چین می گوید موارد جدید آمد از جاهای دیگر

حدود یک چهارم از چین جدید مورد تأیید و تقریبا همه کسانی که خارج از این بیماری همه گیر را epicentre در ووهان سرچشمه در خارج از کشور با توجه به داده های رسمی.

بسیاری از این موارد که شامل عفونت از اتباع چینی که گرفتار این ویروس در خارج از کشور بودند که در چین و شمال غرب استان گانسو در میان قرنطینه مسافرانی که وارد استان لانژو در پروازهای تجاری از ایران بین 2 مارس و آوریل 5.

در علاوه بر این به خطرات رو به رشد وارد شده و عفونت چین آنتی ویروس تلاش نیز با چالش تلاش برای کارگران مهاجر بازگشت به کار در اوایل ماه آوریل است.

تا کنون 78 میلیون کارگران مهاجر یا 60 درصد از کل که در سمت چپ برای سال جدید قمری تعطیلات بازگشته اند.

“من باید تاکید کنم که ما هنوز در یک مقطع بحرانی در شرایط اپیدمی پیشگیری و کنترل گفت:” یانگ Wenzhuang رسمی از چین ملی کمیسیون بهداشت.

مرتبط با: دیدن کامل ما coronavirus پوشش در اینجا

مرتبط با: Missy Higgins’ پدر و شناسایی به عنوان دکتر با کروناویروس

A medical staff member collects sample from a girl for a nucleic acid test for coronavirus at a residential area in Wuhan in China's central Hubei province. Picture: STR/AFP
media_cameraپزشکی عضو هیات جمع آوری نمونه از یک دختر برای یک نوکلئیک اسید تست برای coronavirus در یک منطقه مسکونی در ووهان در چین هوبئی مرکزی استان. تصویر: STR/AFP

“خطر سرایت از افزایش جمعیت جریان و جمع آوری در حال افزایش است … ما نباید استراحت و یا پایین تر از نوار برای ویروس کنترل است.” سرزمین اصلی چین تا به حال 99 جدید تایید موارد عفونت کروناویروس در جمعه NHC گفت: از 143 موارد یک روز زودتر و مارک کمترین تعداد از ژانویه 20, زمانی که NHC شروع به انتشار در سراسر کشور آمار و ارقام. خارج از مرکزی چین هوبئی استان وجود دارد که 25 جدید تایید موارد گزارش شده در مارس 6, که 24 آمد از خارج از چین است.

پایتخت پکن گزارش چهار مورد جدید در روز جمعه که سه آمد از ایتالیا با توجه به اطلاع از پکن کمیسیون بهداشت در آن نوشته شده official Weibo حساب در روز شنبه.

چهارم شد و یک مورد بهبود بیمار آزمایش مثبت دوباره. وجود دارد همچنین سه مورد در شانگهای است که منشأ خارج از کشور و در استان گوانگدونگ در روز جمعه با توجه به ملی کمیسیون بهداشت. در مجموع در سراسر کشور تعدادی از موارد است که منشأ خارج از چین به 60 تا پایان جمعه.

برای دومین روز در یک ردیف وجود دارد عفونت های جدید در هوبئی خارج از استان ووهان که در آن موارد جدید کاهش یافت و به پایین ترین سطح خود از ژانویه 25.

Chinese commuters wear protective masks while waiting at a light in the rain during the evening rush hour in Beijing, China. Picture: Kevin Frayer/Getty Images
media_cameraچینی مسافران پوشیدن ماسک محافظ در حالی که انتظار در یک نور در باران در طول شب ساعت شلوغی در پکن ، تصویر: Kevin Frayer/گتی ایماژ

ویژه موسسات مانند زندانها و بازداشتگاه ها و خانه های سالمندان در ووهان بوده که نزدیک به 1800 موارد تایید شده به عنوان از آوریل 5 هنوز خطرات بالقوه در ویروس کنترل و پیشگیری از حزب کمونیست سیاست و قانون کمیسیون گفت: در روز شنبه.

