جشن بهداشت عمومی رهبران یک انحراف خوش آمدید. اما اجازه دهید به یاد داشته باشید که آنها انسان است.

ماری-دانیل اسمیت: ‘اررودا matata’ است اما یکی از تغییرات در یک موضوع است. ستاره از سر پزشکان در بریتیش کلمبیا آلبرتا و دیگر استان نیز در حال افزایش است. اما انحراف است نه مشکل.

“آنها قرار داده و چهره من در نان گفت:” bespectacled به فرد در نظر گرفتن تصویر خود را نگه داشتن تا گوشی خود را به نشان می دهد یک Instagram ارسال یک قرص گرد با bespectacled صورت نابودسازی در لایه آرد در بالا.

در این صورت نیز بر روی تی شرت, طرح های زیبا و رنگارنگ, جواهرات و اشیای قیمتی. آن است که فتوشاپیه بر روی بدن از قهرمانان و مذهبی و شخصیت های تاریخی. تشریح صورت در دسترس ساخته شده است به طور منظم به طوری که جانبازان می توانید آنها را چاپ و رنگ آنها را برای ارسال به فن صفحه. دیگر مداحان منظور جلب و یا رنگ چهره از ابتدا. کسی که به تازگی ساخته شده یک احساس ،

معشوق مرد در پررنگ دید از بالا, دکتر Horacio اررودا, Quebec ارشد بهداشت عمومی افسر که محاوره هیچ و بی معنی تن و چشمگیر gesticulations تبدیل شده اند به راحتی در طول یک زمان طولانی انزوا و ترس است.

(این Journal de Montréal,‘s “ساس د تراشه” وبلاگ به تازگی منتشر مفید مسابقه برای پیدا کردن که جفت از عینک خود شما “هستند.” نازک-rimmed هنرمند برای مثال نشان می دهد که نور دل روح یک کمدین که از خواب بیدار زمزمه یک آهنگ تم. ضخیم, سیاه, علم, عینک, نشان می دهد لذت بردن از ارجاعات متقابل آمار و رد اخبار جعلی. پین در اررودا کت و شلوار یکی دیگر از موضوع شیفتگی.)

مرتبط با: Coronavirus است که در حال حاضر در نظر گرفتن تلفات در کانادا در خط مقدم مراقبت از سلامت کارگران

در روزانه در جلسات بعدی به برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت—که دولت با بهره گیری از 95 درصد تصویب امتیاز برای دست زدن به آن از coronavirus تهدید—اررودا جدی بهداشت عمومی مشاوره می آید با یک طرف از طنز است. به معاشرت و بدون خروج از خانه او نشان می دهد سازماندهی یک خط در FaceTime. برای نشان دادن “مسطح منحنی” او شکسته یک نخل در برابر دیگر در افقی کف (در حال حاضر محبوب gif).

اررودا استادانی یک عشق برای لذیذ تخم مرغ پرتغالی در اوایل ماه مارس. گرایش های گوگل نشان می دهد جستجو برای “tartelettes portugaises” سر به فلک کشید. یک 40,000-فن قوی صفحه را در Facebook, “Horacio notre héros,” زندگی جریان یک کلاس پخت و پز. بستگان خود را در کبک هستند حداقل passingly آگاه تارت. بیشتر احتمال دارد آنها در حال حاضر دریافت یک دستور غذا. احتمالا ریکاردو است.

اگر چه کبک کامل هنر بهداشت عمومی fandom, Arruda matata (مکرر عبارت fan page) است اما یکی از تغییرات در یک موضوع است. (این است که بدون عبور از شوق.) ستاره از سر پزشکان در بریتیش کلمبیا آلبرتا و دیگر استان ها در حال افزایش بیش از حد الهام بخش, ترانه سرایان, طراحان مد و مردم عادی که نیاز به برخی از امید برای چسبیدن به در حالی که وحشتناک COVID-19 آمار شمع تا.

مرتبط با: کروناویروس در کانادا: این نمودار نشان می دهد که چگونه مبارزه ما برای صاف منحنی’ در جریان است

نه به ذکر است دکتر ترزا Tam کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر که پیشنهاد به #plankthecurve الهام بخش بسیاری از خانه تمرین و که چهره ای است که در حال حاضر بسیار خوبی شناخته شده برای کسانی که, گشت و گذار, کانادایی, کانال های تلویزیون, حتی اگر آنها نبوده است تماشای فدرال جلسات.

در B. C. دکتر بانی هنری توییتر صفحه فن—”سرپرستی بایگانی قدردانی و نوع کلمات” فقط تحت 8,000 پیروان. آن را به تازگی ارسال شده در گرافیک هنری به عنوان Wonder Woman.

