هوستون — در اینجا در سرزمین توپ کوچک که در آن P. J. تاکر 6-پا-5 مرکز و راکت فشار مفهوم موقعیت-کمتر بسکتبال به افراطی براد Stevens تا به حال برای رفتن به یکی دیگر از ورزش برای قیاس.

“آنها مانند linebackers در خارج وجود دارد” سلتیکز مربی گفت: از هوستون بال مدافعان و توانایی خود را به سوئیچ در هر بازیکن در هر زمان.

اما جرم نیست واقعا سلتیکز موضوع در آخرین شب 116-105 از دست دادن به راکت خوراکی هفت بازی برنده خط و توزیع C تنها دوم خود را از دست دادن در گذشته 12 بازی.

جیمز هاردن با یک سری از تعادل 3-نقطه تلاش است که بارها و بارها فرستاده هوستون ستاره به خط شکست سلتیکز با 42 نقطه عملکرد که شامل 17-برای-18 رایگان پرتاب عملکرد. راسل وستبروک در “ثانویه” به ثمر رساند نقش با 36 امتیاز در 23 عکس.

گوردون هیوارد تنها سلتیک به آمار 20 امتیاز در بینی با Jaylen قهوه ای, اضافه کردن 19.

قهوه ای چهارم 3-اشاره گر شب بود و پس از Tatum انتقال غوطه دادن توسط واکر سرقت از یک سخت عبور, برش راکت منجر به 96-94 با 5:41 چپ.

اما سخت به عنوان او تا به حال تمام شب به خود جلب کرد ناپاک (در قهوه ای) در حالی که تلاش یک تعادل 3-اشاره گر و آمار هر سه برای یک 99-94 منجر شود.

Theis خراب P. J. تاکر پس از دوم محروم توپ و راکت به جلو ضربه دو بار.

هیوارد به ثمر رساند اما بیش از همسان کردن انتهای دیگر زمانی که Danuel خانه جونیور آمار از مرکز شهر برای یک 104-96 منجر شود. شات همچنین باعث 11-2 هوستون اجرا که قرار داده میشه.

سخت به ثمر رساند 19 مستقیم هوستون نقطه در یک زمان هنگامی که در بیشتر قسمت های سلتیکز مطابق با سبد. اما راکت ستاره درآورده هوستون منجر شود تا کمی در یک زمان با نتیجه یک 79-71 رهبری در آغاز چهارمین.

براون چهارم-باز کردن غوطه ساخته شده ممکن است که هوشمند محروم توپ از وستبروک بود و پس از loping درایو تاتوم که برش راکت منجر به 79-75, 1:03 به چهارم.

هوشمند تکمیل 6-0 اجرا با انتقال درایو.

اما سخت است 3-اشاره گر دربسته در محیط بزرگتر هوستون اجرا — این یکی برای یک 86-80 منجر شود.

در حال حاضر آن را تاتوم به نوبه خود برای رفتن به خط. پس از هوا-balling یک خانم با 8:52 چپ او به ثمر رساند سلتیکز’ پنج نقطه از خط, به دنبال یک Daniel Theis سه نقطه بازی که قطع هوستون منجر به 90-87.

Theis’ سفر بعدی به خط این زمان توهین آمیز هیئت مدیره برش هوستون لبه به 94-89. سلتیکز شد از دست دادن زمین دوباره.

اما براون گوشه سه با 5:53 چپ بود parlayed زمانی که واکر توپ را به سرقت برده از سخت شدن باعث شکستن که Tatum به پایان رسید با غوطه دادن برش هوستون منجر به 96-94.

تاتوم غوطه دادن به سلتیکز نازک 49-47 حاصل کار دو تیم منجر شود بعد از 24 ساعت از درصد پایین بسکتبال در هر دو طرف. ج led با وجود تیراندازی 40.4 درصد – 27.8 از مرکز شهر. قهوه ای با وجود مشکل با هر دو مچ پا بازی 18 دقیقه و 4-برای-8 برای 10 نقطه نیمه اول به همراه 14 از واکر.

هوستون دوباره, اگر چه, و باز سه ماهه سوم با 10-1 اجرا قهوه ای که در نهایت snuffed با سوم 3-اشاره گر, اما نه قبل از این موشک تا به حال تحت فشار قرار دادند به یک 57-50 منجر شود.

براون 3-اشاره گر به دنبال داشت پنج مستقیم سلتیکز امتیاز توسط هیوارد. متاسفانه برای سلتیکز سخت بود و در این میان نمره 19 مستقیم هوستون نقاط nudging تا سرب در هر زمان از جمله 3-اشاره گر و یک سه-رایگان-پرتاب ترتیب پس از تا-faking تاتوم برای ناپاک. او دیگر به خاک سپرده شد 3-اشاره گر هوشمند با نزدیک اما درمانده است.

راکت رهبری در پایان این دنباله 74-62 با سلتیکز با پاسخ سریع 7-1 پشت سر هم برش هوستون منجر به 75-69 در یک براد Wanamaker درایو.

اما هوستون کردم بهتر از تبادل حمل 79-71 منجر به سه ماهه چهارم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im