چین در شهر ووهان مرکز از شیوع کروناویروس است تبدیل هشت ساختمان از جمله سالن نمایشگاه و مراکز ورزشی مراکز به بيمارستان رسمی شین هوا اخبار آژانس در گزارش روز چهارشنبه.

آخرین اطلاعیه می افزاید: به برنامه های نازل شده در اوایل این هفته به تبدیل سه مکانهای دیگر در این شهر به بیمارستان. هنگامی که تمام 11 ساختمان در حال تبدیل به یک روند است که انتظار به پایان خواهد رسید بعد از آن در روز چهارشنبه آنها قادر خواهد بود به جای 10,000 بیماران.

یک بیمارستان مخصوص ساخته شده در ووهان طراحی شده با 1000 تخت باز در روز دوشنبه در حالی که ساختمان دوم بیمارستان با 1,600 تخت نیز برنامه ریزی شده به پایان خواهد رسید در روز چهارشنبه.

ووهان در استان هوبئی استان گزارش 49 جدید مرگ و میر در روز سه شنبه در نظر گرفتن این شهر مرگ و میر از این ویروس به 362 نفر است. جدید تایید موارد در ووهان رسید توسط 1,967 روز سه شنبه از 1,242 در روز دوشنبه.

در سطح وسیع تری در هوبئی استان مرگ و میر افزایش یافته بود 65 به 479 از شنبه, چینی تلویزیون دولتی گزارش روز چهارشنبه. وجود دارد بیشتر 3,156 موارد شناسایی شده در نظر گرفتن مجموع در استان به 16,678.

در اصل منتشر چین می سازد بیشتر ویروس مراکز در ووهان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de