CERB شور و شوق خود را: اتاوا اضطراری طرح پرداخت راه اندازی

سیاست خودی برای May 6: شما می توانید درخواست به CERB از امروز شروع و میلیون ها نفر از ماسک باید ورود—نه فقط از آمریکا

خوش آمدید به دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن از maclean’s سیاست خودی عضویت در خبرنامه. ثبت نام برای دریافت آن را تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را.

از امروز شروع کانادایی می توانید درخواست برای کانادا پاسخ اضطراری بهره مند شوند (CERB) است که اساسا بیمه اشتغال برای افرادی که گذاشته شده است به دلیل COVID-19 همه گیر و نیست (یا برای واجد شرایط نیست) استخدام بیمه. این 500 دلار در هفته به مدت 16 هفته و صفحه نرم افزار است که در اینجا.

برای اطمینان از وب سایت نیست ضعف به نقطه خرابی در آن نوپای ساعت دولت را تعیین کرده است تا راهنمای که می تواند اعمال می شود در چه روز و متناوب متقاضیان تولد ماه های مختلف در روزهای هفته تا کی. در روزانه خود را در کنفرانس مطبوعاتی روز یکشنبه جاستین ترودو اعلام کرد که کسانی که مورد تایید با واریز مستقیم دریافت اولین پرداخت خود را در عرض سه یا چهار روز. (خواندن متن کامل سخنرانی خود را در اینجا.)

سرعت و بهره وری از این خواهد بود یک آزمون بزرگ برای دولت فدرال است که مورد انتقاد قرار گرفته به تازگی برای آن دیرتر از اقدامات backlogged EI پرداخت و متناقض عمومی-بهداشت و درمان توصیه های. بیش از آخر هفته ما می توانیم اضافه کردن بینی به لیست نارضایتی—یا فقدان آن است. بر خلاف کشورهای دیگر از جمله ایالات متحده و کانادا را منتشر کرده است هر سراسر کشور پیش بینی پیش بینی چگونه بسیاری از مجموع موارد و مرگ و میر ما به احتمال زیاد برای دیدن.

ترزا Tamکانادا رئیس بهداشت عمومی افسر گفت: کسانی که بینی نیست “توپ کریستال” و با تاکید بر اهمیت نگاه به تایید داده ها: همانطور که از یکشنبه شب و کانادا بیش از 15,500 موارد و 280 مرگ و میر.

استانی با این حال دولت در حال انتشار خود را به شماره یا به تایید می کنند که ما جمعی اجتماعی فداکاری ارزشمند هستند و یا برای ترساندن بیشتر کانادایی ها به دنبال کت و شلوار. در اواخر ماه مارس بریتیش کلمبیا منتشر شد پیش بینی ثابت کرد که ارزش فیزیکی فاصله (به شوخ طبعی: موارد انتظار می رود به افزایش 12 درصد به جای 24 درصد) در حالی که اخیرا این گذشته جمعه انتاریو دولت پیش بینی شده بین 3000 تا 15000 مرگ و میر بیش از دو سال است.

مانند B. C., ساکنان انتاریو گفته شد از یک فرضی جایگزین بدون اقدامات پیشگیرانه: 100,000 نفر فوت کرده اند. آلبرتا و کبک باید گفت آنها آزادی خود را در شماره این هفته است.

انتاریو تصمیم به قرار دادن یک شماره به همه این بود جدی و مهم نقطه عطفی در این گیر و گره خورده است به داگ فورد لحن کلی تغییر از بمب افکن های حزبی شکاری به آرامش متمرکز برتر. دولت او روز شنبه نیز کاهش تعداد “ضروری کسب و کار” مجاز به باز باقی می ماند به 44 از آن فهرست اصلی 74.

در maclean’sپل چاه می نویسد که این نگرش نشان دهنده یک به نوبه خود تیز برای دولتی که انتخاب شد در یک وعده از اجازه دادن به ساکنان انتاریو زندگی می کنند مراقبت از خود-رایگان باک-یک-آبجو زندگی می کند.

آن را شگفت انگیز پذیرش از یک برتر است که تا به حال اجرا برای دفتر, در اندازه, در وعده را پیکنیک در پارک های سرد و آنهایی که با رفقا آسان تر به در انتاریو است. اما برتر مانند بسیاری از ما در زمان مقتضی تصمیم گرفته است كه دانش بیشتر فوتی و فوری از glib جهل و تنها راه برای انکار خرید به یک بیماری عفونی است که به آن شانس کمتری برای آلوده.

برای دیدن دست اول چه صاحب نظران در حال صحبت کردن در مورد خواندن متن کامل از داگ فورد جمعه در کنفرانس مطبوعاتی در اینجا.

ماسک کردن. می گویند فورد کاملا بند زده, خود, اما, خواهد بود یک دروغ است. مورد در نقطه: رییس جمهور ایالات متحده امریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد او را به توقف صادرات به کانادا از ماسک محافظ ساخته شده توسط تولید کننده آمریکایی 3M. دولت کانادا می تواند انتقام در راه های مختلفی از جمله محرومیت Ontarian پرستاران از کار در دیترویت به عنوان مثال و یا توقف صادرات که جریان راه دیگر. ترودو را انجام دهد هیچ کدام از آن گفت که او ترجیح میدهد بحث به تندرو تاکتیک. “من فکر نمی کنم این چیز خوبی است برای آسیب رساندن به همسایه خود را به موفقیت” او به خبرنگاران گفت: در روز یکشنبه. “همین دلیل است که ما با هم کار خواهد کرد برای حل و فصل این اختلاف بین دوستان است.”

