چارلی بیکر گسترش بسته شدن ماساچوست مدارس مهد کودک

رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر دستور داد نزدیک به یک ماه طولانی از فرمت اولیه خود را تعليق در مدرسه تعطیلی و غیر اضطراری مهد کودک برنامه های روز شنبه در تلاش مداوم به سرعت گسترش coronavirus.

“این است که تمدید مدرسه تعطیلات” بیکر گفت. “این اجازه خواهد داد که مدارس به ارائه بهترین خدمات ممکن فرصت های از راه دور و یادگیری برای همه دانش آموزان است.”

اولیه منظور از بیکر به نام برای سه هفته تعلیق آغاز مارس 15 که تمام شده در مارس 6. در حال حاضر مدارس دولتی و خصوصی و غیر اضطراری برنامه های مهد کودک قادر خواهد بود برای باز کردن قبل از دوشنبه, مه 4. دولت کار خواهد کرد با مدارس به منظور توسعه در صفحه اصلی برنامه های آموزشی بیکر گفت.

سفارش جدید می آید به عنوان ماساچوست در ادامه به پاسخ دادن به این بیماری همه گیر کوروناویروس با مقامات بهداشت عمومی گزارش چهار میر پنج شنبه, بالا بردن مجموع به 15. خلیج وزارت امور خارجه تایید کرده است 1,838 موارد به, تاریخ, با توجه به وزارت بهداشت داشتن آزمایش 19,794 ساکنان.

در آنچه که تبدیل به یک روزانه coronavirus به روز رسانی در دولت خانه بیکر اعلام کرد 5 میلیون اجاره برنامه کمک برای خانواده های مبارزه با اجاره ناامنی در طول بحران از طریق وزارت مسکن و توسعه جامعه. کنفرانس مطبوعاتی برگزار شد پس از بیکر کنفرانس تلفنی با یک تازه تاسیس COVID-19 مشورتی هیئت مدیره متشکل از پنج پزشکی و کارشناسان بیماری های عفونی.

“این گروه بوده است مشاوره فرماندهی مرکز به اطراف گسترش دسترسی به تست و برنامه ریزی برای پزشکی خروش” بیکر گفت.

بیکر گفت: سهام “نا امیدی و ترس” از مراقبت های بهداشتی جامعه اطراف در دسترس بودن تجهیزات حفاظتی و این که دولت همچنان به “تعقیب” دنده.

بیکر همچنین اعلام کرد توصیه هایی است که همه صاحبان دولت کمک کم درآمد مسکن تعلیق جدید و انتظار غیر ضروری اخراج و به ماساچوست موسسات مالی و وام دهندگان به ارائه کمک برای وام گیرندگان. دولت را حمایت 60 روز اقامت از طرف همه مالکان قریب الوقوع مواجه سلب حق اقامه دعوی در خانه های خود بیکر گفت.

و به عنوان فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها همچنان به انجام بحرانی خط مقدم نقش را برای ساکنان در طول همه گیر بیکر گفت: دولت صدور راهنمایی های جدید از جمله حداقل یک ساعت در هر روز از خرید اختصاص داده شده به افراد بالای 60 سال, روش برای اطمینان اجتماعی فاصله و مطابق با اصول بسته شدن از خود-خدمت به ایستگاه های مواد غذایی و مراحل را در معرض خطر کارکنان تکالیف با کمتر قرار گرفتن در معرض بالقوه عفونت است.

فرماندار همچنین گفت: دولت خواهد آسانسور کیسه های پلاستیکی, ممنوعیت ممنوع کیسه های قابل استفاده مجدد و ممنوعیت از فروشگاه شارژ مشتریان برای کیسه های.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de