تعداد موارد تایید شده در سرزمین اصلی چین است که تا کنون 80,651. شمار تلفات ناشی از شیوع بیماری در سرزمین اصلی چین بود 3070 تا پایان روز جمعه تا 28 از روز قبل.

مرکزی استان هوبئی در کانون شیوع گزارش شده 28 جدید مرگ و میر. در استان ووهان 21 نفر کشته شدند.

در همین حال یک سیاستمدار ایران درگذشت از coronavirus نیمه رسمی تسنیم آژانس خبری گزارش در یکی دیگر از نشانه های این بیماری در حال گسترش در نهادهای دولتی.

ایران یکی از کشورهای خارج از چین بیشتر تحت تاثیر این بیماری همه گیر. از روز جمعه این کشور گزارش شده بود 4747 عفونت.

این سیاستمدار 55 ساله فاطمه Rahabar بود که به تازگی انتخاب شده به خدمت در ورودی مجلس آغاز می شود که در کار ممکن است.

Wearing gas masks and waterproof fatigues, members of Iran's Revolutionary Guard now spray down streets and hospitals with disinfectants as the Islamic Republic faces one of the world's worst outbreaks of the new coronavirus. Picture: Mahmood Hosseini/Tasnim News Agency via AP
media_cameraبا پوشیدن ماسک های ضد گاز و ضد خستگی, اعضای, ایران انقلابی گارد در حال حاضر اسپری کردن خیابان ها و بیمارستان ها با مواد ضد عفونی کننده به عنوان جمهوری اسلامی چهره یکی از بدترین شیوع کروناویروس جدید. تصویر: محمود حسینی/خبرگزاری تسنیم طریق AP

در اوایل این هفته سیاستمدار ایران عبدالرضا Mesri گفته تلویزیون دولتی است که 23 نفر از اعضای کنونی مجلس تا به حال coronavirus و از او خواست همه سیاستمداران برای جلوگیری از ،

در مارس 2, تسنیم گزارش, مرگ محمد Mirmohammadi عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در نظر گرفته شده برای حل و فصل اختلافات بین مجلس و شورای نگهبان یک دولتی که دامپزشکان انتخاباتی نامزدها در میان دیگر وظایف.

معاون وزیر بهداشت, ایرج Harirchi و یکی دیگر از اعضای مجلس, محمود صادقی نیز گفت: آنها قرارداد ویروس.

در جای دیگر 21 نفر سرنشین یک ماموت کشتی کروز خاموش سواحل کالیفرنیا آزمایش مثبت برای کروناویروس جدید, معاون رئیس جمهور, مایک پنس جمعه اعلام کرد از جمله 19 خدمه.

Passengers and crew on a giant cruise ship held off the coast of San Francisco are awaiting tests to determine if any of the 3500 people on board have the coronavirus. Picture: Carolyn Wright/AFP
media_cameraمسافران و خدمه یک کشتی کروز برگزار شد در سواحل سان فرانسیسکو در انتظار آزمایشات برای تعیین اینکه آیا هر یک از 3500 نفر در هیئت مدیره باید coronavirus. تصویر: کارولین رایت/AFP

پنس گفت: دولت فدرال در حال همکاری با مقامات کالیفرنیا در یک طرح را به کشتی به غیر بندر تجاری این آخر هفته و 3500 مسافر و خدمه خواهد بود برای آزمایش ویروس.

“ما خواهد شد تست هر کس در کشتی و quarantining لازم است” پنس گفت. “اما با توجه به 1100-عضو خدمه ما پیش بینی است که آنها را در قرنطینه می شود و در کشتی.”

این کشتی حامل 3533 نفر از جمله حداقل چهار استرالیا.

Coronavirus: how to protect yourself while travelling

Coronavirus ادامه دارد و رو به گسترش است اما وجود دارد چند چیز شما می توانید برای به حداقل رساندن خطر ابتلا به آن را در پرواز خود را.

در اصل منتشر چین می گوید موارد جدید آمد از جاهای دیگر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>