چین هکرها مشکوک در easyJet حمله

هکرهای چینی مظنون هستند از دسترسی به ایمیل و جزئیات سفر حدود نه میلیون easyJet مشتریان منابع آشنا با این تحقیقات می گویند.

دو منبع گفت که هک ابزار و تکنیک های مورد استفاده در ژانویه حمله با اشاره به یک گروه مشکوک هکرهای چینی که دارای هدف های متعدد شرکت های هواپیمایی در ماه های اخیر.

خبر از نقض داده ها در روز سه شنبه می تواند در نتیجه یک جریمه سنگین برای بودجه شرکت هواپیمایی است که در حال حاضر مجبور شده به زمین آن پرواز به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

EasyJet نیز مبارزه موسس آن و بزرگترین سهامداران در بلند مدت در حال اجرا اختلاف حامل استراتژی کسب و کار.

یک easyJet سخنگوی کاهش یافته است به نظر که مسئول این حمله است.

به سفارت چین در لندن نمی, پاسخ به یک درخواست برای نظر.

پکن بارها رد انجام حمله سایبری عملیات و می گوید آن است که در اغلب قربانی این حملات خود را.

EasyJet ارشد اجرایی Johan Lundgren وجود دارد گفت: افزایش نگرانی در مورد اطلاعات شخصی استفاده می شود برای کلاهبرداری های آنلاین همانطور که بیشتر مردم از خانه کار می کرد به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

“به عنوان یک نتیجه در توصیه ICO (watchdog) ما در حال تماس با آن دسته از مشتریان که سفر اطلاعات قابل دسترسی شد و ما در حال ارائه مشاوره به آنها باید فوق العاده هوشیار به خصوص اگر آنها دریافت ارتباطات ناخواسته,” او گفت:.

این منابع که نمی خواست نامش فاش نشود گفت: همان گروه از هکرها قبلا هدفمند سفر سوابق و اطلاعات دیگر به مسیر حرکت افراد خاص به عنوان مخالف به سرقت اطلاعات کارت اعتباری برای سود مالی است.

BAE Systems تهدید تحلیلگر اطلاعاتی Saher Naumaan اطلاعات گفته است که رفت و آمد در آن مسیر می تواند ارزشمند برای ضد اطلاعات یا دیگر ردیابی افراد مورد علاقه.

EasyJet گفت: جزئیات کارت اعتباری بیش از 2000 مشتریان نیز به خطر افتاده است اما به نظر نمی آید مانند هر گونه اطلاعات شخصی شده بود سوء استفاده.

این شرکت گفت که تا به حال درگیر کارشناسان پزشکی قانونی برای بررسی این موضوع و همچنین مطلع بریتانیا National Cyber Security Centre (NCSC).

یک NCSC سخنگوی تایید آن مشغول به کار بود با easyJet.

در اصل منتشر چین هکرها مشکوک در حمله easyJet

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de