آشپز فلوید Cardoz می میرد در 59 از covid-19 عوارض

5 دقیقه پیش

نیویورک — آشپز فلوید Cardoz که رقابت در بالا “آشپز” برنده “بالا آشپز کارشناسی ارشد” و اداره رستوران های موفق در هر دو کشور هند و نیویورک درگذشت جمعه از عوارض ناشی از coronavirus شرکت او در بیانیه ای گفت. او 59.

Cardoz تا به حال سفر از بمبئی به نیویورک از طریق فرانکفورت آلمان در 8 مارس. او بستری شد و یک هفته پیش به کوهستان مرکز پزشکی در مونتکلیر, N. J., با تب و پس از آن آزمایش مثبت برای covid-19 بیانیه ای گفت:.

متعهد حمایت از ساخت صنایع غذایی پایدار خود را آغاز کرد مهمان نوازی آموزش در زبان مادری خود بمبئی که قبلا شناخته شده به عنوان بمبئی. او بعدها به سوئیس نقل مکان کرد جایی که او honed مهارت های خود را در فرانسه, ایتالیایی و غذاهای هندی قبل از حرکت به آشپزخانه از شهر نیویورک است.

او یک شریک در بمبئی فروشگاه شیرین, O پدرو و بمبئی غذاخوری در هند در زمان مرگ او.

هندی-آمریکایی با همکاری مشهور رستوران دنی مایر اتحادیه میدان, گروه هتلداری برای باز کردن Tabla در سال 1997. منهتن نقطه بود که ستایش منتقدان. این بسته در سال 2010.

Cardoz مرگ شد سوگواری توسط دوستان معروف در رستوران و تلویزیون صنایع.

“شما را خیلی دوست دارم floydcardoz,” مایر توییتی از تماس او را “زیبا انسان است.”

این دو کار با هم برای 17 سال است. در Tabla, آنها جشن Cardoz جدید غذاهای هندی است که melded نفسانی طعم دهنده ها و ادویه جات ترشی جات از میهن خود با غرب تکنیک های.

Padma Lakshmi, میزبان براوو پخت و پز رقابت های سری “Top Chef,” ستایش موفقیت Tabla و ارائه تسلیت به Cardoz عزیزان و از جمله همسر و شریک کسب و کار Barkha.

“او یک شیطان صفت, لبخند, نیاز ذاتی به کسانی که در اطراف او خوشحال و خوشمزه, لمس” لاکشمی توییتی.

حساب توییتر برای “سرآشپز بالا” تسلیت گفتند و به نام Cardoz یک “منبع الهام برای سرآشپزها در سراسر جهان است.”

در سال 2011 Cardoz در رقابت و برنده فصل 3 از “بالا آشپز کارشناسی ارشد.” او با استفاده از خود 110,000 دلار در بردن برای حمایت از این جوان دانشمند تحقیقات سرطان صندوق در نیویورک کوه سینا دانشکده پزشکی.

در حال حاضر مستقل از بنیاد به عنوان دانشمند جوان بنیاد را قادر می سازد دبیرستان و دانشجویان به کار در کنار انجام شده محققان به توسعه درمان های جدید برای بیماری های, به گفته یک سخنگوی Cardoz شرکت. این یک مرکزی تمرکز خود را در امور خیریه.

در علاوه بر این به Tabla Cardoz و مایر همکاری در سال 2012 در شمال کوره باتری پارک شهر اصلی که در مرکز شهر منهتن مورد علاقه تا زمان بسته شدن آن در سال 2018 است. در علاوه بر این به کار خود را با مایر Cardoz همکاری با Sameer ست و یاش Bhanage در گرسنگی, Inc. مهمان نوازی در شروع 2015.

Cardoz بود چهار بار جیمز ریش نامزد جایزه. او نویسنده دو کتاب آشپزی “هنگامی که ادویه, دو ادویه” و “Flavorwalla.” در سال 2008 او راه اندازی یک خط آماده به طبخ entrees با همکاری آنلاین بقال تازه مستقیم.

دسته بندی:
AandE | اخبار مشهور

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im