چتم تولید مواد غذایی دایرکتوری برای کمک به کشاورزان

حدود یک دقیقه پیش

تام لوگان را هدايت مي شده اند کشاورزی زمین های خود را در Hempfield پس از استیفن گراور کلیولند نشسته بود در کاخ سفید در آخرین دهه از قرن 19.

در حال حاضر 126 سال بعد لوگان خانواده Farms LLC گرفتن افزایش از تکنولوژی مدرن در قالب چتم دانشگاه آنلاین پنسیلوانیا مزرعه محصول فهرست یک لیست از حدود 45 مزارع از 13 شهرستان در غرب و مرکزی پنسیلوانیا است. دایرکتوری مصرف کنندگان می گوید که در آن و زمانی که آنها می توانید خرید کشاورز محصولات احتیاطی آنها را به نگه داشتن مواد غذایی تامین امن و گزینه های تحویل و اطلاعات تماس خود را.

“این فوق العاده است که آنها در حال انجام کاری برای کشاورزان محلی گفت:” تام لوگان که در خدمت به عنوان یک Hempfield شهرستان سرپرست زمانی که رسیدگی به 250 سر گاو و 90 بکارد او را افزایش می دهد.

گوشت گاو و گوشت خوک به همراه ذرت به فروش می رسد از مزرعه خود را در کمی چوب-قاب no-frills فروشگاه فقط حدود یک چهارم مایل از یک پل جدید است که دهانه شاهراه پنسیلوانیا.

از طریق کار چتم مرکز منطقه ای کشاورزی, مواد غذایی و تحول لوگان مزارع خانوادگی و دیگر کشاورزان ذکر شده در دایرکتوری قادر خواهد بود به گسترش این کلمه برای بیشتر مردم در تلاش برای افزایش فروش خود را در به چالش کشیدن این بار برای کشاورزی است. این لیست به صورت محلی تولید مواد غذایی محدوده تازه یا منجمد و گوشت گاو و گوشت خوک و طیور; تولید; تخم مرغ; محصولات لبنی مانند شیر و پنیر و خامه; غذاهای آماده; نانوایی موارد; شربت افرا و محصولات غیر خوراکی مانند نخ موم صابون نهال و استخوان براث.

“ما می خواستیم به سند محلی تامین مواد غذایی” کاساندرا Malis مواد غذایی, مدیر برنامه, برای چتم کرافت برنامه در ریچلند گفت: از دایرکتوری وارد شده توسط دانش آموزان و کارکنان.

این راهنمای کمک خواهد کرد که کشاورزان در زمانی که coronavirus مربوط به خاموش شدن ناگهانی را بسته و بازارها مانند رستوران ها به کشاورزان محلی که با تکیه بر آن فروش Malis گفت.

کشاورزان عادت کرده اند به فروش محصولات خود را در بسیاری از بازارهای کشاورزان که جوانه تا هر بهار و تابستان از دست داده اند و یک سایت برای فروش به دلیل محدودیت در برابر اجتماعات بزرگ گفت: جین Dillner از Dillner مزرعه خانواده در غرب گوزن.

“همه از بازارهای کشاورزان برای آوریل و مه لغو شده است. اولین (هنوز باز) است که در ماه ژوئن گفت:” Dillner که خانواده شوهرش شده است و کشاورزی زمین برای سه نسل. آنها بالا بردن بره و 24 تا 30 سر گاو و همچنین رشد میوه ها و سبزیجات در 80 هکتار با یکی دیگر از 160 هکتار در کنار مجموعه ای از مرتع. آنها معمولا فروش محصولات خود را در هشت بازارهای کشاورزان.

در حال حاضر آنها در حال محدود کردن فروش به آنلاین سفارشات در روزهای جمعه و شنبه و منظقه پول Dillner گفت.

با Logans فروش گوشت آنها در بازارهای کشاورزان در جنوب تپه های پت Folmar از کتابخانه سوار تمام راه را به Hempfield سایت برای دریافت یک جعبه از گوشت.

“این گوشت به ارزش رانندگی کنون” Folmar گفت.

یک Westmoreland County کشاورز در لیست سفت موریس ممکن است به درو مزایای این تابستان ذکر شده به عنوان یک “انتخاب خود” سبزیجات کسب و کار در هشت هکتار از 22 هکتار موریس کشاورزی ارگانیک در Sewickley Township.

موریس که کاشته آلی دانه انتظار محصول خواهد بود آماده برای چیدن در ماه های ژوئن و ژوئیه.

“ما از هیچ چیز غیر طبیعی بدون آفت کش ها بدون درمان دانه GMOs (ارگانیسم های اصلاح شده ژنتیکی)” گفت: در موریس است که گواهی به عنوان یک کشاورز ارگانیک از سال 1994.

مت کارتر صاحب یک پن هیلز مزرعه که در آن او را افزایش می دهد زنبورها دیده است کسب و کار خود نهفته وحشت خرید در ابتدای خاموش شدن ناگهانی.

زمانی که رژیم صهیونیستی. Wolf اولین بار اعلام کرد قصد دارد به کسب و کارهای غیر ضروری کارتر گفت: هیچ افزایش در خرید خود عسل و اقطی شربت به نقطه که در آن او به فروش می رسد.

“ما تا به حال به دوباره پر کردن عرضه در فروشگاه های محلی پس از هفته اول” اما پس از آن شده است بسیار آهسته گفت: کارتر که 13 هکتار مزرعه در نزدیکی Brookville, Jefferson County است.

جو Napsha یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید تماس جو در 724-836-5252, [email protected] و یا از طریق توییتر .

دسته بندی:
محلی | منطقه ای

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de