چارلی بیکر گسترش مهلت قانونی برای اخراج به 17 اکتبر در میان coronavirus همه گیر

رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر در روز سه شنبه تمدید یک مهلت قانونی برای اخراج و سلب حق مالکیت در ماساچوست از طریق حداقل 17 اکتبر.

بیکر امضا فرمت صبح روز سه شنبه. گذشت در میان شیوع بیماری همه گیر کوروناویروس ماساچوست در مهلت قانونی تعیین شده بود به پایان رسید اوت 18.

در نامه ای به مجلس رابرت herm n. crab سنا و رئیس جمهور کارن Spilka بیکر گفت: “گسترش, من امروز اعلام خواهد شد ارائه ساکنان کشورهای مشترک المنافع با ادامه مسکن امنیتی به عنوان کسب و کار با احتیاط دوباره باز بیشتر مردم بازگشت به کار و ما در مجموع حرکت به سوی یک” جدید طبیعی است.” “

طرفداران شده اند خواستار یک فرمت از مهلت قانونی برای هفته ها در حال حاضر پیش بینی یک “لغزش” از اقدامات دادگاه هنگامی که آن را تمام شده است.

صدها نفر از اخراج براده ریخت و در طول هفت هفته قبل دولت تصویب موقت ممنوعیت — 78 درصد از کسانی که در جوامع رنگ با توجه به گزارش منتشر شده در ماه گذشته توسط شهر زندگی/ویدا Urbana.

دولت مسکن دادگاه برآورد ماه گذشته 20,000 اخراج مواردی خواهد بود که در زمینه بلافاصله پس از مهلت قانونی برداشته شده است. اخیر منطقه شهری شورای برنامه ریزی گزارش قرار دادن شماره در 120,000. ماساچوست صاحبخانه انجمن قرار می دهد تعدادی از رسیدن به صدها هزار نفر.

فرماندار اذعان پسوند “تاثیر کوچک بسیاری از صاحبخانه ها که تکیه بر درآمد اجاره به پرداخت خود را هزینه.”

او را تشویق اجاره و مالکان نهفته ویروس به پرداخت اجاره و رهن تا حد امکان و با اشاره به 20 میلیون دلار صندوق امداد به منظور کمک به.

نیاز به بودجه بیشتر در برنامه نگاه می شود در حالی که این فرمت در محل است.

“ما همچنین مشغول به کار خواهد شد از نزدیک با همکاران ما در شعبه قضایی به اطمینان حاصل شود که هنگامی که اخراج رسیدگی رزومه وجود دارد برنامه های در محل برای کمک به مستاجران پرداخت اجاره خود را و جلوگیری از اخراج” بیکر گفت.

خواندن بیکر نامه در فرمت اینجا.

— در حال توسعه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de