کاتولیک یادبود برگ بدون شک در پسران بسکتبال پیروزی نیوتن جنوبی

WEST ROXBURY — کاتولیک یادبود مربی دنیس توبین ندارد مشکل اشاره دفاعی ساقط در 20 نقطه از دست دادن در آن دادگاه به نیوتن جنوبی دو هفته پیش.

اما سه شنبه شب در یک بخش 1 جنوبی در دور اول رقابت در برابر کسانی که همان شیر توبین خواهد بود سخت فشرده برای پیدا کردن کسانی که در همان miscues.

شماره 11 نیوتن جنوبی پژمرده زیر دنده دفاعی فشار ششم-کشت سانتی متر و ستاره junior گارد Kurtis هندرسون ریخت و در یک بازی-بالا 37 امتیاز به عنوان شوالیه نورد به یک 95-62 پیروزی در Ronald S. پری تربیت بدنی.

“ما دفاعی شدت” گفت: Tobin در بزرگترین تفاوت بین این دو نشست. “ما به تماشای فیلم و ما نمی گرفتن پس از آن که قرار بود ما را به دفاعی.”

هندرسون مجموعه ای از تن برای راه اندازی یک مسابقه لاستیک برای CM (16-5) با رقیب پیش از میلاد در یک چهارم matchup جمعه.

هندرسون رو به یک دامداری شروع و هرگز سرد خاموش توری مستقیم هشت امتیاز در اوایل سه ماهه اول در حالی که سانتی متر برگزار شد نیوتن جنوبی (13-8) فقط یکی ساخته شده هدف زمینه در باز کردن قاب به یک 20-4 منجر شود.

حداکثر Aicardi (29 امتیاز) سعی خواهد شیرها در برگشت با ضربه زدن چهار نفر از هفت 3-اشاره گر در بند دوم اما سانتیمتر دفاع غرق شیر برای رفتن بر روی یک بازی تغییر 17-3 اجرای پل دوم و سوم و چهارم.

سانتی متر به ثمر رساند سه بار خاموش سرقت در فینال دو دقیقه از نیمه اول و جک Wirtanen و هندرسون هر ضربه 3-اشاره گر از شکستن را به یک فرمانده 50-26 منجر 46 ثانیه به سه ماهه سوم.

“دفاع شروع می شود ما جرم” هندرسون گفت. “ما فقط سعی کنید متوقف می شود, فشار تیم و انجام آن در پایان دفاعی.”

هندرسون و سانتی قرمز, عکسبرداری در ادامه به ضربه همه چیز باز در نیمه دوم به عنوان شوالیه متصل در 14-از-31 treys و Ta’Quan ویلیامز به ثمر رساند 13 از 19 امتیاز در سه ماهه چهارم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>