در آلبرتا, دکتر دینا Hinshaw عینک جدول تناوبی لباس یک روز و باعث B. C. فروشگاه به سرعت تا سطح شیب دار تولید از طراحی آن است. A Facebook fan گروه برای Hinshaw با حدود 6000 عضو می پرسد آینده نگر نجار به تأیید آنها بوده است اجتماعی فاصله قبل از دسترسی به آن پست. کلگری مارک های مد SophieGrace و مادام برتر همکاری در محدود نسخه T-پیراهن های پرتره از تام هنری و Hinshaw. در ضمن یک صفحه توییتر جشن روسری از تورنتو افسر پزشکی سلامت دکتر آیلین د ویلا. “ما عاشق یک بیانیه الگوی” می گوید یکی از پست.

مربوط به: ‘من در خطر اگر قبول شدم کسی در شلوغ پیاده رو؟’ (و 11 دیگر coronavirus سوال)

بیش از در نوا اسکوشیا یک نظرسنجی از سواحل روزنامه وادار الگوهای رفتاری شامل دکتر رابرت عجیبی عنوان, مارول, دکتر, عجیب و غریب است. او و نخست وزیر استفان مک نیل نیز (عشق ما امید) در مقایسه با Statler و والدورف از Muppets. عجیبی را به تازگی تشکر همسایگان برای احداث علامت در نزدیکی خانه خود را که او را پدر برای کار خود را.

یک نظرسنجی اخیر توسط مربع های عمومی تحقیق و Maru/آبی نشان می دهد که کانادایی ها با قرار دادن یک معامله خوب از اعتماد به خود را در مقامات بهداشت عمومی. در کبک به طور کامل 64 درصد اعتماد اررودا “زیادی” و دیگری 20 درصد “تا حدودی.” در B. C. هنری است که مورد اعتماد “زیادی” با 54 درصد و “تا حدودی” با 28 درصد; در آلبرتا شماره 55 درصد و 30 درصد بود. در انتاریو مردم کمتر توصیف اعتماد دیوید ویلیامز زیادی (21 درصد) و یا تا حدودی (28 درصد). وجود دارد بالا doc موضوع به مراتب کمتر memes. تصادف است ؟

اعداد نظرسنجی های ارائه شده به maclean’s منعکس کننده دیدگاه ها از حدود 800 نفر در هر یک از این استانها بین مارس 25 و 27.

مرتبط با: چه باید بکنید اگر شما گذاشته به دلیل coronavirus

البته از این همه حسن نیت معنا نیست که هیچ نگرانی برای بقیه روز خود را و یا حتی یک انحراف است که کاملا بدون مشکل.

به شنیدن یک فرد هوشمند با آرامش صحبت در مورد این زمینه خود را از تجربه و تخصص است تغییر طراوت از اغلب خالی صدایی صحبت کردن امتیاز از سیاستمداران ما است. بدانید که یک پزشک است که نشستن در کنار برتر خود را—و یا زوم خود را با نخست وزیر در طول یک بیماری همه گیر است که به می دانم که مفهوم “شواهد مبتنی بر سیاست” ممکن است واقعا بازی کردن.

اما باید کانادا زمان COVID-19 استراتژی اثبات ناکارآمد و واقعا حتی اگر آن کار می کند—چهره های مشابه ما تگرگ امروز به عنوان بهداشت عمومی ما قهرمانان می تواند تبدیل به هدف سرزنش. گسترده پیامدهای خود مشاوره می تواند کمک به شکست سیاست که خارج از کنترل و یا تخصص. ما قلب دکتر هنری, اما ما باید به یاد داشته باشید که او توانمند متخصص پزشکی نه یک اقتصاددان یا قانونگذار.

مرتبط: یک نقشه حرارتی از coronavirus موارد در کانادا

دکتر Hinshaw Facebook fan گروه در حال حاضر به سختی تعدیل دور نظرات که در مورد شکایت استان پاسخ و یا ارائه نادرست افسانه های شهری در مورد چگونه به ضرب و شتم ‘رونا. دکتر تام است که از میراث فرهنگی دریافت کرده است بی پایان سولفات در رسانه های اجتماعی.

اما پیام تشکر هنوز هم به نظر می رسد به تعداد پیام های نفرت.

مهربانترین چیز بهداشت عمومی علاقمندان می توانید انجام دهید این است که آگاهی از پایه آنها قرار دادن قهرمانان خود را در. اگر ما به احترام این مقامات به اندازه کافی به دنبال نسخه خود را و قرار دادن چهره خود را بر ما تی شرت-یا در بدن ما به دلیل علامت گذاری کلمات من: وقتی تو سرو در نهایت بازگشایی حداقل یک Quebecer را دریافت اررودا تو—ما باید احترام آنها را به اندازه کافی به آنها اعتماد کورکورانه و یا دعا به آیکون خود را به می دانم که آنها در حال خطاپذیر انسان انجام بهترین خود را درست مثل هر کس دیگری.

بنابراین اجازه دهید آنها را همچنان به کسب اعتماد ما. و اگر آنها الهام بخش شال-پوشیدن یا یک پیچ و تاب و خلاق در کشور ما جدید مورد علاقه تفریح و سرگرمی, استرس پخت ؟ همه ما می تواند استفاده از یک کمی سرگرم کننده به “خمیر مایه” وضعیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im