موسسه خیریه وارد بحث در درخواست برای بازگشایی مدارس

این coronavirus مقاله قفل شده است و رایگان به عنوان خوانده شده به نفع سلامت جامعه و ایمنی. دریافت کامل دسترسی دیجیتال به اعتماد خبر از هرالد سان و رهبر فقط برای $1 برای اولین بار در 28 روز.

ویکتوریا کلاس های درس ممکن است شروع به بازگشت به حالت عادی قبل از پایان دوره به عنوان پیشرو در موسسه خیریه, World Vision Australia تماس برای مدارس به بازگشایی شد.

در آنچه که می تواند یک میله رعد و برق به فشار متحده برای باز کردن مدارس بیشتر به طور گسترده ای در موسسه خیریه اقدام مدیر عامل شرکت گراهام قوی گفت: همچنان خاموش خواهد گسترش شکاف میان کودکان محروم و همسالان خود.

“برخی از کودکان محروم از دست خواهد رفت به سیستم آموزش و پرورش کاملا” آقای قوی هشدار داد.

این اولین بار است که یکی از موسسات بین المللی است waded به بحث سیاسی است و آن را به عنوان غیر منتظره ای قوی حرکت توسط این موسسه خیریه.

اکثر مدارس باز باقی می ماند برای کودکان از کلید کارگران و کودکان آسیب پذیر, اما که متکی به دانش آموزان خود شناسایی به عنوان “آسیب پذیر” و پدر و مادر و هل دادن آنها به مدرسه بروند.

“ملی دولت باید اولویت بندی و منابع soonest بازگشت به حالت عادی مدرسه تحویل به عنوان به زودی به عنوان عملی” آقای قوی گفت.

“چشم انداز جهانی استرالیا آمادگی خود را برای حمایت از تداوم آموزش و پرورش به بهترین توانایی ما.”

این می آید به عنوان شواهد جدید نشان می دهد کودکان و نوجوانان شده اند گسترش این ویروس در مدارس و تنها 2.4 درصد از بیماران آلوده در استرالیا شده اند کودکان است.

Victoria's Chief Health Officer Brett Sutton says he is reviewing the school situation according to how the numbers are going. Picture: Mark Stewart
media_cameraویکتوریا ارشد بهداشت افسر برت ساتون می گوید که برای بررسی وضعیت مدرسه با توجه به, چگونه اعداد را در حال رفتن. عکس: علامت استوارت

در حالی که ویکتوریا دانش آموزان گفته شده است که آنها باید یاد بگیرند که در خانه اگر آنها می توانند در طول مدت دو افسر ارشد پزشکی برت Sutton گفت که بررسی وضعیت “یک روز به روز هفته به هفته اساس با توجه به چگونه اعداد می رویم”.

نخست وزیر اسکات موریسون اعلام کرد روز جمعه در مدارس شد “واضح برای ما به حرکت بازگشت به حالت عادی به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است”.

ملی پزشکی متخصص پنل پیدا کرده است, اجتماعی, فاصله, قوانین از جمله نگه داشتن 1.5 متر از هم فاصله دارند و داشتن یک فرد در هر 4sq متر مورد نیاز نیست در کلاس های درس.

استرالیا آموزش و پرورش اتحادیه ویکتوریا جمهور مردیت صلح گفت: معلمان “را به عنوان مشتاق به عنوان هر کسی که برای بازگشت به زندگی عادی از جمله بازگشت به مدرسه”.

“ما باید طرح که بازگشت به دقت برای اطمینان از ایمنی از هر دو کارکنان و دانش آموزان,” او گفت:.

مستقل آموزش و پرورش اتحادیه دبیر Deb James افزود: “ما از ترتیبات فعلی ادامه برای بقیه مدت دو مگر روشن است مبتنی بر شواهد مشاوره که قبل از بازگشت به یادگیری در کلاس درس است امن برای دانش آموزان و کارکنان

روزانه چک بخشی از مرحله بعدی

استرالیا با موفقیت سرکوب coronavirus اما مقامات می خواهید به آزمون 50,000 نفر در روز در هفته آینده به کسب و کار اعتماد به نفس را به کارکنان بازگشت به کار.

پس از یک هفته از چهار هفته سرکوب فاز قبل از محدودیت می کاسته ویکتوریا ردیابی کارآگاهان ندارم جدید و غیر قابل توضیح موارد از جامعه انتقال است.

