آتلانتا — سلتیکز مجبور به پیدا کردن راه های مختلفی برای برنده شدن در بازی دوشنبه شب در اینجا مورد نیاز دیگری به دلیل آسیب عدم وجود کلید ballhandlers Kemba واکر و مارکوس هوشمند است.

اما به عنوان به چگونه سلت ها کشیده کردن 123-115 پیروزی بر شاهین و خوب وجود دارد و حداقل برخی از عدم قطعیت برای مربی براد استیونس.

“مطمئن نیستم” او گفت: پس از یک مکث طولانی. “من فکر نمی کنم پرتاب توپ بیش از همه ورزشگاه یک دستور غذا خوب برای برنده شدن. اما ما مبارزه ما ساخته شده است برخی از سخت نقش ما ساخته شده برخی از به موقع پخش می کند و من فکر می کردم ما خیلی خوب سهم را از بسیاری از مردم است.”

سلتیکز در حال حاضر برندگان چهار مستقیم و هفت نفر از آنها گذشته هشت کشیده بود دور از خارش نیمه اول و به نظر می رسید که فرمان از بازی در شروع سه ماهه گذشته است. پس چرا همه چیز طوری discombobulated پس از آن ؟

“آیا شما تا کنون دیده می شود فیلم “لیگ برتر”? ما تن به تن مانند ریکی Vaughn که کل سه ماهه” استیونس گفت: با اشاره به 10 سلتیک گردش در زمین باز یافته که منجر به 12 آتلانتا امتیاز. “من فقط تماشای که در آن وجود دارد با کارکنان ما. حداقل ما یه خنده از آن. من نمی دانم. ما فقط آن را انداخت همه جا. من احساس می کنم ما باید عذر خواهی به همه طرفداران نشسته در اطراف حقه.”

تماشای فیلم ؟

“نه” این مربی در پاسخ با خنده. “ما احتمالا باید بوده است. ما اساسا بودند اما هیچ, ما فقط در حال مشاهده (بازی ویدئویی) قبل از من آمد. با عرض پوزش. همه از دست رفته خود را در مهلت است.”

سلت ها رو 28 امتیاز از Jayson Tatum, 24 از گوردون هیوارد و 21 از Jaylen قهوه ای است. نیز وجود دارد 16 از براد Wanamaker و 13 از اعطای ویلیامز کردن زمین برای جبران 34 از همه ستاره Trae جوان که تا به حال 17 نفر از کسانی که در سه ماهه اول.

Enes کانتر تا به حال هشت امتیاز و نه ریباند در دقیقه 16 در اولین بازی از پنج بازی کردن با یک هیپ کوفتگی.

در علاوه بر این به dodging Hawks که باید دوم-بدترین رکورد را در لیگ به ثمر رساند اما یک پیروزی فیلادلفیا در اینجا در هفته گذشته سلت ها نیز فرار کرده اند ممکن است بیشتر آسیب جدی به دانیل Theis که رگ به رگ راست خود مچ پا سیزده یک Treveon گراهام رانندگی در سه ماهه سوم. او نه بازگشت به بازی هر چند این باشگاه گفت: او در دسترس بود.

“این بد نیست” Theis گفت. “فقط من فکر می کنم رگ به رگ شده اما استخوان خوب هستند. خواهیم دید (سهشنبه), اما آن را به عنوان بد نیست.”

اگر آنها می خواهم برای 60 امتیاز در نیمه اول سلتیکز نگاه کمی از انواع — که احتمالا به توان انتظار داشت بدون واکر و هوشمند است.

اما در جایی در اتاق پانسمان خود در حاصل کار دو تیم C را در بر داشت خود را به حرکت توپ هماهنگی و اقدام به لحن بازی در Hawks.

The Bostonians ضربه اول خود را شش عکس در سه ماهه سوم و پس از Tatum از دست رفته trey پس از دریبل کردن بیشتر از این ساعت به آنها کنسرو سه در یک ردیف.

قهوه ای تا به حال هشت امتیاز و Tatum هفت در چه رشد به یک 23-10 اجرا شود. دومی رفت و در 15 مرحله یک چهارم به عنوان سلت رهبری به عنوان بسیاری از 12 قبل از مصرف یک 95-84 لبه به چهارم.

وجود دارد که آنها را تماشا Hawks دریافت به عنوان نزدیک به عنوان دو اما هیوارد آمار یک جفت از جامپر و Tatum صعود trey برای حفظ آتلانتا در خلیج.

“فقط به حال به آن شکل” گفت: قهوه ای. “آن را زشت بود اما ما آن را نمیفهمد. ما اشتباهات زیادی کردند اما ما از اشتباهات کمتر از آنها پس از ما به دست آورد. به عنوان ما اینچ نسبت برگشتی ما رو به تمیز کردن عادات و انجام یک کار بهتر. ما نمی توانیم فقط به پخش کردن و یا ساقه عکس های بد از آنجا که ما در حال بازی برابر آتلانتا. ما رو به ادامه بازی به راه راست.”

در آینده در 13-37 دوم بدترین رکورد در لیگ Hawks نیست دقیقا خیط و پیت کردن با سلاح. اما آنها شماره 4 گلزن در NBA در Trae جوان رای داده های استارت.

آن ممکن است بهتر است برای سلتیکز اگر آنها می ماند کمی نزدیک تر به این تهدید برای ضربه آنها را با 17 امتیاز در سه ماهه اول 9:25. او به چهار نفر از پنج 3-اشاره گر, اگر چه, اعطا, چند راه اندازی شد از جایی در مجاورت دشت.

“این یک پوشش سخت” گفت: استیون. “ما تعویض های زیادی وجود دارد و او فقط می خواهد به جلو و عقب تقریبا زمانی که شما در بین سوئیچ و او تیراندازی از آرم. منظورم این است که دشوار است. بچه ها ما واقعا یک کار خوب از نگه داشتن دست خود را به عقب و مطمئن شوید که آنها نمی ناپاک او را در هر یک از این 3-اشاره گر. او را به خوبی در نقاشی خطا را در آن. من فکر می کنم ما فرستاده او را به خط هنگامی که. اما پس از آن ما فقط تلاش برای قرار دادن به عنوان بسیاری از بدن به عنوان امکان پذیر است و ما در تلاش برای قرار دادن به عنوان بسیاری از ظهر به عنوان امکان پذیر است. من فکر کردم زمانی که گوردون Jayson برخی از کسانی که بچه ها او را, آنها خیلی خوب کار فقط با استفاده از طول به عنوان آنها در حال تعقیب او تمام کسانی که در اطراف صفحه نمایش.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im