یک جنایتکار متجاوز “نیاز به حذف از جامعه” برای جنایات خود از جمله خشونت حمله به یک دختر در توالت از سیدنی رقص استودیو می گوید مردی که سعی در نجات او.

آنتونی Sampieri زودتر عذر خواهی کرد خود را برای جرایم در حکم او شنوایی در NSW دادگاه منطقه با اشاره به “جنون” از اعتیاد به مواد مخدر منجر به تکرار متخلف.

“استفاده از کریستال مت من باور دارم که مرا به آنچه من” او شهادت در روز جمعه وقتی پرسید که چه او می گفت به دختر و خانواده اش.

“من متاسفم من به شما اجازه پایین با استفاده از کریستال مت دوباره.”

56 ساله است التماس کرد گناه را به 10 اتهامات مربوط به حمله از جمله سه فقره از مقاربت جنسی با یک کودک زیر 10.

او همچنین اعتراف کرد اتهامات مربوط به صریح و اذیت و آزار تماس های تلفنی او ساخته شده به زنان در ماه های قبل از Kogarah dance studio حمله.

Sampieri بود که در آزادی مشروط در آن زمان برای تجاوز به یک زن در ولونگونگ تجاوز پانچ و هفت ساله به دختر در توالت پس از مصرف این دارو یخ و ساعت “عجیب و غریب” رفتار.

او عذر خواهی کرد به مکانیک دیزل نیک Gilio که چندین دچار کاهش زیادی هنگامی که او تلاش می کرد با چاقو-دارای حق اعمال Sampieri پس از پیدا کردن دختر.

“من احساس می کنم واقعا بد در مورد آنچه که من انجام داده ام. من احساس می کنم اگر من می تواند آن را تغییر دهید من,” او گفت:.

اما در خارج از دادگاه آقای Gilio توصیف Sampieri به عنوان “حیوان” گفتن به خبرنگاران نبود عذرخواهی یخ بهانه ای شد فقط یک “cop-out” و او نه در نظر گرفتن هر گونه مسئولیت برای اقدامات خود را.

“او نیاز به حذف از جامعه نه زندانی,” او گفت:.

Sampieri زودتر خود گفت وکیل مدافع Troy Anderson او به خوبی می دانست که از گذشته خود جنایات ارتباط بین استفاده از یخ و جنسی قاعدگی اما بازگشت به مواد مخدر فکر “آن متفاوت خواهد بود در این زمان”.

“است که به فکر می رود که با اعتیاد,” او گفت:.

“من خواهد بود قادر به کنترل آن جنون از اعتیاد است.”

تحت بازجویی از دادستان سالی Traynor, Sampieri موافقت او تا به حال شده است به طور منظم به سم زدایی و بازتوانی مراکز گرفته مجرم جنسی درمان و برنامه های نوشته شده در مورد خطرات ناشی از استفاده از یخ.

او نگه داشته و یادداشت ها در اطراف خانه اش گفتن چیزهایی مانند “آیا مواد مخدر را” “آیا استفاده از استمناء به عنوان یک روش برای کاهش تنهایی” و “استفاده نمی هاردکور, پورنوگرافی”.

در سرب تا ولونگونگ و تجاوز به عنف و او ساخته شده یک رشته از حملات تماس های تلفنی برای ارضاء جنسی به او احساس قدرت و کنترل رفتار او اعتراف کرد تکرار قبل از حمله به دختر.

“شما تا به حال زمان کافی برای در نظر گرفتن خطر قابل توجهی از این مسیر شما به عنوان پایین” Ms Traynor پیشنهاد شده است.

“بله, اما من نمی تواند به نظر می رسد به آن را متوقف کند،”

او قبول کرد که او تا به حال بارها و بارها تزریق یخ در توالت های عمومی در این منطقه قبل از حمله.

او گفت که او در چنین حالت هیجان جنسی در زمان او در استودیوی رقص امکانات او حمله کرده اند هر کسی که تا به حال راه می رفت.

Ms Traynor گفت: قاضی نمی خواهد پیدا کردن جرائم شد خود به خود و یا ضربه رقیب Sampieri تا به حال یک “طولانی و پایدار از بستن زنان و تسلط آنها”.

اما آقای اندرسون استدلال آنها خود به خود و فرصت طلب با اشاره به “آشفته” و عجیب و غریب رفتار قبل از حمله که شامل درخواست یک آرایشگر برای اپیلاسیون.

اقدام قاضی پل Conlon خواهد شد و حکم او در فوریه 12.

در اصل منتشر شده به عنوان فرزند متجاوز عذرخواهی با استناد به اعتیاد

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de