داگ فورد است گفت: آنچه ترودو نمی تواند. “من نمی توانم استرس چگونه نا امید من با رئیس جمهور تهمت برای این تصمیم گیری گفت:” مردی که یک بار به نام حمایت خود را از مغلوب ساختن پیشی جستن “تزلزل ناپذیر.” “من قصد ندارم به تکیه بر رئیس جمهور تهمت و یا هر نخست وزیر یا رییس جمهور هر کشور دیگری دوباره.”

فورد پیوست توسط دوایت توپخروجی برتر از نیوفاندلند و لابرادور, که گفت که او “خشمگین” با صدای شیپور برای تصمیم گیری و شهردار Gander, N. L. موافقت کرد. شما می دانید که شما بیش از حد رفته زمانی که شهردار از شهر پشت آمده از دور می آید در شما.

ترودو همچنین خطاب ماسک موضوع به طور مستقیم در طول پنج شنبه در کنفرانس مطبوعاتی (متن کامل در اینجا) گفت: کشور را دریافت حمل و نقل بین المللی از میلیون ها نفر از ماسک مدتی دوشنبه از کشورهایی که به طور مستقیم در جنوب آمریکا.

سفر طولانی به خانه. در یک تحقیق منتشر شده در آخرین نسخه از maclean’s, Jason Markusoff و مایکل Friscolanti پرده عملیات گسترده را به خانه هزاران کانادایی رشته در خارج از کشور در ماه گذشته است.

اضطراب درام هایی از این بازی را در سراسر این سیاره به عنوان همه گیر توقیف رایگان-جریان جهانی مسیرهای سفر که فرستاده Canadians—به عنوان بسیاری از پنج میلیون نفر از آنها را در هر زمان—ایمن در خارج از کشور برای تعطیلات مطالعه و یا دراز مدت زندگی. شگفت آور یک میلیون نفر از شهروندان و دارندگان اقامت دائم بازگشت و در یک تک اواسط ماه مارس در هفته اما سپاه بیشتر شد از جان گذشته دلتنگ و رشته به عنوان یک پاچه جهان بسته جامعی در اطراف آنها.

در عین حال در همان موضوع اسکات گیلمور مطمئن نیست دولت فدرال همیشه مدیون آن شهروندان یک پرواز به خانه. شده اند وجود دارد حوادث در گذشته با برچسب قیمت سنگین که به نظر می رسید منتقله از راحتی و نه ضرورت. این رمان coronavirus تغییر چیزهایی است ؟

سوال این است: چه دولت ما مدیون ما ؟ این اساسی است که ما را برای اعطا در هر روز است. اگر ما پرداخت مالیات ما اطاعت از قوانین ما و رای ما در انتخابات چه در بازگشت ؟ برخی از چیزهایی که همه ما می تواند به توافق برسند. ما باید جاده ها, افسران پلیس, مراقبت های بهداشتی مناسب و کنترل ترافیک هوایی. اما هر یک از ما کمی متفاوت مجموعه ای از انتظارات است. و برای بیش از حد بسیاری از کانادایی ها در جهان اتاوا وظیفه مراقبت شامل سرایدار سفر-آژانس خدمات.

حمایت خود را از رسانه های محلی اگر شما می توانید. هفته پیش دولت فدرال برنامه ریزی $30 میلیون آگهی خرید برای کمک به کانادا تلاش روزنامه ها و میراث وزیر استیون guilbeault را از دست هفته گذشته اعلام کرد او با قرار دادن در جای خود بلند مالیاتی وعده داده شده اقدامات برای صنعت رسانه ها به میزان حدود 600 میلیون دلار است. اما برای برخی از ناشران آن را در حال حاضر خیلی دیر است. هالیفاکس است alt-هفتگی ساحل اخراج 20 کارکنان و متوقف شد و آن نسخه قابل چاپ چند هفته پیش و در اواخر هفته گذشته در ونکوور پیک و کانادا یهودی اخبار اعلام کرد که آنها در حال خاموش کردن به طور نامحدود با توجه به تیز کاهش در درآمد تبلیغات. اگر شما می توانید استطاعت به پرداخت برای اخبار خود را در حال حاضر خواهد بود زمان خوبی برای شروع است.

اما حتی اگر شما تمایل به حمایت مالی شما همیشه می توانید پیوستن به مکالمه در راه های دیگر. Maclean’s است که به دنبال خوانندگان داستان از زندگی چه چیزی تبدیل شده است به صورت روزمره کانادایی, زندگی در انزوا.

شما تنها نیستید در سرخوردگی خود را. تقریبا هر کس در این کشور است که رفتن را از طریق یک تنوع از همین وضعیت است. بنابراین ما می خواهم به شنیدن آنچه که خود انزوا و #stayhome عصر شده بود برای شما که آیا شما در محله های نزدیک با عزیزان یا رشته دور از هم. ارسال تا 200 کلمات زیر در مورد تجربه خود را برای شانس به ویژه در Macleans.ca.

به اشتراک گذاری داستان خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im