گربه فشار خون بالا تحت تاثیر قرار بینایی

دختر ما در زمان ما خانواده گربه به مدرسه گراد در این سال و او فقط به نام ما از کوره در رفته چون گربه به طور ناگهانی به نظر می رسید به عمل کور, bumping به همه چیز با چشم متسع شده.

ما به او گفت برای گرفتن گربه به یک دامپزشک بلافاصله. معلوم است که گربه دارای فشار خون بالا!

به او دارو برای گربه ها و گفته شد که وجود دارد این است که یک امکان خوب که از دست دادن بینایی است که برگشت از او آن را بلافاصله. چه هستند شانس موفقیت ؟ او همچنین گفت که در تمام احتمال, گربه نیاز به داروها را برای بقیه زندگی خود و به عنوان یک دانشجوی گراد او نگران است با هزینه های.

است درمان هزینه? شوهر من و من ممکن است را به گربه خانه اگر آن را بیش از حد برای او که مسئولیت رسیدگی به. چه چیزی شما را نشان می دهد ؟

فشار خون بالا در واقع یک مسئله واقعی در گربه ها و نه این که غیر معمول به خصوص در گربه.

خانواده خود را خوش شانس است که دختر خود را به سرعت قادر به تشخیص این مشکل با توجه به از دست دادن بینایی و به گربه به یک دامپزشک. این نوع از پیدا کردن است که معمولا به علت خونریزی شبکیه یا جداشدگی شبکیه.

معمول داروی انتخابی برای این رویداد است آملودیپین و آن را با این نسخهها کار به سرعت و به خوبی. این کوری احتمالا یک فرصت خوب بودن معکوس با توجه به اقدام سریع گرفته شده است. زمان لازم است در این سناریو و در صورتی که گربه در سمت چپ با مشکلات بینایی را برای بیش از چند روز حل و فصل از دست دادن بینایی ممکن است رخ دهد.

به همان اندازه مهم است که تشخیص علت فشار خون بالا و این را می توان با توجه به عوامل متعدد نیاز به درمان به عنوان نامیده می شود. این خدمات عبارتند از پرکاری تیروئید بیماری های کلیوی و بیماری های قلبی و حتی دیابت است. گاهی اوقات وجود ندارد و واضح مشخص شود. دامپزشکان را cat فشار خون فقط مانند پزشکان با انجام یک کاف با اندازه گیری فشارخون سيستوليک و دياستوليک ارزش ها و گربه ارزش ها به طور معمول بالاتر از انسان است.

خوشبختانه اکثر شرایط با داروها درمان می شود و هزینه است که همیشه بیش از حد بالا بسته به میزان پیگیری بازدیدکننده داشته است و عوامل دیگر. اغلب داروهایی مانند مهارکننده های ACE نیز مورد استفاده و گربه خود را در حال حاضر ممکن است همچنین مصرف آن است. علاوه بر سنجش فشار خون bloodwork و کامل معاینه فیزیکی باید تشخیصی و اجازه می دهد برای مدیریت هر بیماری زمینه ای خود گربه است. این نیز ممکن است شامل تغییر در رژیم غذایی علاوه بر داروها.

در نهایت من احتمالا ترک گربه با دختر خود را در مدرسه به کاهش استرس. مشورت با دامپزشک درمان گربه و رفتن از وجود دارد. امیدوارم تا این زمان این است که در چاپ گربه خود را دید دوباره بازسازی شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر