پکن (AP) — چین روز جمعه به حالت تعلیق بیشتر تنبیهی تعرفه بر واردات از ایالات متحده کالاهای صنعتی در پاسخ به آتش بس در جنگ تجاری با واشنگتن که تهدید جهانی رشد اقتصادی است.

بازارهای مالی استقبال کرده اند اطلاعیه ها توسط هر دو طرف از کاهش مجازات در هر یک از دیگر کالاهای هر چند آنها هنوز به حل و فصل بسیاری از این درگیری ها که فوران در سال 2018 بیش از پکن تکنولوژی جاه طلبی و مازاد تجاری.

کالا تحت تاثیر آخرین کاهش شامل قطعات صنعتی و پزشکی و تجهیزات کارخانه با توجه به وزارت دارایی. آن را به هیچ جزئیات از ارزش کالا را تحت تاثیر قرار, اما گفت که مجازات معلق شده برای یک سال موثر Feb. 28.

کاهش می آیند به عنوان چین مبارزات با نصب هزینه ای از اقدامات اعمال شده شامل شیوع ویروس است که بسته شده است و کارخانه ها و فروشگاه ها و کسب و کارهای دیگر.

خود را تحت “مرحله 1” توافق امضا شده در ماه ژانویه به واشنگتن توافق به لغو تعرفه های اضافی و افزایش پکن متعهد به خرید بیشتر آمریکا صادرات مزرعه. مقامات ایالات متحده گفت: چین نیز متعهد به رسیدگی به شکایات در مورد فن آوری آن سیاست.

هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت کاهش مجازات در برخی از واردات چین.

در اوایل تعرفه کاهش چین اعلام کرد Feb. 6 آن را کاهش می دهد عوارض بر 75 میلیارد دلار از آمریکا کالا به عنوان بخشی از یک معامله صلح با واشنگتن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de