سلتیکز مربی براد Stevens تنظیم به NBA ویروس-تحمیل توقف

2 دقیقه پیش

بوستون — Boston Celtics مربی براد استیونس می توانید به یاد داشته باشید ترک خانه خود را فقط در چند نوبت در طول دو هفته گذشته.

آن است که از وضعیت موجود برای مربیان و بازیکنان در سراسر NBA پس از coronavirus همه گیر برانگیخته نورد خاموش کردن ورزش حرفه ای در سراسر جهان است. لیگ برتر به حالت تعلیق در آن فصل 11 مارس پس از یوتا جاز All-Star رودی Gobert آن شد اولین بازیکن برای تست مثبت برای covid-19 سویه است.

آن را ترک کرده است 42-ساله مربی مانند هر کس دیگری در جستجوی راه هایی برای تنظیم به یک واقعیت جدید و زندگی روزمره.

جدید کروناویروس باعث شده همه گیر جهانی است که بیمار حداقل 597,000 کشته و بیش از 27,000 در سراسر جهان فلج اقتصاد و مجبور محدودیت در حرکت میلیون ها نفر از مردم در تلاش برای متوقف کردن ویروس از گسترش بیشتر و قریب به اتفاق سیستم مراقبت های بهداشتی.

NBA دهکدهای از دست داد بازی 100 تا کنون با هیچ جدول زمانی مشخص برای زمانی که فصل ممکن است رزومه — اگر در همه.

استیونس گفت: او با گذشت زمان همان راه بسیاری از سراسر کشور است.

“من سعی می کنم و همه چیز را که ما خواسته به انجام,” او گفت:. “ما و ما برای پیاده روی بروید. … اما افکار من با هر کسی که واقعا رو این چیز. و این درست است که شما احساس بسیار بد است.”

استیونس صرف روز خود را با تلاش برای ماندن متصل به هر دو خانواده و سلتیکز خانواده بهترین او می تواند.

او و همسرش, تریسی, قرار دادن با هم یک ارائه پاورپوینت خود را برای 14 سال پسر و 10 دختر ساله برای کمک به توضیح دهد که دامنه این بیماری همه گیر هر دو در انگلستان و در سراسر جهان.

او نیز رقص در ویدئو کنفرانس تلفنی با بازیکنان و کادر مربیگری هر چند او گفت که آنها بوده ام نور در بسکتبال و سنگین در فقط مطمئن شوید که هر کس ایمن ماندن.

“ما مانند بقیه جهان شما می دانید که بسکتبال در نظر گرفتن دور کمر صندلی,” او گفت:.

سلتیکز گارد مارکوس هوشمند آشکار او تشخیص داده شده است با covid-19 در 19 مارس ، بوستون بازی یوتا جاز در تاریخ 6 مارس.

استیونس گفت: روز Gobert مثبت آزمون عمومی شد “خواهد بود چیزی که من فکر می کنم همه ما به یاد داشته باشید.”

به عنوان یک احتیاط سلتیکز بازیکنان و کارکنان نیز مورد آزمایش قرار گرفتند اما کسانی که آزمون تمام آمد منفی است. استیونس گفت: هوشمند نیز به خوبی انجام می دهند.

“بدیهی است که روز بعد که ما وارد این نوع از دنیای جدید” استیونس گفت. “ما در حال تماس با نشستن در خانه و ناراحتی است. چه یک شوخی شبیه به این است. وجود دارد بسیاری از مردم که کار خیلی سخت هر روز سعی کنید برای کمک به جوامع ما و کمک به امن قرار دادن خود را خودشان در خطر است. و من فکر می کنم هر زمان که شما به نوبه خود در تلویزیون از آن بازدید به خانه بیشتر است.”

در حالی که استیونس نیست فکر می کنم این امر می تواند مناسب در حال حاضر “به چکش بسکتبال” با بازیکنان آنها در حال گرفتن برخی از کار انجام شده در طول خرابی.

همه بازیکنان دریافت کرده اند, دوچرخه ورزش و شخصی مجموعه از وزن آنها می توانید استفاده کنید برای انجام داوطلبانه صفحه اصلی تمرینات است. استیونس همچنین گرفتن برخی از postseason فیلم مطالعه او به طور معمول نمی خواهد کامل تا پس از فصل انجام می شود در حال حاضر.

“این به ما کمک می کند شماره گیری به آنچه که ما باید انجام دهیم ما باید قادر به ادامه بازی و آنچه که ما نیاز به تمرکز بر روی زمانی که ما به عقب بر گردیم به عمل” او گفت:. “این امر می تواند یک وضعیت منحصر به فرد به زمانی که ما میخوایم به دوباره هوای جدید خو گرفتن و سر وصورت دادن. اما شما در حال حاضر یک سیستم با آن 15 بچه ها.”

در حال حاضر استیونس گفت: او را با تمرکز بر حفظ مشغول به جای تلاش برای پیش بینی زمانی که او ممکن است قادر خواهید بود به شیرجه رفتن به بسکتبال تمام وقت.

“من فکر می کنم بسیاری برای تعیین,” او گفت:. “و من فکر می کنم شما نمی توانید تعیین کنید هر یک از آن تا زمانی که شما یک جدول زمانی. و فقط آن را تقریبا غیر ممکن است برای به دست آوردن یک جدول زمانی در حال حاضر.”

دسته بندی:
Coronavirus | ورزشی | آمریکا/جهان ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im