وبلاگ را سایه بهار به فرش قرمز

ابر و باران و بازگشت به دماهای سردتر — که چه آب و هوا مانند به نظر می رسد طی هفته آینده. که این باعث می شود زمان مناسب برای الهام توسط fab, روشن, لباس های کوتاه و دامنی که فریاد “بهار!” های اخیر فرش قرمز بیرون آورده و سه نفر از جوان وبلاگ decked در سایه رنگ ظریف و florals — فقط حق را برای روشن کردن تاریکی محزون ؟ gloomiest روز. مشاهده:

  • آنی LeBlanc می رسد در LA ویژه نمایش “تمام مکان های روشن” در ArcLight Cinemas هالیوود روز دوشنبه, فوریه. 24, 2020, در لس آنجلس. (عکس توسط ویلی Sanjuan/تالار گفتگو/AP)

  • آهنگساز Ezinma حضور یک نمایش ویژه از “بار بیل کانینگهام” به میزبانی مک, Nordstrom و CFDA در Angelika فیلم مرکز در روز پنج شنبه, فوریه. 13, 2020, در نیویورک است. (عکس از اوان Agostini/تالار گفتگو/AP)

  • صوفیه Hasmik می رسد در LA ویژه نمایش “تمام مکان های روشن” در ArcLight Cinemas هالیوود روز دوشنبه, فوریه. 24, 2020, در لس آنجلس. (عکس توسط ویلی Sanjuan/تالار گفتگو/AP)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>