‘هرج و مرج و قتل عام’: چهار بچه در دوچرخه کشته خارج از کنترل 4WD

چهار کودک کشته شده اند در سیدنی غرب پس از گفته بودن آمار خارج از کنترل 4WD در حالی که سوار دوچرخه خود را با خرد خدمات اضطراری توصیف صحنه از “قتل عام” و “هرج و مرج”.

این کودکان با سن کمتر از 12 شد سوار دوچرخه خود را همراه Bettington جاده در Oatlands نزدیکی Parramatta در حدود 8ساعت در روز شنبه هنگامی که یک میتسوبیشی 4WD آمار آنها را فقط در خارج از Oatlands باشگاه گلف.

دیلی تلگراف گزارش می دهد که قربانیان اعتقاد بر این بود از مارونی مسیحی جامعه هستند و سه خواهر و برادر و یک خانواده دوست.

“امشب قبل از خواب ما می پرسند که شما به یاد داشته باشید در نماز خود را یک جوان مارونی خانواده از اهل محله ما شده است که devastatingly تحت تاثیر یک حادثه جدی” گفت: یک پست در زندگی مارونی Facebook صفحه. “ما نگه داشتن همه آنها را در نماز ما.”

سه فرزند دیگر به بیمارستان منتقل شد. دو تا به حال غیر تهدید کننده زندگی صدمات و یک سوم در ابتدا می ترسید به بحرانی مغزي است اما در حال حاضر در یک وضعیت با ثبات است.

29-سال-مرد راننده که بازگشت مثبت کنار جاده نفس تست گرفته شده به بیمارستان وست مید اجباری خون و آزمایش ادرار. مسافر او یک زن 24 ساله نر در حال مصاحبه با پلیس است.

“این یک صحنه غم انگیز و دل ما و donating به خانواده ها از آن کسانی است که لمس این حادثه” NSW Police اقدام دستیار کمیسر Jason جویس به خبرنگاران گفت: در صحنه است.

“این تحقیقات است که در حال حاضر انجام شده توسط Crash Investigation Unit. آنها را پردازش صحنه امشب و در ادامه تحقیقات فردا.”

آقای جویس گفت: خانواده ها بودند “بدیهی است که بسیار پریشان”.

“در این شرایط ما نمی توانیم ارائه اطلاعات زیادی به آنها در این مرحله به طوری که برای آنها دشوار است اما ما در حال تلاش برای آنها را به عنوان حمایت می کنیم,” او گفت:. “تعدادی از اعضای خانواده در بیمارستان و ما در حال تلاش برای کمک به آنها را از طریق این زمان واقعا دشوار است.”

NSW Police گفت: در اوایل بیانیه “چهار کودک کشته شده اند و یک پنجم است که در یک شرایط بحرانی پس از یک عابر پیاده تصادف در سیدنی, شمال امروز.

“فقط قبل از 8ساعت خدمات اضطراری نامیده می شدند به Bettington جاده Oatlands نزدیکی Parramatta, پس از گزارش های متعدد مردم زده شده بود توسط یک وسیله نقلیه است. پلیس گفته شده بودند دوچرخه سواری زمانی که آنها زده 4WD.

“چهار کودک کشته شده در صحنه هستند و هنوز به طور رسمی شناخته شده است. یک پنجم کودکان تحت درمان قرار گرفت در صحنه NSW آمبولانس امدادگران قبل از اینکه به بیمارستان کودکان در وست مید در یک وضعیت بحرانی است.

“راننده 4WD قرار گرفت به کنار جاده نفس تست و بازگشت یک نتیجه مثبت است. او دستگیر شد و به قلعه تپه ایستگاه پلیس برای یک نفس تجزیه و تحلیل.

“افسران از تپه پلیس منطقه دستور تاسیس یک صحنه جرم خواهد شد که به بررسی توسط متخصص پلیس از شهر Crash Investigation Unit. تحقیقات آغاز شده است و به شرایط اطراف سقوط. سوالات ادامه خواهد داد.”

یک NSW آمبولانس سخنگوی قبلا گفته دیلی تلگراف امدادگران درمان هفت بيمار اما تایید کرد چهار مرده بود در حالی که 10 سال بود پایدار حیاتی آسیب سر.

“A 10-year-old female شده است انتقال به بیمارستان کودکان در وست مید با درد به بازوی او و پارگی به سر” او گفت:. “یک نوجوان 13 ساله زن که او نیز رفت و به بیمارستان کودکان در وست مید با شانه و درد دست ها و خراش ها به پاها.”

صحبت با خبرنگاران NSW آمبولانس سرپرست اندرو McAlpine گفت: بحرانی بیمار بود و پس از تثبیت شد. “این تصور می شد آنها کاملا ناخوشی اما پس از آن به نظر می رسد آنها در یک وضعیت با ثبات” او گفت:.

آقای McAlpine گفت: حدود 18 امدادگران و تعدادی از پزشکان حضور داشتند پس از دریافت گزارش از “تعدادی از عابرین پیاده در برخورد با یک وسیله نقلیه”.

“زمانی که برای اولین بار خدمه وارد صحنه آنها مواجه شد با قتل عام,” او گفت:.

“بسیار دشوار است با بدیهی است که بسیاری از هرج و مرج است. آن را فوق العاده سخت برای همه خدمات اورژانس با وجود از دست دادن خانواده پایدار است. آن را بسیار دشوار است برای پلیس و آتش نجات, امدادگران باید در مواجهه با چنین هرج و مرج و از جمله قتل عام است.”

او گفت: NSW آمبولانس بود “تعدادی از سیستم های پشتیبانی ما قرار داده در محل این شب و که می شود جاری از طریق هفته آینده” برای اطمینان از کارکنان بودند که پس از نگاه.

frank.chung@news.com.au

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید