توسط جو مک دونالد

پکن (AP) — روزانه مرگ و میر در چین از یک ویروس جدید در صدر 100 برای اولین بار هل دادن کل مرگ و میر بالای 1000 تا شنبه به سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد یک نام جدید برای این بیماری ناشی از ویروس است.

با وجود رسمی پایان تمدید قمری تعطیلات سال نو چین باقی مانده عمدتا بسته برای کسب و کار به عنوان بسیاری از باقی مانده در صفحه اصلی با برخی از 60 میلیون نفر تحت مجازی شده است.

در ژنو که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus اعلام کرد یک نام جدید برای این بیماری ناشی از ویروس — COVID-19 — گفته مقامات می خواستم برای جلوگیری از stigmatizing هر موقعیت جغرافیایی گروه از مردم یا حیوانات است که ممکن است مربوط به بیماری و آن را روشن و آن را یک کروناویروس جدید کشف شده در سال 2019.

“داشتن یک اسم مهم برای جلوگیری از استفاده از نام های دیگر است که می تواند نادرست و یا stigmatizing. آن را نیز به ما می دهد یک فرمت استاندارد برای استفاده برای هر آینده شیوع کروناویروس” این که رئیس گفت که این نام را بر اساس توافق با مسئولان که جهان سازمان بهداشت حیوانات و غذا و کشاورزی سازمان است.

در اینجا آخرین تحولات:

استانی مقامات بهداشتی اخراج

با مرگ و میر رسیدن به 1,016 در سرزمین اصلی چین و هیچ پایانی در چشم سر شروع به رول.

در حالی که هیچ دولت مرکزی در سطح مقامات شغل خود را از دست, دولت, رسانه ها گزارش دادند که این روز را بالای مقامات بهداشتی در هوبئی استان به کانون ووهان رها شده اند از وظایف خود را.

هیچ دلیل داده شد اگر چه استان پاسخ اولیه تلقی می شد آهسته و بی اثر است. حدس و گمان است که در سطح بالاتر مقامات می تواند اخراج کرده است پختند اما انجام این کار می تواند جرقه اختلافات سیاسی و پذیرش ضمنی که حزب کمونیست کاهش یافته است توپ.

شیوع ویروس تبدیل شده است آخرین چالش سیاسی برای این حزب و رهبر آن حادثهء که با وجود مستحق آن بیشتر قدرت سیاسی بیش از هر رهبر چینی پس از مائو تسه تونگ است تلاش برای رسیدگی به بحران در چند جبهه. این شامل به شدت کاهش داخلی, اقتصاد, تجارت, جنگ با آمریکا و فشار به عقب در چین به طور فزاینده تهاجمی سیاست خارجی.

در مجموع 42,638 virus عفونت های ثبت شده در سرزمین اصلی چین.

عمده چالش های پیش رو

زونگ اتباع پیشرو چینی, اپیدمیولوژی گفت که در حالی که شیوع ویروس در چین ممکن است اوج این ماه وضعیت در مرکز بحران باقی می ماند و بیشتر به چالش کشیدن.

“ما هنوز هم نیاز به زمان بیشتری از کار سخت در ووهان” او گفت: مرکزی شهر چینی که در آن شیوع آغاز شده است.

صحبت کردن با تلفنی به پزشکان در ووهان زونگ گفت: اولویت این است که جدا آلوده از سالم در شهرستان خود را.

“ما باید برای متوقف کردن بیشتر مردم از آلوده بودن” او گفت:. “مشکل در انتقال انسان به انسان هنوز رتبهدهی نشده است حل و فصل شده است.”

بدون به اندازه کافی امکانات برای رسیدگی به تعداد موارد ووهان شده است ساختمان پیش ساخته بیمارستان ها و تبدیل یک سالن ورزشی و سایر فضاهای بزرگ به خانه بیماران و تلاش برای منزوی کردن آنها از دیگران است.

خطرات ناشی از راه اندازی مجدد کسب و کار

عبور از بیشتر گریم آستانه است کم رنگ خوش بینی است که نزدیک به قرنطینه برخی از 60 میلیون نفر و دیگر بیماری-اقدامات کنترل مشغول به کار هستند.

راه اندازی مجدد کسب و کار به شمار خطر گسترش ویروس اما چین کمی رجوع گفت: Cong Liang دبیر توسعه ملی و اصلاحات کمیسیون اصلی در این کشور برنامه ریزی اقتصادی بدن.

