چین باز می شود ویروس, بیمارستان, بازار فرو کشته رشد می کند

توسط کن MORITSUGU

پکن (AP) — چین افتتاح بیمارستان جدید ساخته شده در 10 روز تزریق پول نقد به آن غلت بازارهای مالی و بیشتر محدود جنبش مردم در فراگیر جدید مراحل شنبه حاوی یک به سرعت در حال گسترش ویروس و آن افزایش تاثیر است.

مسئولان ژاپنی در ضمن در مورد اینکه آیا به قرنطینه بیش از 3000 نفر در یک کشتی کروز که انجام یک مسافر که تست مثبت برای ویروس.

چینی مقامات بهداشتی گزارش شده 361 مرگ و میر و 17,205 تایید موارد افزایش 2,829 بیش از یک دوره 24 ساعته به عنوان دیگر کشورها ادامه داد: تخلیه شهروندان از سخت ترین ضربه هوبئی استان و محدود کردن ورود چینی و یا افرادی که به تازگی از سفر به این کشور است. سازمان جهانی بهداشت گفت: تعداد موارد را حفظ خواهد کرد در حال رشد به دلیل آزمون در حال بررسی بر روی هزاران نفر از موارد مشکوک.

رئیس جمهور چین ریاست بیش از یک جلسه ویژه این کشور حزب کمونیست بدن برای دومین بار پس از بحران آغاز شده گفت: “ما باید راه اندازی یک جنگ مردم را در پیشگیری از این بیماری همه گیر.”

او گفت: دفتر سیاسی کمیته دائمی است که این کشور باید در برابر زمان برای جلوگیری از گسترش ویروس و کسانی که غفلت از وظایف خود مجازات خواهد شد, دولت, پخش دوربین مدار بسته گزارش شده است.

تیم پزشکی از افراد ارتش آزادی بخش بودند پس از رسیدن در ووهان در استان هوبئی استان, برای از بین بردن ضعف سلامت کارگران و کارکنان جدید 1,000-تخت بیمارستان واقع در حومه شهر دور از مرکز شهرستان.

خود پیش ساخته بخش مجهز با دولت از هنر تجهیزات پزشکی و سیستم های تهویه. دوم بیمارستان با از 1500 تخت است که با توجه به باز کردن در روز.

“عدم, اتاق بیمارستان, افراد بیمار مجبور به بازگشت به خانه است که بسیار خطرناک” چینی اپیدمیولوژی زونگ اتباع گفت: دوربین مدار بسته. “بنابراین داشتن اضافی (تخت) در دسترس است و یک پیشرفت بزرگ است.”

چین شانگهای کامپوزیت شاخص سهام سقوط نزدیک به 8 درصد در روز اول معاملات پس از سال جدید قمری, تعطیلات, با وجود یک بانک مرکزی اعلام شد که در آن با قرار دادن 1.2 تریلیون یوان ($173 میلیارد دلار) به بازار.

“ما به طور کامل اعتماد به نفس و قادر به حداقل رساندن بیماری و تاثیر آن بر اقتصاد” لیان Weiliang معاون توسعه ملی و اصلاحات کمیسیون گفت: در یک کنفرانس خبری در پکن.

با تعطیلات پایان دادن به بسیاری از شرکت ها مورد نیاز کارکنان به محل کار از خانه برای به حداقل رساندن خطر عفونت. فولکس واگن گفت: 3,500 کارکنان در پکن خواهد این کار را برای دو هفته.

زینگ Xuemei مدیر Dohia یک ملافه و لوازم خانگی فروشگاه در شهرستان Zhengzhou گفت: آن را نمی خواهد باز تا فوریه. 9. او گفت: همه فروشگاه ها در بازار بسته شد به جز یک سوپرمارکت کارفور.

هنگ کنگ رهبر, کری لام اعلام کرد که نیمه خودمختار سرزمین بسته خواهد شد و تقریبا همه به جز دو زمین و دریا گذرگاه های مرزی با سرزمین اصلی در نیمه شب برای جلوگیری از گسترش ویروس. تنها زمین پست های بازرسی در شنژن خلیج و پل به ماکائو و Zhuhai باز باقی خواهد ماند.

بیش از 2000 بيمارستان کارگران در ادامه اعتصاب در روز قبل از آن خواستار بسته شدن کامل مرز و اتحادیه تهدید کرده است که یک بزرگتر اعتصاب سه شنبه.

هنگ کنگ ضربه سخت بود سارس و یا سندرم حاد تنفسی در 2002-03, یک بیماری از یک خانواده از ویروس ها به عنوان شیوع فعلی که بسیاری معتقدند تشدید شد رسمی چینی پنهان کاری و مبهم و تاریک کردن.

“در اصل این یک نسخه سارس است که اسپرد بیشتر به راحتی اما باعث کمتر آسیب” Ian Jones, یک استاد جامعه شناسی در دانشگاه خواندن در انگلیس گفت: در مورد این ویروس جدید است.

