سلتیکز در انتظار کلمه از دولت در بازگشایی تمرین تسهیلات

دوشنبه و تاریخ شروع تدریجی بازگشایی ماساچوست و محلی حرفه ای بسکتبال تیم در امان نیست انزوا در یکی از آخرین کشورهای مجددا از coronavirus مستند.

حدود 10 تیم NBA بازگشایی آموزش امکانات — البته تحت به خصوص محتاط دستورالعمل — اما سلتیکز مالک Wyc Grousbeck صدا مثل یک مرد معتقد است که او از دست رفته.

Grousbeck خود را چک ليست از کمیسر NBA آدم نقره و برنامه های در پس هر قانون.

“ما باز خواهد شد امکانات ما برای یک بازیکن یک سبد یک مربی در یک زمان هنگامی که ما در حال بهبود او گفت:” از دولت را به آرامی بهبود COVID-19 رای.

“ما همه از برنامه های ما و بحث در جریان است. ما نمی فکر می کنم از آن خواهد شد بسیار طولانی — من می گویم که گفت:” Grousbeck. “ما در حال رفتن به مطمئن شوید که آن را بی خطر ترین چیزی که هر کسی می کند در تمام طول روز طولانی است. اگر ما باز به عنوان یک دولت این ممکن است امن ترین نقطه شما احتمالا می تواند.”

بازیکن ایمنی را تعیین می کند در هر مرحله گرفته شده توسط NBA در آن به جستجو برای یک راه برای به پایان 2019-20 فصل است. تمام اصطلاحات به نظر می رسد در حال تغییر — به اصطلاح “حباب مفهوم” با دیزنی جهان و لاس وگاس دو اغلب ذکر شده در سایت برای یک محافظ حذفی, محیط, به نظر می رسد که با توجه به “پردیس” مفهوم.

اما در کوتاه مدت حدود یک سوم از لیگ, بر اساس دستورالعمل دولت است استقبال از بازگشت بازیکنان از جمله اورلاندو کلیولند یوتا تورنتو و پورتلند, فیلادلفیا, دنور و میامی است.

جوئل Embiid جای تعجب نیست تقریبا بلافاصله posted a photo on Instagram خود را تحت یک سبد در Sixers تسهیلات عمل. اورلاندو ارسال شده در یک ویدئو کوتاه از مرکز Nikola Vucevic تیراندازی در یک سبد با عضو هیات لیونل چالمرز.

این است چگونه سلتیکز شروع خواهد شد با فردی بازیکنان در فرد سبد چهار در یک زمان. مربیان تیم در حال حاضر مجاز به کار کردن با فردی بازیکنان البته در فرد سبدهای.

هر چند بازیکنان دریافت کرده اند در حال انجام درمان از تیم پزشکی و آموزش پرسنل در خانه های خود, تیم, امکانات آموزشی در حال حاضر در نوسان کامل است.

بازیکن می تواند در نتیجه آغاز روند کار به شکل.

“این طولانی ترین من رفته و بدون تیراندازی بسکتبال در زندگی من” گرما جانباز udonis haslem Haslem گفت: در یک ویدیو ارسال شده به میامی سایت.

“من احساس بزرگ فقط در خارج وجود دارد,” او گفت:. “اما قطعا, پاهای خسته در حال حاضر. من تا به حال بیلی Madisons در پایان آن. من نمی توانستم هیچ چیز در خارج وجود دارد در پایان.”

اما به عنوان کاوالیرز به جلو Kevin Love ESPN گفت: این آهسته و تدریجی سرعت تمام است که در دسترس برای بازیکنان در حال حاضر.

“من احساس می کنم مثل کسی که نیاز به یک فرار و یا در زندگی روزمره است که به دنبال هر نوع حالت عادی برگشت انجام چیزی است که آنها عشق” او گفت:. “برای من بازی 25-ish سال از سازماندهی بسکتبال و این طولانی ترین من تا کنون رفته بدون دست زدن به (بسکتبال). و این چیزی است که من واقعا لذت بردن از انجام.

“بنابراین برای من, آن را قطعا یک دوپامین رسید و این فقط احساس بزرگ در آن وجود دارد و عرق خارج از انجام تمرینات من در خانه و یا بر روی تردمیل. بیرون رفتن وجود دارد و با داشتن برخی از حس ظاهر و در دادگاه و در واقع تیراندازی بسیار نشاط بخشی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net