CDC پس از انتقاد دستورالعمل هایی را برای انزوا روشن می کند، اما هنوز هیچ درخواستی برای آزمایش وجود ندارد

[ad_1]

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها روز سه‌شنبه دستورالعمل‌های خود را درباره اقداماتی که باید هنگام دریافت کووید-19 انجام دهید، توضیح دادند، حرکتی که پس از انتقاد هفته گذشته مبنی بر اینکه آخرین دستورالعمل‌های آنها برای کاهش ایزوله‌سازی به پنج روز بدون نیاز به آزمایش منفی، گیج‌کننده و گیج‌کننده است، انجام شد. ضعیف.

آخرین به‌روزرسانی هنوز شامل توصیه‌ای برای افراد برای انجام آزمایش منفی کووید قبل از خروج از انزوا نیست، اما راهنمایی برای افرادی که «دسترسی دارند» و «می‌خواهند آزمایش کنند» ارائه می‌کند – زبانی که چالش‌هایی را که بسیاری از آمریکایی‌ها در اخیر با آن مواجه هستند منعکس می‌کند. هفته ها تلاش برای به دست آوردن آنها – هنوز هم ادعا می کند که تست سریع منفی کاملاً واضح نیست.

CDC می‌گوید افرادی که بعد از پنج روز نتیجه مثبت می‌گیرند باید برای پنج روز دیگر ایزوله شوند، در حالی که افرادی که آزمایش منفی دارند همچنان باید دستورالعمل‌های کسانی را که آزمایش نمی‌کنند دنبال کنند: تا روز دهم ماسک بپوشند، از افراد در معرض خطر دوری کنند. ، از مسافرت و خوردن و آشامیدن در اطراف دیگران خودداری کنید.

CDC گفت که این تصمیم بر اساس شواهدی است که نشان می‌دهد آزمایش‌های سریع منفی لزوماً به معنای متوقف کردن انتشار ویروس توسط فردی نیست و نمی‌توان به آزمایش‌های PCR، دقیق‌ترین نوع، اعتماد کرد زیرا نتایج مثبتی را برای هفته‌ها پس از آن نشان می‌داد. که حتی زمانی که کسی آلوده نیست.

این راهنما گفت: “به این ترتیب، صرف نظر از نتیجه آزمایش، همچنان توصیه می شود که از ماسک مناسب استفاده کنید.”

اگرچه در جزئیات بیشتر، راهنمای به روز شده تفاوت قابل توجهی با دستورالعمل های هفته گذشته ندارد، که دوره توصیه شده ایزوله برای یک فرد مبتلا به کووید را از 10 روز به پنج روز کاهش داد و به دنبال آن پنج روز ماسک زدن اطراف افراد دیگر را تغییر داد. این امر در مورد هر کسی که واکسینه شده است یا نشده است که کووید را دریافت کرده است، اعمال می شود، تا زمانی که افراد تا روز پنجم علائم خود را تا حد زیادی از بین ببرند.

اما این تصمیم کارشناسان بهداشت عمومی را عصبانی کرد و معتقد بودند که ایزوله‌سازی کوتاه‌تر بدون آزمایش منفی منجر به شیوع بیشتر می‌شود.

دکتر مایکل مینا، اپیدمیولوژیست و مدیر تحقیقات eMed هفته گذشته پس از اعلام اولیه، نوشت: «دستورالعمل‌های جدید CDC برای کاهش جداسازی مثبت به 5 روز بدون آزمایش منفی، بی‌احتیاطی است. «من مطلقاً نمی‌خواهم کنار کسی بنشینم که دورش برگشته است [positive] پنج روز پیش و تست نشده است [negative]”

مقامات فدرال انتقادات را رد کرده اند و اصرار دارند که توصیه های جدید مبتنی بر علم است نه فشار اجتماعی.

«شما می‌توانید با خیال راحت افراد را ظرف پنج روز بازگردانید، به شرطی که اگر علائمی نداشته باشند، ماسک بزنند. این علم است، “دکتر آنتونی فائوچی، مشاور ارشد پزشکی در کاخ سفید هفته گذشته به ABC News گفت. تأثیر این کار این است که سعی کنیم در شرایطی قرار نگیریم که اساساً مجبور باشیم کل کشور را ببندیم.»

روشل والنسکی، مدیر CDC نیز از این دستورالعمل‌ها دفاع کرد و گفت که این دستورالعمل‌ها مبتنی بر مطالعات رفتاری است که نشان می‌دهد تنها یک سوم افراد از دستورالعمل‌های قبلی پیروی می‌کنند و داده‌هایی که نشان می‌دهد تا 90 درصد از شیوع کووید در پنج روز اول رخ داده است. .

او هفته گذشته به CNN گفت: «این واقعاً ارتباط زیادی با آنچه فکر می‌کردیم مردم می‌توانند از عهده آن برآیند، داشت.

و در روز سه‌شنبه، دستورالعمل‌ها تا حد زیادی به این موضع پایبند بودند، اگرچه بیشتر روشن می‌کرد که افراد در همه سناریوها چه کاری باید انجام دهند، از جمله اینکه آیا تصمیم به آزمایش دارند.

در اینجا آخرین مورد است:

CDC می گوید اگر به کووید مبتلا شدید، باید خود را به مدت پنج روز ایزوله کنید.

روز 0 اولین روز علائم است و روز 1 “اولین روز کامل پس از بروز علائم شما” در نظر گرفته می شود. به عنوان مثال، اگر علائم را در روز دوشنبه دارید، سه شنبه روز اول و شنبه روز پنجم است.

