به سلامتی به شهر پر جنب و جوش و متنوع viognier

“V” است که برای viognier یک “شریف” انگور سفید از فرانسه, Rhone دره که بستگی به آب و هوای گرم به خارج کردن بهترین ویژگی های آن. Condreiu واقع در کونته رودخانه مشهور است برای آن منحصر به فرد تولید viognier شراب که تمایل دارند به طور متوسط به full-bodied, perfumey میوه ای و خشک است.

انگور همچنین برتری در کالیفرنیا ایالت استرالیا است.

من به نفع viognier چرا که مانند یک نشاط شراب سفید یا تند gewurztraminer برگ های آن بدون شک به آن متمایز گل سنگ-میوه و تند یادداشت ها. در عین حال به عنوان یک الکل پایین اسید انگور viognier نیاز به حفظ طراوت و چالاکی به ماندن پر از وزوز و تازه است. بیش از حد بلوط پیری باعث می شود آن را شل و ول و uninspiring.

به طور کلی viognier — طلایی رنگ و براق در شیشه ای — بسیار عالی شراب به همراه غذاهای دریایی مرغ بو داده و حتی استیک.

  • FEB. 26, 2020 – شمال سواحل کالیفرنیا Viognier از Cline خانواده زیرزمینهای. عکس جیم Campanini

  • FEB. 26, 2020 – گوزن ” جهش Viognier از دره نپا. عکس جیم Campanini

در اینجا شش شراب است که نشان دهنده کیفیت و ارزش در حوزه های مربوطه خود را قیمت امتیاز.

کلاین خانواده زیرزمینهای Viognier 2018, North Coast, $9.99 — برای uninitiated در اینجا یک جای خوب برای شروع است. در سال 1989 فرد کلاین یکی از سونوما اصلی “رون رنجرز” با معرفی viognier و دیگر فرانسوی varietals به شراب سازی تاکستان. و با خاک متخصص بابی Cannard, Cline توسعه سبز رشته کشاورزی پایدار برنامه ای است که متکی بر حشرات و حیوانات — به جای مواد شیمیایی و علف کش — برای نگه داشتن انگور و خاک سالم است. کلاین Viognier است وگان, گلوتن رایگان و خالص در طعم میوه های گرمسیری.

Baglio دی Grisi Viognier 2016 تیری Siciliane, $9.99 — این یک سورپرایز شیرین و لذت بخش موجود در این “قدرت خرید” بخش در یک N. H. دولت شراب خروجی. در حالی که viognier کشت در ایتالیا اساسا غیر موجود در غرب سیسیل ارائه می دهد یک نخست آب و هوا. تاکستان کشش بیش از یک زیستگاه طبیعی از 400 هکتار در معرض تپه منریل. این viognier درخشان است, رنگ زرد طلایی و سبک بدن و الکل (13%) و معطر در شکوفه های نارنجی. آن را به حال بافت یک Pinot Grigio. آن زوج خوبی با پخته codfish drizzled در کره لیمو و سالاد یونانی.

Domaine de Dionysos ‘Clementine’ Viognier 2017, Uchaux, $15.99 — این Farjun فرار از خانواده مارسی در سال 1720 در دوران طاعون بزرگ برای تپه Uchaux در غرب پروونس Provence. آنها بوده ام در حال رشد انگور وجود دارد که پس از. “Clementine” 100% آلی خبره. شراب تعریف شده توسط هلوی شیرین و ابدار و زردآلو یادداشت های بافت نرم و میوه ای به پایان برسد که محو به بادام تلخ. آن را به برق زد با مرغ رست شده با رازیانه, خامه, ریزوتو و کدو.

M. Chapoutier La Combe پیلاطس 2016, Rhone دره $24.99 — این 100 ٪ آلی viognier ظهور از میشل Chapoutier را “کیمیا شراب” پروژه که در دامنه کوه تاکستان به عنوان یک تجربی, biodynamic “رصدخانه.” متنوع خاک — خاک رس galets roulés آهک و ماسه — قرض دادن La Combe پیلاطس یک flinty هسته. پیچیده و رضایت بخش برای تمام حواس شراب مخلوط میوه های عجیب و غریب با گیاه مرزه طعم. (توجه داشته باشید: این نماد بر روی برچسب است که کیمیاگری نشانه “روح.”)

K Vintners هنر دن Hoed Viognier 2017Yakima دره $26 — شراب چارلز اسمیت برتری در ساخت کوچک زیادی شراب در شرق ایالت واشنگتن و در اینجا یکی دیگر از نمونه های خوب. شراب می بیند کمی زمان در هر بشکه و هیچ malolactic تخمیر. آن را تازه فراوان و جذاب در سنتی niognier یادداشت ها. که در آن K Vintners می یابد تمایز آن است معدنی پایان — citrusy ترش و کمی تلخ و پایدار.

گوزن’ جهش Viognier 2018دره نپا $32 — این viognier است یک نسخه جدید از این طبقه شراب سازی و آن را در کالیفرنیا کلاسیک حق خارج از جعبه. یک “تصویر کامل” فصل رشد ارائه شراب کریستف Paubert با انتخاب میوه از سه بالا در تاکستان های بلوط Knoll و Carneros. شراب سالخورده در درده بی طرف فرانسوی بلوط هم زده شد و هفتگی به مدت چهار ماه بدون تحت malolactic تخمیر. آن اسیدی هسته ای حفظ شده است در حالی که یک unctuous mouthfeel از عسلی زردآلو و هلو نیز پدیدار می شود. بهبود پس از این افتتاحیه ورود خواهد بود Paubert دلخواهی را به چالش بکشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>