سلتیکز بسته خود سه مرحله NBA حباب تخته سنگ در اورلاندو با 137-112 از دست دادن به Houston Rockets. توقف بعدی: خوب هنوز اورلاندو اما این یکی را حساب کند. جمعه شب سلتیکز باز خود را در هشت بازی بذر برنامه با سختی قرعه کشی: NBA top تیم تا کنون در این سال 53-12 Milwaukee Bucks.

آن را بیشتر شبیه لیگ تابستانی بازی از رقابت دو NBA بهترین تیم به دلیل اینکه تنها یک تیم خود را بهترین مردمان روی زمین. سلتیکز مربی براد استیونس به کل شروع خدمه شب خاموش — Kemba واکر Jaylen قهوه ای, مارکوس, هوشمند, Jayson Tatum, گوردون هیوارد و همچنین به عنوان بزرگ مردان دانیل Theis و Enes کانتر.

هوستون Mike D’Antoni در زمان یک رویکرد متفاوت ترک خود را به طور منظم چرخش به خوبی به نیمه دوم. نتایج قابل پیش بینی بود. NBA به ثمر رساند رهبر جیمز هاردن (خود 36.1 ppg با سرعت از یک سال پیش اما هنوز توری 34.4 یک شب) روشن برتری دارند سلتیکز برای 30 با نتیجهی تساوی به پایان رسید و با 35.

در اینجا takeaways کلیدی از خود گذشته tune-up بازی:

جوانان نشان داد چشمک می زند — بسیاری از جوان سلتیکز گرفتن, طولانی ترین خود را به نظر می رسد از فصل سهشنبه شب نیست در واقع رقابت در برابر موشک — آنها با یکدیگر رقابت میکنند. وجود هشت بازی به قبل از پلی آف آغاز خواهد شد و این است که واقعا همه که در حال حاضر. هفت بچه Stevens استراحت هستند ردیف 1 چرخش خواهد شد که بخش عمده ای از حذفی دقیقه است. اما یکی دیگر از دو یا سه نفر از بچه ها مهم خواهد بود situationally بسته به ترکیب هیرو. وجود دارد برخی از بازی حذفی آن بچه ها می تواند به نام به مشارکت بیش از زباله-زمان دقیقه. بر اساس چشم-تست سهشنبه کسانی که بچه ها به خوبی می تواند:

براد Wanamaker — جای تعجب نیست در اینجا; Wanamaker شده است ثابت کمک کردن نیمکت تمام فصل بازی در 63 بازی بودن مرگبار در خط خطی (93.1 درصد) و مهمتر از همه بازی نقطه. بسیاری سوار بر Kemba واکر زانوی چپ و اگر وجود دارد هر گونه تکرار مسائل Wanamaker نقش می تواند به رشد به عنوان مارکوس هوشمند را تسکین. Lauren post ادواردز زخم بهترین گلزن برای C را با 19 امتیاز بیش از 32:07 ساخته شده و مورد. در اوایل دوره سوم او نشان داد برخی از شهامت و بی باکی پرواز جناح راست و قراردادن یک چپ دست با شدت بهم زدن بیش از جیمز هاردن و راسل وستبروک. G-لیگ Rookie از سال Tremont آب دیدم او پتانسیل عظیم اما احتمالا آماده نیست برای دیدن مقدار زیادی از عمل است.

اعطای ویلیامز — استعداد خود را ترغیب کرده تمام فصل و او هیچ چیز برای برطرف کردن امید در 15 نقطه تفرج. ویلیامز شده است یک نقطه شروع (پنج GS) در این فصل و واضح است که هنوز هم کسی Stevens معتقد است در.

رومئو لانگفورد — او به رهبری همه سلتیکز با 32:28 بازی های انجام شده و کمک مارکوس هوشمند مانند عملکرد که نگاه بهتر از آمار را نشان می دهد. هنوز هم فقط 20 او خام باقی می ماند اما انرژی خود را به کارت های وحشی. پیکان امتیاز ،

کاشت دانه — سرعت تهاجمی است پس از 6:30 p. m. میلواکی بازی جمعه: پورتلند بعد از ظهر یکشنبه یک بازی با میامی شنبه شب بروکلین شنبه تورنتو جمعه بعدی, اورلاندو, Aug. 9, Memphis, Aug. 11 و واشنگتن Aug. 13. بذر ممکن است مهم نیست به عنوان بسیاری از آنجا که هیچ کس نمی خواهد چهره خصمانه جمعیت از جمله در میلواکی یا فیلادلفیا. یا بوستون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im