اگر مورد شما بدون علامت است، روز 0 روزی است که آزمایش شما مثبت شد. اما دستورالعمل‌های CDC در روز سه‌شنبه تصریح کرد که اگر افراد بدون هیچ علامتی آزمایششان مثبت شد و در روزهای بعد علائمی بروز کردند، باید ساعت انزوای خود را در روزی که علائم دارند به صفر برگردانند و برای مدت پنج روز بیشتر خود را ایزوله کنند.

بعد از پنج روز کامل، اگر بیشترتان بهتر هستید، می‌توانید انزوا را ترک کنید. این یعنی چی؟ دما نداره و حالش خوبه

طبق دستورالعمل CDC، اگر به مدت 24 ساعت بدون استفاده از داروهای تب بر و سایر علائم شما بهبود یافته است، می توانید پس از 5 روز کامل به انزوا پایان دهید.

از دست دادن چشایی و بویایی، دو علامت رایج کووید، می‌تواند «هفته‌ها یا ماه‌ها پس از بهبودی» طول بکشد و به‌عنوان علائمی که باید شما را منزوی نگه دارد، واجد شرایط نیست.

سپس، پس از پنج روز، باید «به مدت 5 روز دیگر (روز ششم تا دهم) پس از پایان دوره انزوای 5 روزه خود، از یک ماسک مناسب در اطراف دیگران در خانه و در مکان‌های عمومی استفاده کنید. راهنما

CDC گفت: اگر نمی توانید خود را پنهان کنید، یا اگر می توانید خود را پنهان کنید اما در اطراف افراد در معرض خطر هستید، به جای آن انزوا را انتخاب کنید.

«اگر نمی‌توانید زمانی که در اطراف هستید ماسک بزنید، باید به مدت 10 روز خود را ایزوله کنید. طبق CDC حداقل تا 10 روز پس از آن از افرادی که دارای نقص ایمنی هستند یا در معرض خطر بالای بیماری جدی هستند، از خانه های سالمندان و سایر مکان های پرخطر خودداری کنید.

اگر هنوز می خواهید تست کنید و می توانید یکی را پیدا کنید

در مورد مؤلفه آزمایش، CDC توصیه می‌کند افرادی که می‌توانند و می‌خواهند آزمایش کنند، اگر به مدت 24 ساعت بدون دما بوده‌اند، این کار را حدود روز پنجم انجام دهند.

راهنما گفت: “اگر آزمایش شما مثبت است، باید تا روز دهم خود را ایزوله کنید.”

و مهمتر از همه، بر اساس CDC، آزمایش منفی کاملاً مشخص نیست.

راهنما گفت: “اگر آزمایش شما منفی بود، می توانید به انزوا پایان دهید، اما تا روز دهم از ماسک محکم در اطراف دیگران در خانه و مکان های عمومی استفاده کنید.”

CDC توصیه می‌کند که سفر نکنید، به جایی که نمی‌توانید ماسک بزنید، مانند رستوران‌ها و سالن‌های ورزشی نروید، و از خوردن غذا در اطراف مردم – چه در خانه و چه در ملاء عام – تا 10 روز کامل پس از اولین روز علائم اجتناب کنید. حتی با جواب منفی.

والنسکی در مصاحبه ای که دوشنبه شب با استفان کولبر مجری برنامه Late Show درخواست راهنمایی کرد، گفت که او حتی یک آزمایش منفی را به احتمال زیاد “برخی برنامه در مقابل شما” تفسیر خواهد کرد.

والنسکی گفت: “اگر به یک آزمایش دسترسی دارید و می خواهید در روز پنجم آزمایش بدهید و اگر علائم شما برطرف شد و احساس خوبی دارید، ادامه دهید و آن آزمایش را انجام دهید.”

“اما در اینجا این است که چگونه این آزمایش را تفسیر می کنم. اگر مثبت بود، پنج روز دیگر در خانه بمانید. اگر منفی است، من می گویم که شما واقعاً باید از ماسک استفاده کنید. او گفت: “شما ممکن است هنوز درجاتی از انتقال را داشته باشید.”

«احتمالاً هنوز لازم نیست به دیدن مادربزرگ بروید. شما نباید سوار هواپیما شوید. با این حال، زمانی که با افراد دیگر هستید، باید بسیار مراقب باشید و همیشه از ماسک خود استفاده کنید.

اگرچه معرفی رهبری با انتقادات زیادی مواجه شد، کارشناسان خاطرنشان کردند که در نهایت محیطی به سرعت در حال تحول و بدون راه حل جهانی آسان بود.

دکتر دیوید داودی، اپیدمیولوژیست در دانشکده بهداشت عمومی جانز هاپکینز بلومبرگ، به ABC News گفت: “CDC پیام متفاوتی ارسال می کند – اما من فکر نمی کنم راهی برای دور زدن آن وجود داشته باشد.”

و من فکر نمی‌کنم که برای قضاوت درباره پیام‌های مختلط در شرایطی که به سرعت در حال تحول است، خیلی سریع عمل کنیم. ما می خواهیم دستورالعمل های ما منعکس کننده آخرین دانش ما باشد، به این معنی که این دستورالعمل ها گاهی اوقات به سرعت تغییر می کنند.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum hovarda girişinstagram takipçi satın alMobil Ödeme Bozdurma mobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma