مسیح الهی معلم کاتولیک آکادمی ماهی سرخ ارائه می دهد بیش از ماهی سرخ شده

چهار شنبه, مارس 18 سال 2020 | 11:01 PM


یادداشت سردبیر: از آنجا بعدی ماهی سرخ نیست برنامه ریزی شده تا آوریل 3 مارس 18, آن است که هنوز هم به جای برنامه ریزی شده.

سازمان از فصل اول روزهای پرهیز و روزه جمع آوری کمک در مسیح الهی معلم کاتولیک آکادمی reeling از موفقیت آن است.

بیش از 500 پوند ماهی پر fryers در کافه تریا مدرسه در حالی که صدها نفر از مشتریان گرسنه خوردن آهو آن را همراه با دو طرف که شامل میگو, سالاد کلم و سوپ.

در آن دهه سوم این سنت اجرا شده توسط داوطلبان از پدر و مادر و معلم صنفی. سود اختصاص یافته به برنامه های مدرسه برای دانش آموزان است.

در سال گذشته درآمد حاصل از صدر $5,000.

“ماهی سرخ را فراهم می کند یک حس بزرگ از جامعه که در آن هر کس می آید با هم به عنوان یکی نه فقط ما CDTCA خانواده” گفت: PTG خزانه دار میشل DiGiacomo.

الیسا Tunno, PTG رئیس جمهور گفت: پول نیز می پردازد آموزشی ویژه مواد و تجهیزات جدید در علاوه بر این به بودجه خدمات اجتماعی کمک مالی برنامه که از طریق آن هر کلاس است که قادر به حمایت از یک پروژه برای کمک به جامعه.

یک مثال اخیر است ششم-کلاس ارائه شده است که goodie کیسه با لوازم آرایش و موارد دیگر داده می شود در چوپان قلب یاران و جانباز صفحه اصلی.

Tunno گفت: در آن طول می کشد زیادی خدمه برای اجرای ناهار و شام و فقط به عنوان بسیاری از به دبستان کلم و سیب زمینی و چاشنی شب قبل از.

“ما در هر نقطه بین دو تا سه ده داوطلبان در طول روز با پدر و مادر کار شیفت ناهار و شام تغییر و یا برخی از کار در تمام طول روز,” او گفت:.

که در علاوه بر این به 15 وسط دانش آموزان که به کمک صندلی مشتریان و خدمت به وعده های غذایی و انجام دیگر کارهای.

“ما فوق العاده سپاسگزار از همه کسانی که کمک” او گفت:.

به این دلیل است که از داوطلب خدمه که ماهی سرخ کمیته اضافه شده یک دوم رویداد در سال های اخیر برای کمک به پرداخت هزینه های اضافی برای دانش آموز برنامه های DiGiacomo گفت.

“ما ماهی سرخ منحصر به فرد است چرا که ما باز هم برای ناهار و شام,” او گفت:. “دانش آموزان ما مشتاقانه منتظر به کار این رویداد هر سال به دلیل کمک به مشتریان را به آنها می دهد احساس غرور و افتخار برای مدرسه و جامعه آنها را خیلی دوست دارم.”

او توصیه می کند که مهمان آمده با اشتها دلچسب.

در این رویداد در مارس 6, داوطلبان به فروش می رسد بیش از 200 پوند سیب زمینی سرخ کرده و 20 پوند سالاد کلم.

منو در سالهای اخیر شکوفا شده است به دلیل مثبت جامعه پاسخ. این نه فقط cod شام و میگو سرخ شده; در حال حاضر شام می توانید fish tacos, سوپ و pierogies. نیز وجود دارد یک کشت از دو طرف که شامل سیب زمینی سرخ کرده haluski سبزیجات و سالاد کلم.

DiGiacomo تخمین زده می شود بیش از 500 نفر از طریق درب در اولین ماهی سرخ و انتظار دارد به عنوان بسیاری از در ماه آوریل گفت که مردم لذت بردن از یک محل به معاشرت میان وعده ها و حمایت های همه در یک بار.

بعدی ماهی سرخ خواهد بود 11 صبح تا 1 بعد از ظهر و 3:30 تا 7 بعد از ظهر مارس 3 در کافه تریا مدرسه, 205 درخشان Ave. Aspinwall. هزینه برخی از اقلام شامل 10 دلار برای cod شام $9 برای میگو سوخاری و $8.50 برای ماهی ساندویچ و سیب زمینی سرخ کرده. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس 412-781-7927.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im