محل های کار است که کارکنان از راه دور در حال حاضر تشویق به سازماندهی مجدد دفاتر خود را شامل اجتماعی فاصله و اقدامات بهداشتی و پیش نویس پاسخ اضطراری برنامه ای برای شیوع است.

“این همه در مورد گرفتن استرالیایی بازگشت به کار و زمانی که آنها بازگشت به کار آنها و خانواده های آنها می توانید احساس امن” نخست وزیر اسکات موریسون گفت.

ملی کابینه ملاقات کرد که روز جمعه است و همچنین در دستورالعمل جدید به لغو محدودیت حرفه ای و ورزش در جامعه است.

آقای موریسون گفت: این اصول به پیش نویس با ملی پزشکی متخصص پنل خواهد هموار کردن راه برای نخبگان مسابقات به بازگشت به آموزش ها و مسابقات و همچنین جامعه مسابقات که “بخش مهمی از راه ما از زندگی”.

Prime Minister Scott Morrison says he wants sport to return to normal ‘as soon as we can’. Picture: AAP
media_cameraنخست وزیر اسکات موریسون می گوید او می خواهد به بازگشت به حالت عادی ‘به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم’. تصویر: AAP

او گفت: فردی ورزش — یک منبع اختلاف در ویکتوریا با ممنوعیت فعالیت هایی مانند ماهیگیری و گلف خواهد بود هدایت جدید مشاوره برای رسیدن به ملی قوام.

آقای موریسون گفت: او می خواست به بازگشت به حالت عادی “را به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم”.

شش مورد جدید شناسایی شدند در ویکتوریا در جمعه, گرفتن دولت در مجموع برای 1343.

وجود دارد در حال حاضر 135 COVID-19 مورد تایید به عنوان غیر قابل توضیح جامعه انتقال فقط بیش از سه در 15 آوریل زمانی که افزایش مداوم در اعداد شروع به کند.

موارد جامعه انتقال — که در آن یک فرد آزمایش مثبت اما نمی تواند مربوط به هر قبلا شناخته شده است منبع یا خوشه ای — ژست بزرگترین خطر و نشان می دهد وجود دارد بیشتر ناشناس موارد گردش آزادانه است که نمی تواند جدا شده است.

اما تلاش های ویکتوریا محققان برای ردیابی موارد جدید بسیار موفق بوده اند آنها نه تنها متوقف گسترش, اما در حال حاضر شناسایی منبع قبلا غیر قابل توضیح موارد به طوری که آنها دیگر به عنوان طبقه بندی شده جامعه انتقال.

استرالیا افسر ارشد پزشکی برندان مورفی گفت: موثر نرخ تولید مثل ویروس — یک معیار کلیدی برای تعیین اینکه آیا محدودیت می تواند کاسته — باقی مانده در زیر یک معنی هر آلوده بیمار گسترش آن به کمتر از یک نفر دیگر.

Cases of community transmission pose the greatest risk and indicate there are more unidentified coronavirus cases circulating freely that can’t be isolated. Picture: David Caird
media_cameraموارد جامعه انتقال مطرح بزرگترین خطر و نشان می دهد وجود دارد بیشتر ناشناس coronavirus موارد گردش آزادانه است که نمی تواند جدا شود. عکس: دیوید Caird

پروفسور مورفی گفت: مقامات می خواستم برای تست 50,000 نفر در روز برای اطمینان از نبود گسترده در جامعه و انتقال و حتی چک کردن مردم در خط مقدم مشاغل بدون علائم است.

آقای موریسون گفت: یک برنامه تلفن همراه به طور خودکار تماس ردیابی موارد تقریبا آماده شده است.

او تایید کرد قرارداد برای ذخیره سازی داده ها رفته بود به آمریکا فن آوری های غول پیکر آمازون است اما اصرار این شرکت کار کرده بود با استرالیا در “بسیاری از مسائل حساس در شرایط استرالیا مدیریت اطلاعات”.

او گفت: آن را غیر قانونی خواهد بود برای داده ها استفاده می شود توسط هر کسی به جز دولت سلامت کارگران ردیابی گسترش ویروس.

