چلنجر سهام افزایش یافت و به یک سال پس از بازنشستگی مدیر صندوق گزارش آن را در مسیر رسیدن به بالا می رسد از آن هدایت محدوده.

در 1314 AEST چلنجر سهام شد بهترین اجرای در میان ASX200 تا 12.7 درصد در $10.

چلنجر ساخته شده $279 میلیون سود قبل از مالیات در شش ماه تا 31 دسامبر تا سه درصد از زمان مشابه در سال 2018 اگر چه آن سود پس از کسر مالیات کاهش یافت و چهار درصد به $191 میلیون با توجه به بالاتر نرخ موثر مالیات.

رقیب گفت: این موقعیت خوبی برای رسیدن به پایان بالا از آن سال هدایت 500 میلیون دلار به $550 میلیون دلار در سود قبل از مالیات.

“ادامه اجرای ما با دقت برنامه ریزی استراتژی همراه با پاسخ ما به صنعت اختلال قرار داده چلنجر در یک موقعیت خوب برای بهینه سازی عملکرد در محیط فعلی” رئیس اجرایی ریچارد Howes گفت.

استرالیا سالیانه فروش بود را از 24 درصد به 1.5 میلیارد دلار, “نهفته مداوم صنعت اختلال” پس خدمات مالی کمیسیون سلطنتی که در کاهش ضریب اطمینان مصرف کننده در مشاوره مالی و تعدادی از مشاوران مالی در عمده-بانک تراز وسط قرار دارد مشاوره قرار گرفتند.

اما کاهش فروش داخلی تا حدودی جبران فروش در ژاپن که رز 169 درصد تحت یک همکاری جدید.

به طور کلی رقیب به فروش 2 میلیارد دلار مقرری پایین نه درصد از یک سال پیش.

“چلنجر در پاسخ به مداوم اختلال با سرمایه گذاری در طیف وسیعی از طرح های رشد به تغییر شکل کسب و کار برای تحول مدیریت ثروت بازار” این شرکت اعلام کرد.

“این شامل تمرکز بر حمایت بیشتر تعامل مستقیم با مشتریان آینده نگر, افزایش حمایت از مشاوران برای پاسخگویی بهتر تغییر نیازهای مشتری و گسترش توانایی های ما در همکاری با مشتریان سازمانی.”

رقیب گفت: جریان از بازنشستگی بودجه به آن تضمین بازگشت به صفحه اول محصولات افزایش 97 درصد به $1.18 میلیارد دلار به عنوان نهادی مشتریان به دنبال بازده تضمین شده در نرخ بهره پایین محیط زیست است.

در چلنجر در بودجه کسب و کار مدیریت آن سود قبل از بهره و مالیات رز هفت درصد به حدود 28 میلیون دلار با صندوق های تحت مدیریت تا 10 درصد در $82.8 میلیارد دلار است.

رقیب خود را نگه داشته موقت سود بدون تغییر در 17.5 سنت در هر سهم و نشان داد نهایی آن سود شد تغییری در 18 سنت در هر سهم.

در اصل منتشر شده به عنوان رقیب soars پس از نیم سال

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im