کیسی گفت: نگرانی های خود را در مرکز نیاز به استفاده از تعرفه های استراتژیک مد و به عنوان بخشی از یک ائتلاف بین المللی برای مقابله با چین است. رئیس جمهور اقدامات او گفت: به نظر می رسد فاقد چنین ملاحظات.

دو انشعاب به طور چشمگیری در مالیات است.

کیسی می خواهم برای کاهش معافیت های مالیات دهندگان شرکت های بزرگ دریافت کرد در سال 2017 و با استفاده از افزایش درآمد به صندوق برنامه به اطمینان حاصل شود که کودکان از دسترسی به مراقبت های بهداشتی و کیفیت مراقبت و آموزش و پرورش در اوایل و امنیت اقتصادی است.

Toomey می خواهد برای حفظ معافیت های مالیاتی است که در حال برنامه ریزی به پایان می رسد به زودی.

“بزرگترین اولویت برای من این است که به نگه داشتن اقتصاد قوی قوی و رشد آن را قوی تر” Toomey گفت.

Deb Erdley یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید تماس Deb در 724-850-1209, derdley@tribweb.com و یا از طریق توییتر .

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im