ستاد پاتریک Mahomes چشم ضبط-تنظیم معامله زیر پیش نویس NFL

8 دقیقه پیش

KANSAS CITY, Mo. — Leigh استاینبرگ تمرکز این هفته است که به حق در سه روز NFL Draft, که در آن مشتریان جدید مانند آلاباما کارفرمایی توا Tagovailoa و هم تیمی جری Jeudy یاد بگیرند که در آن آنها شروع مشاغل حرفه ای خود را.

آن را نمی خواهد طولانی قبل از استاینبرگ توجه این است که در بسیاری از مشخصات بالا مشتری.

پس از پیشرو Kansas City Chiefs به اولین سوپر جام قهرمانی در پنج دهه کارفرمایی پاتریک Mahomes است که در نهایت واجد شرایط برای امضای تمدید قرارداد این offseason.

و در حالی که هیچ عجله وجود دارد با توجه به این واقعیت Mahomes ورود فقط خود فصل چهارم در لیگ و ستاد می تواند به سادگی انتخاب کنید تا خود را در سال پنجم گزینه — واقعیت این است که هر دو طرف مشتاق به آمدن به شرایط در چه چیزی می تواند یک رکورد تنظیم کرد.

“ما حتی در مورد آن نگران در این مرحله” استاینبرگ به تازگی گفته آسوشیتد پرس در یک گسترده ، “او در حال آماده سازی برای فصل آینده و آن را کار کردن چگونه آن کار می کند.”

که برای تلفن های موبایل مناسب است. اما برای هر دو طرف مزایای گرفتن یک معامله انجام می شود این offseason به مراتب سنگین تر بودن از هر گونه مزایای از لگد زدن به مذاکرات پایین جاده.

برای روسای شده اند که تداوم در برابر حقوق و دستمزد کلاه آنها را به دست آورید برخی از هزینه یقین رفتن به جلو. Mahomes است با توجه به اینکه تنها $2.7 میلیون در این فصل به عنوان بخشی از خود را rookie قرارداد اما این تعداد افزایش چشمگیری هنگامی که یک معامله را امضا کردند. چقدر کمک خواهد کرد که سازمان برنامه برای آنچه در آن امیدوار است پرستان مانند سلسله.

برای ضبط-تنظیم کارفرمایی و نمایندگان گسترش می دهد آنها payday در تضمین شده قبل از Mahomes طول می کشد تا زمین دوباره.

به یاد داشته باشید زمانی که او دررفتگی زانو خود را در ظاهر بی گناه کارفرمایی دزدکی حرکت کردن در طول بازی برابر دنور?

در آن ارسال می لرزد پایین برآمدگی از روسای مدیر کل برت Veach و مربی اندی رید بلکه استاینبرگ و تیم او که بدون شک ترجیح می دهند یک معامله انجام می شود قبل از Mahomes خطرات آسیب دوباره.

“پت و نماینده او کریس (Cabot) و لی آنها می دانند پت یک اولویت است. پت نیست رفتن در هر نقطه” Veach گفت. “پت در حال رفتن به اینجا یک مدت زمان طولانی است.”

فقط چه معامله ممکن است نگاه مانند است برای بحث.

چندین عوامل سابق و استاد سخن گفت که به AP باور نقطه شروع است Seahawks کارفرمایی راسل ویلسون که امضا چهار سال گسترش ارزش 35 میلیون دلار در هر سال در پول جدید آورده است که کل خود را جبران به $157 میلیون بیش از پنج سال است.

اما نقطه پایان باید بسیار بالاتر: پنج سال تمدید که گرفتهای $200 میلیون دلار پول جدید ساخت Mahomes بالاترین پرداخت بازیکن در لیگ با رسیدن به 40 میلیون دلار برای هر سال معیار.

آن را نمی خواهد اولین بار استاینبرگ الهام بخش برای فیلم “جری مگوایر” تنظیم بازار است. عامل مذاکره وارن ماه لیگ-بالا قرارداد در سال 1989 پس از آن به کار گرفته شده تروی Aikman ضبط-تنظیم قرارداد در سال 1993 قبل از کمک به خود جلب کرد Beldsoe خرد شده را علامت دوباره با 103 میلیون دلاری و 10 سال فیلمهای قبل از فصل 2001.

“دوباره پت یک اولویت است. راه ما در آن در حال حاضر با تمام است که ما در حال رفتن به یک مقدار زیادی از زمان برای کار با” Veach توضیح داد: پیش از این هفته در پیش نویس است. “این فقط برای قرار دادن یک جدول زمانی دقیقا چه زمانی و چگونه است که همه کار خواهد کرد. اما ما می دانیم و من مطمئن هستم که او می داند که آن را انجام داده دریافت کنید و آن را به مراقبت گرفته شود.”

در ضمن این ستاد در حال انجام همه چیز آنها می توانید به نگه داشتن Mahomesمبارک.

که به معنی نگه داشتن مقدار زیادی از کمک در اطراف او.

با وجود تنگ خود وضعیت مالی سران آورده گیرنده گسترده Demarcus رابینسون و بیمارستان آنتونی شرمن در آژانس رایگان. آنها اضافه شده نوسان مقابله با مایک Remmers به خط حمله و سپس snagged تنگ پایان ریکی جونز-مهر و موم و سابق اظهارات در حال اجرا پشت DeAndre واشنگتن به ارائه حتی بیشتر پاپ.

“پت می کند و برخی از چیزهایی که شما نمی توانید مربی گفت:” واشنگتن بود که هم تیمی های با Mahomes در فناوری تگزاس, و چه کسی باید وارد اردوگاه آموزشی به عنوان پشتیبان اصلی به دامین ویلیامز. “قادر بودن به بازی و تجربه ای که در کالج بود قطعا یک تجربه سرگرم کننده است.”

Mahomes یک دلیل بزرگ چرا Remmers و جونز-مهر امضا شده با روسای بیش از حد.

“شما سازمان دیده بان خود را برجسته هر هفته” Remmers گفت: “و شما فقط مانند” چه خبره? او که این هفته ؟ و او که اين هفته آینده؟’ هر هفته او را همیشه انجام کاری خلاق تر. او یک معامله از یک بازیکن او حرکت می کند واقعا به خوبی او سلنجس توپ دیوانه می خواهم. او یک معامله از یک ورزشکار. من فقط بسیار هیجان زده برای دیدار با او را در فرد دیدن آنچه که او را مانند در اتاق قفل و در ازدحام فقط ببینید که او چگونه عمل کردن وجود دارد.”

دسته بندی:
NFL | ورزشی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im