سلتیکز واحد دوم شروع می شود به شکل

هر چند او از دست رفته 37 بازی به هیپ وضعیت این فصل رابرت ویلیامز“قلب باقی مانده را با سلتیکز واحد دوم.

و در حال حاضر که همه آنها reconvened در اورلاندو — از جمله سالم ویلیامز — جوان سلتیکز مرد بزرگ می تواند متوجه رشد قابل توجهی را در میان هم تیمی های جوان و به خصوص rookies.

هر چند Tremont آب است و در مرحله ی دوم از تصادم پروتکل همکار rookies اعطای Williams, رومئو Langford, lauren post ادواردز, Tacko سقوط و Javonte سبز ظاهرا تا به حال یک حباب به اندازه تاثیر است.

“تا آنجا که فقط خیلی تحت تاثیر قرار من با Romeo and lauren post” رابرت ویلیامز گفت: روز پس از عمل است. “و تا آنجا که به گروه دوم می کردم که تراشه بر روی پشت خود را بر روی شانه خود را هنگامی که شما در حال بازی در مقابل گروه اول.

“بنابراین شما همیشه می خواهید به آن را. من احساس می کنم شاید در شیوه های قبلی قبل از اینکه فصل به پایان رسید و در گروه دوم خواهد بود گرفتن بر خود و فقط جلوگیری از رقابت” او گفت:. “اما در حال حاضر ما در حال مبارزه بازگشت. بسیاری از بحث زباله باعث می شود آن را رقابتی تر است. دوست من گفت: گروه دوم این است که فقط شروع به نشان دادن تلاش بیشتر.”

با توجه به سقوط واحد دوم نیز شروع به استارت یک اجرا برای پول خود را.

“ما فقط به آوردن آن هر روز در تلاش برای فشار به بچه ها به خاطر این که آنچه ما نیاز داریم ما نیاز به فشار هر یک از دیگر, و آن را واقعا شروع می شود با ما,” او گفت:. “ما باید به آن را سخت و در عمل تا زمانی که آنها را به این بازی است برای رفتن به آسان تر برای آنها. من احساس می کنم هر دو گروه انجام شده است که آمریکا و دیگر گروه. ما فقط نیاز به نگه داشتن فشار دادن هر یک از دیگر. آن را بزرگ بوده است. هر روز ما شده ایم آوردن انرژی تلاش به فشار هر یک از دیگر و این چیزی است که ما واقعا نیاز به انجام آنچه ما می خواهیم برای به انجام رساندن.”

به همین دلیل او به طور خاص لانگفورد و ادواردز ویلیامز دوخته تفاوت در پیشرفت طبیعی از اعتماد به نفس.

“فقط بیشتر پرخاشگری بیشتر درک آنچه که آنها قادر هستید” گفت: ویلیامز. “و فقط با تکیه بر هر یک از دیگر قادر به نقد همه در اطراف بازی. من با افتخار از آن بچه ها. من احساس می کنم مانند آنها بزرگ شده ام بسیاری تا آنجا که در دادگاه است.”

خیلی نزدیک و در عین حال …

فراتر از واقعیت به نظر می رسد او به طور کامل با بهره گیری از فعالیت های درون حباب سقوط کند به یک احساس عجیب و غریب. او در اورلاندو صرف مایل از خانه های قدیمی خود را در دانشگاه مرکزی فلوریدا, اما ممکن است به عنوان به خوبی می شود در بوستون برای همه از دیدن او می تواند انجام دهد.

“این بسیار عجیب و غریب است. من فقط صحبت کردن به خانواده میزبان من نه بیش از حد طولانی پیش. آنها ناراحت هستید چرا که آنها راست پایین جاده و آنها حتی نمی توانند بیا من,” او گفت:. “وجود دارد رفتن به یک زمان زمانی که آنها قادر خواهید بود به, امیدوارم به زودی.

“اما من فقط به دنبال به جلو به دیدن همه آنها” گفت: سقوط. “این احساس بسیار خوبی به پشت در اورلاندو حتی اگر من نمی توانم به UCF و یا به دیدن خانواده میزبان من یا دوستان من اما فقط به اینجا به ارمغان می آورد بسیاری از خاطرات. من رفتم به دبیرستان در اینجا من به کالج رفت و در اینجا, من یک مقدار زیادی در اینجا. من خیلی بزرگ شده اینجا. بنابراین آن را بزرگ بوده است, بنابراین من فقط به دنبال به جلو به زمانی که آنها می توانند من را ببینید و هنگامی که — اگر — ما می توانید برای من برای رفتن به UCF و مربیان و برخی از کارکنان است.”

واکر اجرا

به خصوص که در آن Kemba واکر‘s پیشرفت روزانه نگران است هر جزئیات کمی مسائل در حال حاضر.

“Kemba فقط پرواز توسط ما برای رفتن به حمام و همه ما شاهد تغییر جهت خود را در سرعت های مختلف و او نیست بسیار از دست داده” مربی براد Stevens deadpanned.

“او واقعا عاشق حرکت می کند. من نمی دانم اگر بود که خود را در عمل طرح یا نه اما او پرواز. بنابراین Kemba در حال بهتر شدن است و احساس خوب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de