چارلی بیکر دفاع پرستاری در خانه, تماس تلفن از coronavirus ‘تراژدی فوق العاده ای’

Coronavirus ثابت کرده است که یک “تراژدی فوق العاده ای” را برای دراز مدت مراقبت از امکانات دولتی چارلی بیکر گفت: دفاع از صنعت که خواسته در مورد کمک های مالی مبارزات انتخاباتی از خانه سالمندان مدیران.

مجلس دولت را 5,315 مرگ و میر به علت COVID-19 شامل 3,236 در دراز مدت مراقبت از امکانات مقامات بهداشتی گزارش.

ترسناک است که شمارش 64 درصد از مرگ و میر — تاریخ- گزارش مکان ماساچوست در ردیف بالا از مرگ و میر در سالمندان خانه در کشور پشت نیویورک و نیوجرسی.

بیکر فشرده در طول توقف در رودخانه سقوط شنبه در اگر او را به کمپین کمک های مالی از این بخش دفاع از خوابگاه به جای اضافه کردن هیچ کس را دیدم موج مرگ و میر در آینده است.

“این ویروس برای انواع دلایل بوده است عمیقا دشوار است برای دراز مدت مراقبت از ارائه دهندگان خدمات در هر بخشی از جهان است که منجر به فوق العاده ای تراژدی” بیکر گفت.

“اگر شما فکر می کنم در مورد راه های دراز مدت ارائه دهنده مراقبت های عمل خوب آنهایی که به دلیل جمعیت است که آنها در حال خدمت به صرف مقدار زیادی از زمان در تماس نزدیک. آنها استحمام مردم لباس مردم آنها خوراک مردم آنها حمل و نقل آنها را از نو خلق کردن آنها,” او اضافه شده است.

“اگر شما فکر می کنم 60 روز پیش” بیکر افزود: “اکثر مردم درک نمی که در آن نقطه در زمان است که بسیاری از افرادی که حامل این ویروس حتی نمی باید هر گونه علائم و من فکر می کنم در برخی از راه های آن کاملا طراحی شده برای ایجاد مراتب بیشتر ویران و غم و اندوه در دراز مدت مراقبت از امکانات از هر جای دیگر شما می توانید از فکر می کنم و این نه فقط درست بوده است اما آن را درست بوده است در هر ایالت در آمریکا است که تا به حال شیوع و آن را درست بوده است, در کشورهای دیگر نیز هست.”

بیکر دریافت کرده است $52,510 از بالا پرستاری-صفحه اصلی, مدیران, با توجه به ثبت در دفتر مبارزات سیاسی و مالی است.

مجلس رابرت herm n. crab جمع آوری کرده است $47,170 و سرهنگ رژیم صهیونیستی است. Karyn Polito ثبت کرده است $30,825 سوابق نشان می دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de