شیکاگو — تیم LeBron شکست تیم Giannis, 157-155 در NBA همه ستاره بازی یکشنبه شب. برای سلتیک منافع که به معنای Jayson Tatum کردم بهتر از Kemba واکر.

برابر یکدیگر بازمی گردد به موجب کاپیتان Antetokounmpo و جیمز چیدن طرف هم تیمی های هر حال لحظات خود را در یکشنبه شب با واکر رفتن برای 23 امتیاز و Tatum 6.

این دو تا به حال زباله-صحبت با یکدیگر در روزهای منتهی به بازی و Tatum خود را نگه داشته کلمه با رفتن به سمت راست در واکر زمانی که او تا به حال شانس در اوایل سه ماهه دوم. افسوس که او از دست رفته خود را غیبت بلوز. همچنین شایان ذکر است: آنها با لبخند در طول بازی.

“من تا به حال به انجام آنچه که من گفته بودم” تاتوم گفت. “آن همه سرگرم کننده است. من از دست رفته به ضرب گلوله بود اما سرد بودن خارج وجود دارد.”

واکر رو در یک کلمه پس از Tatum را از دست ندهید. او گفت: “چیزی مانند او توقف” بازگو Tatum.

همانطور که برای چه بازی نتیجه و شخصی خود را به ثمر رساند اختلاف ممکن است خود را تحت تاثیر قرار لاف زدن حقوق Tatum گفت: “ما به دست آورد. او از دست داده است.”

“من قفل شده است و او را گفت:” واکر بعد. “اما آن را سرد بود ، که برادر کوچک من. او شده است با داشتن یک جهنم از یک فصل است. او سزاوار به اینجا. و آن را سرد بود برای من برای به دست آوردن یک شانس برای رفتن به او. من فوق العاده به او افتخار میکنم. این یک لحظه بزرگ برای هر دو ما است.”

هر تنوع ایلام پایان استفاده می شود 24 امتیاز فراتر از مجموع تیم های پیشرو بعد از سه چهارم راه اندازی شد که به هدف نمره. در این مورد با تیم Giannis پیش رو 133-124 که به معنای اولین تیم به 157 در untimed سه ماهه چهارم برنده بود. آنتونی دیویس کردم LeBrons وجود دارد با ضربه دوم از دو پرتاب آزاد.

و تعجب از عجایب این فرمت در واقع تولید برخی از بسکتبال واقعی که در آخر دوره. واقعی دفاع. کایل لوری در زمان شارژ.

بدون شوخی.

مفهوم فوق العاده خوبی دریافت شده توسط جمعیت ایستاده است که بسیاری از نهایی جلسه. این ممکن است بازی ستاره برک آوت هر چند Kawhi Leonard (30 امتیاز) نامگذاری شد MVP — جایزه که در آغاز این سال است که پس از کوبه برایانت یک بزرگ بخشی از برنامه در اینجا.

تن شب به یاد هر دو برایانت و دیوید استرن راه اندازی شد زود است.

Magic Johnson شروع با ادای احترام به کمیسر سابق استرن ضمن تشکر از او را برای هموار کردن راه برای او به بازی در سال 1992 All-Star game و گفت که زندگی او را نجات داد و این دیگران بودند که با HIV زندگی می کنند.

جانسون پس از آن صحبت در مورد برایانت و تنظیم صحنه برای هشت ثانیه سکوت و یک حرکت عملکرد توسط خواننده جنیفر هادسون را به عنوان یک مونتاژ از کوبه عکس نشان داده شده بر روی صفحه نمایش پشت سر او.

“همه ما در حال صدمه زدن به” جانسون گفت. “این یک زمان دشوار برای NBA خانواده است.”

قبل از آن زمان به پایین به بازی رپر مشترک قافیه ترکیب تیم. سلتیکز اعلام شد و بدین ترتیب:

“چهار بار All-Star او دسته سنگ مانند جبل الطارق از بوستون سلتیکز آن را برای Kemba واکر.”

“او دیوانه مهارت های که شما می توانید غلو نکنید اونا از بوستون سلتیکز اولین بار All-Star Jayson Tatum.”

آنها هر دو نشانه در افتتاحیه سه ماهه با واکر یک استارت برای تیم Giannis ضربه 3-اشاره گرها 19 ثانیه از هم جدا. تاتوم آمد تیم LeBron نیمکت و dunked سه بار در, برای اولین بار در یک تنبلی و سنگینی حرکت کردن در گذر از جیمز هاردن بود که مشغول پرتاب 42 امتیاز در سلتیکز سه شنبه گذشته در هوستون.

واکر اضافه شده چهار امتیاز در دو راند در سه ماهه دوم و با او در گیر یک جفت treys در اوایل سه ماهه سوم. تاتوم به حال خوب لحظه ای که او توپ را به سرقت برده از Trae جوان و پرتاب توپ به بیش از سر خود را به بهار بن سیمونز برای یک افطار جم.

Kemba تا به حال هفت امتیاز در اوایل دوره گذشته به عنوان Giannises سعی به ضرب و شتم LeBrons به 157 اما او رفت بدون گل بقیه راه را گم چهار treys (او 5-11 از فاصله برای بازی) به عنوان چیزهایی که سخت تر در سراسر.

تاتوم رفت 0 4 از فراتر از arc.

“آره, من از دست رفته بسیاری از 3 است,” او گفت: “اما ما برنده پس از آن سرد است.”

تنها مشکل بالقوه برای واکر که به تازگی از دست رفته سه بازی با درد زانوی چپ. او 17 دقیقه از طریق سه چهارم و پس از آن کل (untimed) چهارم.

“من در آن انتظار نیست و در همه,” او گفت: نهایی قاب زمان بازی. “من در واقع قرار بود در یک دقیقه محدودیت اما بازی رو بیش از حد نزدیک است. من می خواستم به خارج وجود دارد. من می خواستم به رقابت بپردازند. من می دانستم که پایین کشش که این امر جدی است و من می خواستم به بخشی از آن. خب آره سرد بود.”

بنابراین این بازی که چیزی نیست یکی می تواند منطقی می گویند پس از این همه ستاره در امور.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im