چین در بحران wanes به عنوان اپیدمی طول می کشد نگه دارید در آمریکا و جاهای دیگر

توسط کن MORITSUGU

پکن (AP) — چین coronavirus caseload ادامه داد: به افول شنبه حتی به عنوان اپیدمی در زمان محکم نگه فراتر از آسیا با سه کشور در حال حاضر بیش از 1000 موارد و ایالات متحده در گزارش ششم آن مرگ است.

وزارت بهداشت اعلام کرد فقط 125 موارد جدید شناسایی شده طی 24 ساعت چین به کمترین تعداد از ژان. 20. یکی دیگر از 31 مرگ و میر گزارش شده که همه آنها در سخت ترین ضربه استان هوبئی. این آمار و ارقام را در چین تعداد کل موارد به 80,151 با 2,943 مرگ و میر.

تغییر جهانی در COVID-19 اپیدمی آشکار بود با 2,410 فتح کرد گرفته شد بهبود بیماران منتشر شده از هوبئی بیمارستان ها و مراکز درمانی بسیاری از آنها با عجله ساخته شده است در طول هفته های اخیر برای مقابله با هزاران نفر از مردم بیمار توسط ویروس. اما عفونت های جدید در خارج از چین به مراتب بیش از آن در مجموع.

خوشه هایی از بیماری رشد در کره جنوبی و ایتالیا و ایران و این ویروس تبدیل شده است تا برای اولین بار در نیویورک و مسکو و برلین به عنوان به خوبی به عنوان لتونی, اندونزی, مراکش, تونس, سنگال اردن و پرتغال. در سراسر جهان مرگ و میر صدر از 3000 و تعداد موارد صدر 89,000 در حدود 70 کشور جهان است.

جهانی بهداشت مقامات به دنبال برای اطمینان دادن به مردم که این ویروس باقی می ماند و قابل کنترل کنید.

“مهار امکان پذیر است و باید با اولویت بالا برای همه کشورها” که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت.

در سراسر جهان, بحران شکل روزمره میلیون ها نفر از مردم است.

کودکان مدرسه ای در ژاپن خانه ماندند با مدارس بسته تا آوریل است. اسرائیلی ها در قرنطینه استفاده ویژه غرفه برای رای دادن در انتخابات ملی. آلمان آنگلا مرکل صدر اعظم بود رد توسط وزیر کشور زمانی که او گسترش دست خود را به او خوش آمد می گوید. و سازمان ملل متحد به تعویق افتاد یک کنفرانس بزرگ در زنان است که تا به حال شده است انتظار می رود را به 12,000 مردم از آن 193 کشور عضو به نیویورک در هفته آینده.

سازمان همکاری و توسعه اقتصادی هشدار داد که اقتصاد جهان می تواند قرارداد این سه ماهه برای اولین بار پس از بحران مالی بین المللی بیش از یک دهه پیش. “جهانی چشم انداز اقتصادی باقی می ماند و اندک و بسیار نامشخص است ،

با این وجود میانگین صنعتی داو جونز افزایش یافت و حدود 1,300 امتیاز یا 5 درصد به عنوان سهام roared از هفت روز تار و مار در امیدوار است که بانک مرکزی اقدام خواهد کرد برای محافظت از اقتصاد جهانی از اثرات وقوع. وزیران دارایی و بانک از رهبران گروه هفت عمده صنعتی کشور گفت: آنها را به مشورت با تلفن سهشنبه به بحث اقتصادی پاسخ.

مقامات بهداشتی در ایالت واشنگتن که در آن به ویژه نگران خوشه ای از موارد ظاهر در یک خانه سالمندان در خارج از سیاتل گفت: چهار نفر دیگر مرده بود از coronavirus آوردن تعداد مرگ و میر در آمریکا به شش همه در واشنگتن است. موارد جدید نیز گزارش شده است در نیوهمپشایر و نیویورک.

در Seattle, King, شهرستان اجرایی داو کنستانتین اعلام اورژانس و گفت: این شهرستان است که خرید یک هتل استفاده می شود به عنوان یک بیمارستان برای بیماران که نیاز به جدا شود.

“ما نقل مکان کرد به یک مرحله جدید در مبارزه با” او گفت:.

بیش از 100 نفر تایید شده اند در ایالات متحده بیشتر به احتمال زیاد با هزاران نفر از کیت های آزمایش برای رفتن به دولت و آزمایشگاه های محلی و دستورالعمل های جدید برای گسترش غربالگری.

“در این وضعیت حقایق شکست ترس. چون واقعیت این است که اطمینان بخش است. آن است که عمیق نفس زمان” نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت.

پیام تکرار می شد توسط بهداشت جهانی مقامات که گفت آنها تشویق شدند که حتی در برخی از کشورها که گرفته شده بود به مراتب کمتر تهاجمی از اقدامات چین برای جلوگیری از گسترش ویروس باقی می ماند تا حد زیادی در چک.

به این دلیل که ویروس منتقل نمی شود به راحتی به عنوان آنفولانزا “آن را به ما ارائه می دهد یک بارقه … که این ویروس می تواند سرکوب و موجود گفت:” دکتر مایک رایان که شرایط اضطراری رئیس.

چین در ماه ژانویه اعمال مجازی مستند در اطراف هوبئی سرمایه ووهان که در آن بیماری برای اولین بار شناسایی شده در ماه دسامبر است که کانون شیوع. بسیاری از کشورها لغو شده و یا پیشتر رویدادهای عمومی و دلسرد سفر به ویروس, نقاط, اما قرنطينه و محدودیت های مشابه شده است در مقیاس کوچکتر با تمرکز بر کسانی که به طور مستقیم در معرض.

بدترین ضربه مکان های خارج از چین به کره جنوبی, ایران و ایتالیا. کره جنوبی روز سه شنبه گزارش داد 477 موارد جدید آوردن آن در مجموع به 4,812 با 28 مرگ و میر. بسیاری از آنها در جنوب شرقی شهر Daegu و شهرهای مجاور.

در ایران یک محرم از رهبر ایران درگذشت از ویروس. جمهوری اسلامی ایران را تایید کرد 1,501 موارد و 66 مرگ, اما بسیاری بر این باورند که تعداد واقعی بزرگتر است. آن گزارش caseload یافت بیش از 250% در فقط 24 ساعت است.

ایتالیا caseload رز به 2,036 فتح کرد گرفته شد از جمله 52 مرگ و میر. به گفته مقامات آن می تواند تا دو هفته قبل از اینکه آنها می دانند که آیا اقدامات از جمله quarantining 11 شهر در شمال ایتالیا در حال کند کردن روند گسترش ویروس.

___

کمک به این گزارش شد جاش Funk در اوماها; Chris Grygiel در سیاتل Carley Petesch در داکار, سنگال; ادیت M. Lederer در سازمان ملل متحد; مت Sedensky در بانکوک Dake کانگ در پکن; Aniruddha Ghosal در دهلی نو; کیم تانگ-Hyung در سئول کره جنوبی; ناصر کریمی در تهران; Jon Gambrell در دبی, امارات متحده عربی; Thomas Adamson و لری Hinnant در پاریس; ماری یاماگوچی در ژاپن; نیکول Winfield و فرانسیس D’Emilio در رم; کالین بری در میلان; و آرن هلر در اورشلیم.

___

این داستان تجدید نظر شده است تا درست است که اندونزی گزارش اولین مورد جمعه نه مالزی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>