6 دقیقه پیش

Chartiers دره دبیرستان شناخت دانش آموزان است که نمونه مثبت صفات شخصیت در داخل و خارج از کلاس درس.

در ماه ژانویه این مدرسه به نام همیشه اول آن دانشجو از ماه ارشد سارا Verduci که ایستاده بود به معلمان است.

“یکی از دلایل ارائه شده برای سارا ما برای اولین بار از ماه بود که او می کند همه چیز را راست'” دستیار اصلی رابی ته گفت. “و هنگامی که من به عنوان خوانده شده که من نمی توانم مخالف است.”

برنامه سرچشمه گرفته پس از Verduci پدر جو تماس منطقه مورد راه های باشگاه روتاری Bridgeville-جنوب Fayette می تواند بیشتر درگیر با مدرسه ته گفت.

به عنوان مثال داده شده بود که جنوب Fayette یک دانشجو از ماه. پس از صحبت کردن در مورد این ایده از آوردن چنین برنامه ای به Chartiers ولی با معلمان در مثبت رفتار و مداخله پشتیبانی [PBIS] تیم آن موافقت شد که این امر می تواند مناسب برای مدرسه ته گفت.

او با جستجو در اینترنت به ببینید که چگونه مدارس سراسر کشور باید قاب چنین برنامه ای.

در Chartiers ولی آنها آمد تا با یک لیست از ویژگی های است که آنها می خواهم برای دیدن در یک دانش آموز. که شامل حال “قابل اعتماد و صادق نشان دادن تداوم و شن مثبت تابعیت و چگونه کار می کنند با دیگران” ته گفت.

آنها به دنبال برای دانش آموزانی که “بهترین نمونه آنچه در آن به معنی یک Chartiers دره دانشجو,” او گفت:. که می تواند به معنای باز کردن درب برای مردم و یا حمل کتاب برای یک همکلاسی که در عصا.

Chartiers دره PBIS تیم متشکل از مشاوران مدرسه و معلمان — تصمیم به اجازه معلمان رای گیری برای انتخاب دانشجو از ماه. این رخ می دهد در طول ماهانه دانشکده جلسات.

به رسمیت شناختن است نه بر اساس درجه.

دانش آموز از ماه را دریافت گواهی نامه و دعوت به فصلنامه luncheons با چرخشی که در آن آنها نیز به رسمیت شناخته خواهد شد.

سارا, 17, از Bridgeville گفت: به رسمیت شناخته شده توسط مدرسه منطقه است که هنوز هم در حال غرق شدن در او.

آخرین سال تحصیلی او و یک دوست آغاز این مراسم در Chartiers ولی آن را افزایش می دهد پول برای سرطان دوران کودکی و مراقبت از بیمار است.

سارا همچنین در تیم سافتبال و یک عضو از تعامل باشگاه و مدرسه دکا باشگاه.

“او یکی از بهترین” ته گفت.

هنگامی که از او می پرسد سارا به انجام هر کاری او کامل کار “بسیار به سرعت در حال, و آن را همیشه انجام می شود بسیار خوب,” او گفت:. “او یکی از آن دسته از دانش آموزان که هدف گرا اما نه فقط گرا بلکه رانده شده توسط آن اهداف است. هنگامی که او مجموعه ذهن خود را در یک جهت آن را بسیار دشوار است برای گرفتن او را به فکر می کنم در مورد هر چیز دیگری.”

سارا نیست ترس به صحبت می کنند ذهن او هر دو او و دستیار اصلی به توافق رسیدند.

او را به تلاش برای “بهبود فرهنگ” در مدرسه, او گفت:. که شامل نظارت مینی مراسم که در آن وجود دارد موضوع وحدت و آن را به ارمغان می آورد کل مدرسه با هم برای یک علت خوب است.

او تلاش می کند تا درگیر می شود و امید به یادگیری به عنوان آنجا که او می تواند در حالی که او در Chartiers دره.

امید است که شناخت یک دانش آموز در هر ماه را به دیگران در مدرسه کسی به آرزوی بود.

در حالی که بزرگسالان PBIS تیم است که با استفاده از این برای پاداش دادن به رفتارهای مثبت در میان دانش آموزان حدود 15 دانش آموزان خود را PBIS تیم, جایی که آنها به تازگی راه اندازی طرح خود هستند.

دانش آموز-led برنامه به نام “CV 100,” با هدف به رسمیت شناختن مردم در این ساختمان که در حال انجام کاری نوع است. آنها نامزد مردم آنها را در رفتن بالا و فراتر از آن به عنوان یکی از “CV 100.”

کسانی که به رسمیت شناخته خواهد شد که تصویر خود را بر روی دیوار در دفاتر و خواهد بود بخشی از طراحی برای برنده شدن جوایز.

امید است که همه از این می دهد دانش آموزان “به عنوان مثال به تلاش برای” ته گفت.

دانش آموز از برنامه ماه است فقط گرفتن از زمین و به رسمیت شناخته خواهد شد در مدرسه اطلاعیه ها. در آینده آنها امید به دانش آموزان یک پلاک به رسمیت شناختن تلاش های خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su