فورت مایرز — خایم شکوفه درک خطرات درگیر در ساخت این نوع حرکت می کند. او می دانست که آن را قطعا تیم بدتر است. و او انتظار می رود احشایی واکنش آمد که از طرفداران که او کشیده ماشه.

و در عین حال Red Sox’ رئیس جدید بیس بال افسر به قرض گرفتن یک خط از میهن پرستان مربی لایحه Belichick آیا آنچه که او احساس می شد به نفع تیم بیس بال در حال حرکت رو به جلو است.

پس از نزدیک به یک هفته از انتظار بازسازی اصلی مقابله و در نهایت نهایی آن خبر رسمی پایین آمد اینجا دوشنبه شب در JetBlue پارک: Louie بتی به طور رسمی دیگر عضو Red Sox حمل می شود غرب با دیوید قیمت به لس آنجلس داجرز در ازای سه بازیکنان جوان: Alex Snake, Jeter فراز و کانر وانگ. معامله انجام می شود.

بلوم عمده حرکت مسئول Red Sox ممکن است بزرگترین حرکت او همیشه می خواهیم و او را درک گرانش از آن همه است. بیشتر از همه او را در آینده از حق رای دادن داشته باشید.

“این تجارت بسیار سخت یکی را اما ماموریت ما و اتهام به عنوان یک بخش به رقابت به طور مداوم به ماه و سال و خودمان را در موقعیت به نفع خود به عنوان بسیاری از مسابقات به عنوان ما می توانیم” بلوم گفت: افتتاح کنفرانس مطبوعاتی خود اعلام تجارت دوشنبه شب. “که پشت همه چیز ما و ما تنها می تواند به انجام رساندن این هدف با استعداد پایه در تمام سطوح سازمان است که عمیق و وسیع و پایدار است.”

چند بار شکوفه با اشاره به تصویر بزرگ زمانی با اشاره به دلایل ساخت چنین تصمیم گیری. بزرگترین دلیل برای برخورد بتی فراتر از هر گونه شک و تردید است که ممکن است در او وجود داشت و نه امضای قرارداد طولانی مدت با فرمت Red Sox بعدی زمستان بود به زیر $208 میلیون تعادل رقابتی مالیات آستانه سال 2020 هدف تیم علنا اعلام کرده بود که هدف اواخر فصل گذشته.

اما پیرایش حقوق و دستمزد با برخورد بتی بود که دلار بدهکار 27 میلیون در این فصل و قیمت که ساکس گزارش خواهد پرداخت نیمی از باقی مانده حقوق و دستمزد نیست پایان-همه-همه پشت این تصمیم با توجه به شکوفه. این فقط یک قطعه از پازل.

“هدف به زیر شکنجه است و نه یک پایان در خود” بلوم گفت. “این بخشی از یک هدف بزرگتر ما بزرگترین هدف این است که خودمان را در موقعیت رقابت و پیروزی پایدار برای سالها به عنوان ما می توانیم و با استفاده از منابع به طور موثر است به این معنی که به پایان. آن را بخشی از این هدف است. بنابراین ما می خواستیم به زیر شکنجه در خدمت به آن هدف بزرگتر و ما نمی خواهید به انجام آن را در راه است که من که قرار بود به ما کمک می کند که با هدف بزرگتر.

“CBT بود و نه یک عامل عمده در ما تصمیم به انجام این معامله به همان اندازه آن را به عنوان یک هدف برای ما این offseason.”

شکوفه گفت: تیم کاوش های مختلف حرکت می کند بیش از این دوره از offseason در جستجوی یافتن ابزاری است که به هدف اصلی.

“به عنوان مشکل آن را به عنوان و به عنوان سخت به عنوان آن را همچنان به احساسی ما احساس کردیم که این پوزیشن ما از نظر تصویر بزرگ از نظر ما آینده بلند مدت بود به اندازه کافی بزرگ گام رو به جلو است که با وجود این که دشوار است از آن چیزی بود که ما نیاز به انجام” بلوم گفت.

بتی ساخته شده است که هیچ رازی در مورد نیت خود را تست رایگان آژانس بعدی offseason و شکوفه گفت: در ماه گذشته است که انتظار این بود که تا سال 2018 آمریکا MVP لیگ خواهد بود در Red Sox’ روز افتتاحیه فهرست. اگر هر گونه وجود دارد در آخرین لحظات از تلاش برای مذاکره دراز مدت پیمان با بتی بلوم نمی گویند اما خطر از دست دادن او برای هیچ چیز قطعا واقعی است.

“من به این می گویند به طور کلی من فکر می کنم زمانی که شما یک بازیکن ستاره که نزدیک شدن به رایگان آژانس شما می دانید آن را به یک ملاحظه تعهد به نگه داشتن آنها را در اینجا و کسانی که تعهدات بدیهی است که بسیاری از مثبت و آنها نیز خطرات” بلوم گفت. “من فکر می کنم شما باید به ارزیابی مثبت و خطرات ناشی از آن در زمینه تصویر بزرگتر از آنچه که شما در حال تلاش برای به انجام رساندن و چگونه شما احساس می کنید آن را به تاثیر که هدف از تلاش برای رقابت و برنده شدن تا آنجا که ما می تواند در طول دوره از آن زمان است.

“در پایان ما احساس چه این حرکت خواهد بود قادر به انجام کار برای ما به سوی این هدف بود که بیشتر تاثیرگذار مسیر مثبت برای ما است.”

هنگامی که خبر اول شکست یک تجارت مربوط به بتی آخرین جمعه فن واکنش امروز قوی است. اما بلوم گفت و کارکنان خود را “قطعا پیش بینی” است و بر خلاف گزارش های, واکنش تاثیر نمی گذارد آنها و یا آنها را به تجدید نظر انجام معامله بلوم گفت.

“نبود ما اولویت شماره 1 به عنوان یک بازی بیس بال ops بخش به تمرکز بر آنچه که قرار بود در خارج” بلوم گفت. “ما نگران بدیهی است که در مورد آنچه که ما مشغول به کار بودند اما آن را بسیار برای ما روشن است که این حرکت در خواهد آمد با بسیاری از فن واکنش. من فکر می کنم ما تا به حال به اولویت بندی چه راست در تصویر بزرگ برای Red Sox بیش فن واکنش. قطعا آن را گرفتن نیست ما خاموش نگهبان.

“همانطور که گفتم ما می دانیم چقدر بدیهی است که ما می دانیم این نوع بازیکن Mookie است که ما می دانیم که او چقدر از مسائل مربوط به طرفداران ما. ما می دانستیم که آن خواهد صدمه دیده است و آن را به صدمه دیده است در حالی که کمی اما دوباره تصویر بزرگ ما بود, بزرگترین اولویت است. …

“تصویر بزرگ در چگونه این متناسب به ما شانس را به نفع خود تا آنجا که ما می توانید در طی دوره های بعدی تعداد سال های که تا به حال به را مقدم. شما نمی تواند ترس را به انجام چیزی است که شما فکر می کنم درست است در تصویر بزرگ.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im