چارلی بیکر بسته شدن DCR سواحل افتتاح پارک دولت زودرس در میان coronavirus

رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر بسته شدن سواحل برای جلوگیری از ازدحام که می تواند باعث تشدید گسترش مسری coronavirus اما باز دولت دیگر پارک های اولیه برای ارائه ساکنان بیشتر در فضای باز.

بیکر صادر اورژانس سفارش پنج شنبه, نیاز به تمام ساحلی, ساحل, رزرو پارکینگ در مناطق تحت مدیریت اداره حفاظت و تفریح و سرگرمی (DCR) به موثر 12 p. m. روز شنبه, مه 3 سال 2020 در حالی که به طور همزمان باز کردن فصلی state parks اولیه و گسترش دسترسی در پارک است.

اندازه گیری است که به منظور کاهش غلظت زیادی از مردم در سواحل در COVID-19 شیوع با توجه به بیکر را در حالی که ارائه اضافی فضای باز فرصت برای ساکنان برای لذت بردن و جایگزین محبوب پارک دولت در سراسر کشور.

ساحلی parkways که دسترسی دولت به سواحل نیز بسته به هر دو پارکینگ و پیاده کردن مسافران است. دولت در سواحل و باز باقی خواهد ماند و در دسترس برای عبور و مرور به صورت گذرا با استفاده از تنها (راه رفتن, دویدن, دوچرخه سواری انفرادی ماهیگیری و غیره.).

پارک دولت و ارتباط مناطق پارکینگ باز باقی می ماند, با این حال مردم خواسته است برای بازدید از پارک دولت و فضای باز خواص است که در نزدیکی خانه های خود را به اطمینان حاصل شود اجتماعی فاصله برای محدود کردن گسترش COVID-19. علاوه بر این DCR را متعلق به سازمان زمین های یخی بازدید کننده مراکز اردو و زمین های بازی مناطق تناسب اندام, ورزشی, رشته های ورزشی, دادگاه های گلف و امکانات حمام بسته باقی خواهد ماند تا زمانی روز شنبه, آوریل 4 سال 2020 است.

DCR نیز محدود کردن مقدار از فضاهای پارکینگ در دسترس خاص و بالا-ملاقات پارک دولت. DCR همچنان به استرس است که اگر یک پارک شلوغ بازدید کنندگان باید در نظر بگیرید بازدید از مکان های مختلف و یا بازگشت در تاریخ بعد و یا زمان. پارک های ایالتی و سیستم بیش از 450.000 هکتار از اموال و هر منطقه از کشور شامل چندین پارک به کشف که ممکن است کمتر شلوغ تر از دیگران در این منطقه است.

DCR توصیه می کند بازدید کنندگان از پارک های ایالتی به:

· اقامت در انفرادی یا گروه های کوچک و جلوگیری از تجمعات ده یا بیشتر مردم;

· تمرین های اجتماعی فاصله حداقل شش فوت بین افراد;

· شرکت در تنها بدون تماس و فعالیت های تفریحی;

· تمرین سالم بهداشت فردی از جمله شستن دست ها به مدت حداقل 20 ثانیه;

· اقامت در خانه اگر بیمار بیش از 70 و/یا بخشی از یک جمعیت آسیب پذیر.

به تمرکز COVID-19 روز رسانی است که تاثیر state parks سیستم DCR به تازگی توسعه یافته ماساچوست پارک دولت COVID-19 روز رسانی صفحه وب. قبل از بازدید از یک پارک دولت از اموال دولت است که به درخواست اعضای عمومی به بررسی محتویات صفحه وب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im