دانشمندان چینی گفت: آنها باید شواهد بیشتری است که آن را به احتمال زیاد منشأ در خفاش ها. در یک مطالعه منتشر شده در مجله طبیعت شیعه ژن-Li و همکارانش در ووهان موسسه ویروس شناسی گزارش داد که ژنوم توالی از هفت نفر 96% یکسان به یک بت coronavirus.

سارس نیز بر این باور بودند که منشأ در خفاش ها اگر چه آن شروع به پریدن کرد به گربه گربه ها قبل از آلوده کردن مردم است. دانشمندان گمان می کنند آخرین شیوع شروع در یک بازار غذاهای دریایی در ووهان که در آن حیوانات وحشی بودند در فروش و در تماس با مردم است.

در ضمن ژاپنی, مقامات بهداشت گفت: یک مسافر در یک عمل کشتی کروز آزمایش مثبت برای این ویروس پس از خروج از رگ در هنگ کنگ در Jan. 25.

الماس شاهزاده بازگشت به یوکوهاما حمل بیش از 3000 مسافر و خدمه پس از ساخت بندر تماس در ویتنام و تایوان و اوکیناوا. یک تیم از قرنطینه مقامات و کارکنان پزشکی سوار کشتی دوشنبه و شروع به چک پزشکی از هر کس در هیئت مدیره یک وزارت بهداشت گفت: صحبت خواست نامش فاش نشود در همراهی با بخش قوانین.

مسافران و خدمه ممکن است به قرنطینه در کشتی اگر کاپیتان موافق به انجام این مقام گفت.

کاپیتان کشتی گفت: هنگ کنگ مقامات بهداشتی اعلام کشتی در مورد مسافر عفونت در شنبه شش روز پس از او خاموش کردم کشتی پس از گرفتار شدن در حرارتی غربالگری با توجه به ضبط اعلام توییتی توسط یک مسافر. بیمار در حال حاضر دوره نقاهت و در شرایط پایدار و سفر اصحاب تا کنون شده اند آلوده به کاپیتان گفت.

“من آرزو می کنم ما مطلع شدند به عنوان به زودی به عنوان آنها پیدا کردن و سپس من می تواند فرسوده یک ماسک و یا شسته دست بیشتر دقت” مسافر گفت. “من در هنگ کنگ نه روز پیش و به نظر می رسد خیلی دیر در حال حاضر.”

کره جنوبی که 15 مورد تأیید قرنطینه 800 سرباز که به تازگی بازدید, چین, هنگ کنگ یا ماکائو و یا در حال تماس با افرادی که تا به حال وزارت دفاع سخنگوی چوی Hyunsoo گفت.

فیلیپین ممنوع, ورود همه غیر شهروندان از چین پس از دو مورد تایید شدند وجود دارد از جمله تنها مرگ در خارج از چین است. ایالات متحده و ژاپن و سنگاپور و اندونزی و نیوزیلند و استرالیا را به اعمال محدودیت های مشابه با وجود انتقاد از چین و چه کسی هدایت که چنین اقدامات غیر ضروری بودند.

حدود 150 مورد گزارش شده در دو ده دیگر کشورها است. ویتنام تایید موارد افزایش یافته و به هشت نفر از جمله یک ویتنامی مرد آمریکایی که تا به حال دو ساعت توقف در ووهان در راه خود را از آمریکا به Ho Chi Minh City.

در یک جلسه توجیهی روزانه برگزار می شود از طریق پیام متنی به دلیل ویروس, وزارت خارجه, سخنگوی Hua Chunying متهم کرد آمریکا از اقدام علیه که مشاوره و “ترس.”

“دولت ایالات متحده نمی ارائه هر گونه کمک قابل توجهی به ما, اما این اولین بار بود به تخلیه پرسنل از کنسولگری خود را در ووهان برای اولین بار به پیشنهاد خروج بخشی از آن به کارکنان سفارت و تحمیل ممنوعیت سفر بر مسافران” هوآ گفت.

رئیس سازمان بهداشت جهانی روز دوشنبه گفت: در ژنو که در آن مشغول به کار بود با گوگل به اطمینان حاصل شود که جستجوها در مورد ویروس جدید تبدیل اطلاعات از U. N. آژانس بهداشت برای اولین بار بخشی از تلاش ها برای مبارزه با “شایعات و اطلاعات نادرست” در مورد شیوع.

Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: باز که اجرایی جلسه هیئت مدیره که سیستم عامل رسانه های اجتماعی مانند Twitter, Facebook, Tencent و Infinite “نیز اقدامات برای محدود کردن گسترش اطلاعات غلط.”

با هیچ پایان دادن به شیوع این بیماری در نزد مقامات در هوبئی و در جای دیگر تمدید سال جدید قمری تعطیلات با توجه به پایان این هفته نیز به مارس به سعی کنید به نگه داشتن مردم در خانه و کاهش گسترش ویروس. همه هوبئی مدارس به تعویق انداختن شروع ترم جدید تا اطلاع ثانوی.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان Bharatha Malawaraarachchi در کلمبو سریلانکا, ماریا چنگ در لندن, ماری یاماگوچی در توکیو جیمی Keaten در ژنو و جو مک دونالد در پکن و محققان یو بینگ در پکن و چن سی در ژنگژو چین کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر