کاتولیک قرض گرفتن لباس سفید و مناسب برای کودکان و نوجوانان از صمیمیت و همدلی پستو

فیلادلفیا — این اولین عشای ربانی فصل است.

برای ماه کاتولیک کودکان در سراسر فیلادلفیا منطقه تهیه شده است برای دریافت, برای اولین بار, عشای ربانی مقدس به طور سنتی سوم ایمان را هفت آیینهای کلیسا و معمولا توزیع در بهار. روز است که اغلب با خانواده اجتماعات و احزاب و عکس های جدید communicants در decked کلاسیک لباس سفید به علامت مناسبت خاص است.

اما بودجه متلاشیکننده هزینه از کسانی که لباس و چادر و لباس و کفش می تواند اجرا به صدها دلار است.

در حال حاضر برخی از منطقه parishes در حال ایجاد “همدلی پستو” اتاق پر از اهدا ربانی لباس و لوازم جانبی است که می تواند قرض گرفته شده به صورت رایگان. مفهوم درخواست تجدید نظر در مورد بیش از صرفه جویی در پول می گویند پدر و مادر — آن را نیز در مورد عملی بودن. چرا خرید چیزی جدید که شما می توانید استفاده مجدد از چیزی است که پوشیده بود تنها برای چند ساعت ؟

“ما فکر کردیم که وجود دارد نیاز مطلق برای این کار گفت:” کالین شارپ, 52, مدیر محله خدمات در سنت کاترین از سینا کلیسا در Torresdale Pa. که راه اندازی آن صمیمیت و همدلی گنجه سال گذشته است. “ما احتمالا 80 لباس و لباس.”

مجموعه outgrew اولیه آن محل در صومعه است و در حال حاضر مستقر در زیرزمین کلیسای. که در آن لباس های نمایش داده شده در سه بزرگ, لباس, قفسه. نزدیک دستشویی — یکی برای دختران و دیگری برای پسران — دو به عنوان مناطق در حال تغییر.

تیز ساخته شده موجودی درخواست لباس کمکهای مالی از حدود 10 منطقه parishes که اعضای آن بودند و پس از آن دعوت به شرکت در قرض گرفتن. تنها هزینه ای برای خانواده ، پس از استفاده از لباس آنها خواسته اند آن را به حرفه ای خشک و تمیز قبل از بازگشت آن است.

این “همدلی گنجه” در سنت کاترین از نام شهری در ایتالیا, کلیسا, که در آن خانواده ها می توانید از کمی استفاده می شود و همدلی لباس و کفش و چادر در 9 مارس سال 2020 است. (جسیکا گریفین/The Philadelphia Inquirer/TNS)

ویکی کی مادر سه در Holmesburg Pa. تصمیم به اتمام موجودی قبل از رفتن به یک فروشگاه خرده فروشی با پسرش, Dominic, 10, برای خرید او یک همدلی کت و شلوار.

“من احساس می کنم آن را بی معنی به صرف $40 به 50 دلار و من دیگر پسر” که 7, “ممکن است قادر به آن را می پوشند گفت:” کی یادآوری خود را برای اولین بار و همدلی و چگونه او را پاره پاره توری روی لباس در مهمانی بعد از مراسم.

دومینیک بود هل دادن برای یک کت و شلوار آبی اما کی — یک کشاکش وقتی که می آید برای اولین بار و همدلی لباس — آن را ندارد. آن را تا به حال به سفید است.

مطمئن شوید به اندازه کافی در سنت کاترین را کی در بر داشت یک دست کت و شلوار بود که نه تنها یک فرد کامل برای Dominic بلکه او را خوشحال. در حال حاضر همه او نیاز به یک جدید پیراهن و کراوات (او امیدوار به اجاره او برخی از کفش سفید).

“آن را مانند یک چهار قطعه کت و شلوار,” او باید یک بار او می شود کراوات و گفت: کی. “او فکر او را ‘مرد’ در حال حاضر.”

سنت کاترین را نه تنها در منطقه محله به ارائه یک همدلی گنجه.

در Ambler Pa. سنت آنتونی از پادوا باز یکی این سال پس از مصرف بیش از موجودی از شهدای مقدس کلیسای کاتولیک در Oreland Pa. که قطع این سرویس است. گنجه رشد موجودی ارائه می دهد حدود 60 لباس — دختران سفید با لباس و حجاب و پسران مناسب (در رنگ سفید و رنگ های دیگر) در “انواع درجه دوم اندازه” گفت: آنجلا Lawlor, مدیر آموزش و پرورش مذهبی.

“این بسیار نام تجاری جدید” Lawlor گفت: در مورد ایده “خانواده هایی که اهدای لباس خوشحال هستند که چیزی به آنها استفاده می شود در حال رفتن به استفاده خوبی برای خانواده است.

“هیچ پولی رد و بدل است,” او گفت: هر چند سنت آنتونی گنجه مانند سنت کاترین را نیز می پرسد که موارد حرفه ای خشک و تمیز قبل از بازگشت.

صحبت از سنت کاترین را به محله و همدلی گنجه در مورد به دریافت افزایش از Meghan Harnett, یک تازه وارد در Gwynedd رحمت آکادمی بود که به دنبال یک راه برای بازگشت به جامعه است.

این لنسدل. Pa. نوجوان با نزدیک شدن به مسئولان مدرسه در مورد انجام یک لباس درایو به نفع سنت کاترین گنجه. او در روند جمع آوری اهدا ربانی frocks از او Gwynedd رحمت همکلاسی.

“به جای آن به هدر رفتن در گنجه و یا پرتاب آن را دور چرا آن را به یکی دیگر از دختر یا پسر ؟” گفت: Harnett, 17. “اگر آن را هنوز هم در وضعیت خوب, فقط پاس کردن آن است.”

Harnett به یاد او اولین صمیمیت و همدلی و چگونه او را “احساس مانند یک شاهزاده خانم.” او نمیخواهد هزینه یک لباس و یا کت و شلوار به این دلیل کودکان احساس متفاوت از دیگر communicants.

“من می خواهم آنها را به طور کامل لذت بردن از سوگندی و فقط وجود دارد,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im