Chabot: اوباما به ارمغان می آورد برخی از زندگی به جو بایدن خواب آلود کمپین

رئیس جمهور سابق باراک اوباما به راه انداخته سوزاننده حمله به رئیس جمهور تهمت را از دست داده و coronavirus همه گیر stoking آتش به اندازه کافی برای دوباره احساسات با وجود جو بایدن را بی توجه به مبارزات انتخاباتی.

“آن شده اند که بد حتی با بهترین دولت ها است. آن شده است یک هرج و مرج مطلق فاجعه وقتی که طرز فکر — از “آنچه در آن برای من’ و ‘به معامله با هر کس دیگری’ — وقتی که طرز فکر است operationalized ما در دولت” اوباما گفت: در طول یک درز تماس به دست آمده توسط اخبار یاهو.

اوباما تا حد زیادی در آنجا ماند تحت رادار در طول سال 2020 نژاد اما در یک تماس تصویری با کارکنان سابق و حامیان جمعه سابق رئیس جمهور نیز به نام تهمت پاسخ “کم خونی و پر از لکه.”

“آنچه ما در حال مبارزه علیه این روند بلند مدت است که در آن بودن و خودخواه بودن قبیله ای بودن تقسیم و دیدن دیگران به عنوان دشمن — که تبدیل به یک قوی تر ضربه در زندگی آمریکایی. و ما شاهد این هستیم که در سطح بین المللی نیز هست. این بخشی از دلیل که چرا پاسخ به این بحران جهانی بوده است به طوری که کم خونی و پر از لکه” اوباما گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن به سرعت به توییتر گرفت به دفاع از خود و در نتیجه برخورد موجب شور و شوق بیشتری از presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن را قادر به جمع اوری کل این کمپین.

“ما در حال گرفتن علائم بزرگ برای دست زدن به این بیماری همه گیر کوروناویروس به خصوص خیلی زود بان کی مون از مردم از چین, عفونی, منبع, ورود به ایالات متحده آمریکا و” رئیس جمهور گفت در توییتر در روز یکشنبه. “مقایسه کنید که به اوباما/Sleepy جو فاجعه شناخته شده به عنوان H1N1 آنفلوآنزای خوکی. علائم ضعیف بد نظرسنجی – یک سرنخ وجود ندارد!”

برجسته دموکرات را سرزنش بایدن را بدون زرق و برق کمپین سازمان او به عنوان چهره خاموش در برابر یک به خوبی تامین می شود و زیرک وقت. دلاور حزب دموکرات است که در یک نقطه ضعف خاص آنلاین که در آن تهمت ساخته شده است به خوبی کارکنان رسانه های اجتماعی و ایمیل بهره برداری است.

“تنظیم به واقعیت های جدید سیاسی ضروری است برای آقای بایدن که زد اولین کمپین برای نیم قرن پیش” نوشت سابق اوباما استراتژیست ارشد دیوید اکسلراد در نیویورک تایمز op-ed در هفته گذشته.

بایدن تیم درهم به آدرس کسانی که نگرانی های این آخر هفته, استخدام یک دسته جدید دیجیتال کارکنان از جمله سه نفر از سابق اولیه رقبا.

“بایدن تیم دیجیتال است که پوسته پوسته شدن … سریع. واقعا سریع” نوشت: بایدن دیجیتال مدیر راب فلاهرتی در توییتر جمعه.

فقط زمان خواهد شد بگویید اگر بایدن است که قادر به گرفتن بر مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین در هنگام آتش بازی پرواز. براد Parscale تهمت را مدیر کمپین توییتی در مورد کمپین “عظیم آنلاین مزیت” این آخر هفته.

“به علاوه ما رو POTUS و آنها رو خواب آلود جو,” او نوشت: ممکن است 7.

تا آن زمان بایدن باید همچنان به استفاده از قدرتمند خود کمپین قائم مقام. اوباما به وضوح می شود تحت مغلوب ساختن پیشی جستن پوست به ارمغان می آورد و بسیار مورد نیاز تکان خوردن به 2020 مسابقه.

هرالد خدمات سیم کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net