رئیس ماساچوست جامعه پزشکی خواستار دولت به جلو و عقب در بازگشایی تلاش به عنوان تست مثبت رای برای coronavirus است رخنه کرد تا در روزهای اخیر اما رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر گفت: او بازگشت و با اشاره انگشت در خصوصی گردهمایی که در آن او می گوید: مردم باید “اجازه گارد خود را.”

“ما نمی توانم بگویم به اندازه کافی چقدر مهم آن این است که تا زمانی که ما یک واکسن است که همه همچنان به نقش خود را بازی. هنگامی که ما اجازه گارد پایین COVID را به سود” بیکر گفت.

بیکر گفت: “آگاه باشید از برخی از خوشه های کوچک در ارتباط با تجمعات.” Maskless partygoers گسترش میکروب ها در یک خانه بزرگ در چتهم در اوایل این ماه باعث shutowns در چند کیپ Cod رستوران که در آن افراد آلوده به کار کرده است. دوم خوشه پدید آمده در Baystate مرکز پزشکی در اسپرینگفیلد که در آن 23 نفر از کارکنان و 13 نفر بیمار پس از یک کارگر در بازدید از کانون به منطقه آورده و ویروس بازگشت, به گفته مقامات بیمارستان.

وزارت بهداشت تایید شده نزدیک به 500 جدید کروناویروس موارد بیش از آخر هفته و 31 جدید COVID-19 مرگ و میر, موجب, دکتر دیوید Rosman رئیس ماساچوست جامعه پزشکی به تماس در دولت به جلو و عقب در آن بازگشایی تلاش.

“طی چهار روز در #ماساچوست بود #COVID19 جدید تست مثبت بیش از 200. آخرین بار که اتفاق افتاده است ؟ اواسط ماه ژوئن – در راه پایین” Rosman توییتی یکشنبه شب. “داده ها زود است اما به نظر می رسد مانند ما هستند و در راه بازگشت ، ما باید از حمایت یک فاز. #wearamask.”

هفت روز به طور متوسط از تست مثبت نرخ چهار شنبه صعود به 1.9% پس از برگزاری حدود 1.7 درصد برای بیش از یک هفته. بیکر گفت: ماساچوست “باید بسیار افتخار از آنچه انجام شده از نظر عطف جزر و مد” و کاهش تست مثبت نرخ متوسط که ماند در حدود 20% به عنوان ویروس اوج در ماه آوریل است.

بیکر اذعان مردم هستند “و در مورد” بیشتر و اعتراف کرد که زمانی که آن را می آید به چشم انداز مثبت “برخی از آن ناشی از فعالیت های اقتصادی.” او با تاکید بر اهمیت ماسک-پوشیدن اجتماعی فاصله و بهداشت شخصی وقتی که می آید به کاهش گسترش coronavirus.

“همانطور که گفتم چند بار COVID است نه رفتن به تابستان و نه می تواند به ما. هر ساکن در هر کسب و کار و مسئولیت برای انجام بخشی خود را برای جلوگیری از گسترش” بیکر گفت.

یکی دیگر از ابزار حاوی بسیار عفونی ویروس, تست جمهوریخواه فرماندار گفت, اعلام وزارت امور خارجه بود و دو برابر شدن تعداد زیادی از جوامع که در آن آن را فراهم می کند رایگان تست. Stop-The-گسترش برنامه های راه اندازی در تاریخ 10 ژوئیه در هشت جوامع که در حال دیدن بالاتر از میانگین تست مثبت نرخ و همچنین به عنوان یک کاهش در تست. روز دوشنبه بیکر اعلام کرد تست سایت را باز در هشت اضافی شهرستانها و شهرهای: ایجوام, Brockton, Methuen, ریور, Randolph, Springfield, Taunton و Worcester.

Longmeadow دموکرات ایالت Eric P. کمتر گفته شد خبر خوش برای یادگیری است که ما تماس بگیرید برای تست خارج از I-495 شنیده شد که برخی از عمل در نظر گرفته شد.” کمتر که منطقه شامل هشت ورزشگاه همپدن و Hampshire county جوامع گفت: این منطقه به طور نامتناسبی ساکنان فقیر شده اند سخت ضربه توسط ویروس.

این برنامه برنامه ریزی شده است برای اجرا از طریق 14 اوت با بسیاری از سایت ابتدا تست امروز.

در حال توسعه…

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im