کاتولیک یادبود Kurtis هندرسون مرتکب به بازی پرتال تخصصی اولی در هارتفورد

یکی از ماساچوست’ نخست وزیر ستاره پیدا کرده دانشگاهی صفحه اصلی.

در روز پنج شنبه بعد از ظهر کاتولیک یادبود گارد و دو بار بوستون هرالد رویای Teamer Kurtis هندرسون اعلام تعهد خود را به دانشگاه هارتفورد.

سه سال در تیم اول دانشگاه یا دانشکده بازیکن Henderson شده است یکی از برترین بازیکنان در خلیج وزارت امور خارجه بیش از دو فصل گذشته. هندرسون خود سرعت بالایی بدن و توانایی به ثمر رساند به تلفات تیم در سراسر ماساچوست است. در حالی که هندرسون ممکن است ایستاده در 5-پا-9 قدرت او اجازه می دهد تا او را به فتح و غلبه تقریبا هر مدافع که تلاش برای محافظت از او. یکی از مانكن در اطراف هندرسون به طور متوسط بیش از 22 امتیاز در هر بازی بیش از دو فصل است.

“(Kurtis) یکی از سخت ترین کارگران که من تا کنون مربی” کاتولیک یادبود مربی دنیس توبین گفت. “هارتفورد گرفتن واقعی سرقت.”

هندرسون رسیده 1000 نقطه فلات back on Jan. 14 تبدیل شدن 13th شوالیه برای رسیدن به علامت. او به نام کاتولیک کنفرانس MVP برای 2019-20 فصل است.

هندرسون ستارگی بود برای همه روشن در شوالیه برنامه از لحظه ای که پا در دادگاه است. به عنوان یک هشتم کلاس او ستاره دار در junior تیم اول دانشگاه یا دانشکده.

“من هیجان زده هستم برای او” توبین گفت. “او تا آنجا پیشرفته است که شما می تواند به عنوان یک هشتم کلاس در JV تیم او برای رفتن به یک سوپراستار. او یکی از بهترین گلزنان است که من دیده ام در تصدی من در سانتی متر است.”

هندرسون می پیوندد مناجات شوالیه’ ستاره در طول سال که به دست آورده اند حق را به بازی در سطح دانشگاهی. سابق بوستون هرالد رویای Teamers هاردکور Grady (Davidson), Guilien اسمیت (Dartmouth), Brandon Twitty (Stonehill) و مت هانا (Colby) فقط تعداد انگشت شماری از قابل توجه شوالیه که قبل از هندرسون.

افزایش ارشد هندرسون انتظار می رود که به شوالیه یکی از تیم های برتر در بخش 1 در طول فصل 2020-21

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de