پروفسور مورفی همچنین نشان داد قوانین قرنطینه خارج از کشور و ورود در هتل ها برای 14 روز می تواند در محل تا زمانی که یک واکسن داشت اگر چه مردم رفت و آمد از کشورهایی که این ویروس بود نه به عنوان شایع — مانند نیوزیلند — می تواند به صورت آرامش بیشتری قوانین.

تایید COVID-19 موارد در ویک

منبع: ویک DHSS

مراقبت از سالمندان خانه بازدیدکننده داشته است باید اجازه داده شود

سالخورده مراقبت از خانه قرار داده شده است در توجه به توقف ممنوعیت خانواده و دوستان از بازدید از سالمندان ساکن.

محدودیت به سرعت گسترش coronavirus معنی استرالیا زندگی در مراقبت از سالمندان امکانات تنها مجاز دو بازدید کنندگان یک روز با کسانی که در جلسات به کوتاه نگه داشته و نه برگزار شد در بخش های عمومی.

اما نخست وزیر اسکات موریسون رسید در خانه های سالمندان که به طور کامل تعطیل و دسترسی برای خانواده و دوستان که مایل به بازدید.

سخن روز جمعه ملی در جلسه هیئت دولت گفت: — “باید ما به بهبود در این زمینه” — دولت فدرال را در نظر وادار سالخورده مراقبت از خانه به دنبال رسمی معافیت اگر آنها خواست برای قرار دادن اقدامات سخت تر در محل.

آقای موریسون گفت: بیشتر محدودیت در بازدید شد “کاملا معقول” در صورت موضعی شیوع بیماری دیده می شود در روزهای اخیر در شمال غربی تاسمانی و وسترن سیدنی است.

“اما به طور گسترده تر داشتن مردم گیر در اتاق خود را قادر به بازدید خود عزیزان مراقبین و سایر حمایت از مردم این خوب نیست,” او گفت:.

“این بسیار مهم است برای سلامت ساکنان که آنها را به حفظ تماس با عزیزان خود.”

Restrictions to slow the spread of the coronavirus mean Australians living in aged care facilities are only allowed two visitors a day. Picture: Getty Images
media_cameraمحدودیت به سرعت گسترش coronavirus معنی استرالیا زندگی در مراقبت از سالمندان امکانات تنها مجاز دو بازدید کننده در روز. عکس: گتی ایماژ

در اوایل این هفته آقای موریسون مجددا ملی پزشکی متخصص پانل قوانین برای مراقبت از سالمندان خانه بود که با استقبال اوج بدن, نمایندگی استرالیایی مسن تر.

زوال عقل استرالیا رئیس Maree McCabe گفت: جلوگیری از بازدیدکننده داشته است به افراد مبتلا به زوال عقل می تواند آنها را “بی قرار و مضطرب”.

“بسته به پیشرفت بیماری آنها ممکن است درک نیست که چرا این تغییرات اتفاق می افتد یا ممکن است به یاد بیاورید که چرا کسی نمی تواند عنوان اغلب,” او گفت:.

“از جمله خانواده ها در مراقبت از عزیزان خود را در مجتمع مسکونی مراقبت از سالمندان را ارائه راحتی برای فرد مبتلا به زوال عقل و خانواده ها خواهد شد که صلح بیشتر از ذهن است.”

شورای پیری رئیس ایان یاتس گفت: سازمان شنیده بود “بیش از حد بسیاری از داستان خانواده محروم از دیدن عزیزان خود”.

ملی سالمندان مدیر عامل پروفسور جان مک کالوم افزود: “محرومیت از خانواده بازدید کنندگان در پایان زندگی از ساکنان ممکن است حذف نسبتا جزئی خطر برای ارائه دهندگان خدمات, اما از آن است که به سادگی غیر انسانی و باعث زجر دراز مدت.”

سالخورده مراقبت وزیر ریچارد Colbeck گفت: حفظ تماس با خانواده و دوستان “در طول این زمان دشوار می تواند یک پیوند حیاتی برای اطمینان از سلامت و تندرستی ارشد استرالیایی در مراقبت”.

اخبار بیشتر

پرت بلوک باکره هواپیما بیش از بدهی های پرداخت نشده

مدرسه نخبگان ناودان برای کارکنان درمان

آلبرت جاده درمانگاه در مستند در میان شیوع ویروس

[email protected]

در اصل منتشر خیریه وارد بحث در درخواست برای بازگشایی مدارس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de