چین وحشیانه گیری در برابر استرالیا

چین تحویل داده وحشیانه بازپرداخت به استرالیا پس از آن تحت فشار قرار دادند برای COVID-19 پروب سیلی تعرفه های جدید در خشکسالی متاثر از جو صادرکنندگان.

در عرض چند ساعت از رئیس جمهور چین اعلام کرد او را به عقب یک کاوشگر به بیماری همه گیر کوروناویروس پس از آن است که “تحت کنترل در آورد” چین نقل مکان کرد و به سرعت به مجازات استرالیا.

چین تجارت صنعت را تایید کرد آن را مالیات ضد دامپینگ وظایف جو-واردات از مارس 19.

مرتبط: چین متهم به استرالیا از ‘واشنگتن طرح’

مرتبط با: 62 سازمان ملل پشت تالار فشار برای COVID-19 پرس و جو

جو صادرکنندگان هشدار داده اند این تعرفه ها می تواند از بین بردن این صنعت که در حال حاضر دیده می شود, کاهش صادرات از 1.5 میلیارد دلار به 600 میلیون دلار در سال گذشته است.

چین را متهم استرالیا از آزادسازی جو صادرات است. ضد دامپینگ وظیفه نرخ 73.6 درصد خواهد بود سیلی در استرالیا, جو, واردات از شنبه.

Chinese President Xi Jinping delivering a speech via video link at the opening of the World Health Assembly virtual meeting amid the COVID-19 pandemic.
media_cameraرئیس جمهور چین ارائه یک سخنرانی از طریق لینک ویدئو در افتتاح مجمع بهداشت جهانی نشست مجازی در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

چین وزارت امور خارجه مدعی جدید تجارت اقدامات مربوط به استرالیا تماس برای تحقیقات مستقل از coronavirus.

اما چینی ها کنترل جهانی بار روزنامه به شدت انتقاد کرد نخست وزیر اسکات موریسون برای هل دادن برای یک پروب.

“از چین چشم انداز استرالیا هرگز دوستانه شریک تجاری و رایزنی با این کشور در مسائل تجاری همواره خسته کننده است که ظاهرا تضعیف انگیزه خود را برای ارتقای تجارت دوجانبه ،

“دولت استرالیا به نظر می رسد بیشتر علاقه مند به بهره برداری از چین تعلیق برخی از واردات گوشت گاو و بالقوه آن اعمال تعرفه های استرالیا جو برای توصیف خود را به عنوان یک قربانی تحریم های تجاری.”

با روابط دو جانبه هدف قرار دادن یک نقطه پایین هر حرکت گرفته شده توسط چین که ممکن است تحت تاثیر منافع کسب و کار استرالیا می تواند تفسیر توسط ناظران به عنوان اقدامی تلافی جویانه و یا تهدید به زور کانبرا به تغییر زنگ و یا “ایدئولوژیک سازش” حتی اگر مقامات استرالیا اذعان کرد که جو موضوع شده است در جریان است برای برخی از زمان و گوشت گاو واردات تعلیق نیز دلایل خوب است.

پیشتر وزیر کشاورزی دیوید Littleproud همچنین تایید کرد روز دوشنبه او قادر به مقامات دولتی به عنوان تجارت تنش افزایش یافت.

استرالیا تهدید کرده است که به این موضوع به سازمان تجارت جهانی اگر تعرفه تحمیل شده است.

سامانتا قبل از ازدواج اخبار است.com.au ملی سیاسی editor | @samanthamaiden

در اصل منتشر چین سویفت انتقام در برابر استرالیا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im