“بدون بازگشایی کسب و کار در کوتاه مدت آن را تحت تاثیر قرار تامین مواد پزشکی و … در دراز مدت تاثیر می گذارد عرضه انواع تولید و زندگی و مواد را کنترل و پيشگيري در مقابل خط ناپایدار. هدف از شکست دادن این بیماری همه گیر نخواهد رسید” Cong گفت: در یک کنفرانس خبری.

دلار هنگ کنگ

در هنگ کنگ مقامات تخلیه برخی از ساکنان یک بلوک آپارتمان پس از دو مورد در میان کسانی که زندگی می کنند وجود دارد مطرح سوء ظن است که این ویروس ممکن است گسترش از طریق ساختمان لوله کشی.

آن را یادآور شیوع سارس که به کشته شدن صدها نفر در نیمه مستقل شهرستان چینی. بزرگترین تعداد متصل مواردی که شیوع بودند در یک مجتمع آپارتمانی که در آن ویروس از طریق لوله های فاضلاب.

مقامات بهداشت آن را به نام یک اقدام احتیاطی پس از 62 سال مبتلا به این ویروس سهشنبه پیدا شد زندگی 10 طبقه در زیر یک مرد بود که زودتر تایید آلوده. زن و پسر و دختر در قانون که زندگی با او در میان هفت مورد جدید گزارش شده در هفته گذشته در شهرستان که در آن در مجموع 49 نفر آلوده شده اند.

34 خانوار تخلیه زنده در بالا یا زیر و به اشتراک گذاری همان سیستم فاضلاب. تغییر توالت لوله های زهکشی در واحد ممکن است کمک به گسترش این ویروس و مقامات در حال بررسی اگر هر واحد ساخته شده اند از جمله تغییرات در حالی که آنها ضد عفونی کردن ساختمان است.

جهانی جریان ایمیل های مختل

پستی اپراتورها در ایالات متحده و چین و سنگاپور و در جای دیگر گفت: تعلیق پروازها به سرعت گسترش ویروس بود که تأثیر عمده ای بر جهانی جریان نامه ها و بسته.

خدمات پستی ایالات متحده به اطلاع همتایان خود در سراسر جهان در روز سه شنبه بود که آن را “دچار مشکلات قابل توجهی” در اعزام بسته و اکسپرس ایمیل به چین از جمله هنگ کنگ و ماکائو به دلیل خطوط هوایی را به حالت تعلیق پروازها به آن مقصد.

آن گفت: USPS گفت دیگر نمی تواند قبول موارد به مقصد چین “تا به اندازه کافی ظرفیت حمل و نقل در دسترس می شود.”

اتحادیه پستی جهانی یک U. N. آژانس پستی همکاری بین 192 کشور عضو گفت: پرواز تعلیق خواهد تاثیر پست تحویل “برای آینده قابل پیش بینی.”

چینی سرویس ایمیل پست چین گفت: آن را ضد عفونی پستی و دفاتر و مراکز پردازش و وسایل نقلیه برای اطمینان از ویروس نیست از طریق ایمیل و برای محافظت از پستی کارکنان.

این ویروس می کند “نه زنده ماندن برای مدت طولانی بر روی اشیاء. از این رو امن برای دریافت آیتم های پستی از چین” چین پست گفت.

ایالات متحده EVACUEES مجموعه به ترک قرنطینه

نزدیک به 200 evacuees آماده سهشنبه به پایان خود دو هفته قرنطینه در جنوب کالیفرنیا پایگاه نظامی که در آن آنها بوده است ماندن پس از پرواز از چین است.

هیچ یک از کسانی که پرواز را به پایگاه هوایی رزرو مارس دارای آزمایش مثبت برای این بیماری مقامات بهداشت گفت: اگر چه یک مهاجر در یکی دیگر از پایه پیدا شد به این ویروس شد و در بیمارستان انزوا.

این گروه از چین وارد شده در Jan. 29 سرنشین چارتر پرواز از ووهان.

شده اند وجود دارد 13 موارد تایید شده در ایالات متحده از جمله هفت در کالیفرنیا است.

بیش از 460 موارد تایید شده اند در خارج از سرزمین اصلی چین از جمله مرگ دو نفر در هنگ کنگ و فیلیپین. از کسانی که در حال 135 روی یک کشتی کروز قرنطینه در یوکوهاما در نزدیکی توکیو.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان ماریا چنگ در لندن و جان لستر در پاریس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su