شهرستانها روبرو هستند coronavirus بحران مالی

تجزیه و تحلیل: کانادا شهرهای تحت فشار مالی از COVID-19 و اتاوا و استان به زودی نیاز به عمل

جک لوکاس دانشیار گروه علوم سیاسی و ترور Tombe دانشیار اقتصاد در دانشگاه کلگری

برای کنترل گسترش coronavirus تعداد زیادی از کانادایی ها ماندن در منزل و نگه داشتن یک فاصله امن از دیگران است. در حالی که این کار لازم است به سرعت ویروس آن را همراه با هزینه های قابل توجه به افراد و کسب و کار و دولت است. به این معنی ناگهانی افزایش در هزینه های دولت کاهش درآمد و افزایش چشمگیر بدهی های عمومی است.

ما به درستی تمرکز بر فشار مالی در کانادا فدرال و دولت های استانی, اما ما نباید فراموش شهرداری دولت. خود را با چالش های منحصر به فرد هستند و توانایی خود را برای مقابله بیشتر محدود است.

مالیات بر ملک deferrals بالقوه به صورت پیش فرض در پرداخت توسط مالکان و کسب و کار waiving هزینه بسیاری از خدمات شهری مانند حمل و نقل و هزینه پارکینگ—همه از این سیاست انتخاب ميانگين درآمد کمتر برای خدمات محلی. برای اتاوا و استان بدهی های عمومی را فراهم می کند یک فنر. برای بسیاری از شهرداری دولت این گزینه به شدت محدود شده است.

به عنوان یک نتیجه, کانادا, شهرهای تحت شدید مالی فشار از COVID-19. و ما رهبران محلی آن را می دانم.

جزئیات: کروناویروس در کانادا: این نمودار نشان می دهد که چگونه مبارزه ما برای صاف منحنی’ در جریان است

داده ها از کانادا شهرداری فشارسنج ارائه یک بینش منحصر به فرد به شهرداری رهبران تفکر خود را در مورد وضعیت مالی. در ژانویه و فوریه سال 2020 فقط قبل از همه گیر ما خواسته شهرداران و نمایندگان در سراسر کانادا به رای خود شهرداری مالی سلامت در یک مقیاس از 0 (بحران مالی) 10 (کامل مالی بهداشت و درمان). در دو هفته گذشته ما رفت و برگشت به همان رهبران محلی با همان سوال. مقایسه این پاسخ اجازه می دهد تا ما را به درک چقدر همه گیر منتقل شده رهبران محلی ادراکات خود را از شهرداری دولت مالی سلامت.

در شکل زیر ما خلاصه در صد از پاسخ دهندگان ما در نظر گرفته که خود شهرداری مالی سلامت پایین (0-3) متوسط (4-6) و (7-10) در دو نظرسنجی. نتایج نشان می دهد که نگرش باید در واقع منتقل و با درصد کمتری در “بالا” دسته بندی و درصد بزرگتر در هر دو “کم” و “متوسط” مالی سلامت.

با توجه به این فوق العاده ای از تحولات ماه گذشته این تغییرات شگفت انگیزی متوسط. اما به طور کلی اعداد گمراه کننده هستند. حتی امروز در قلب همه گیر بسیاری از مناطق روستایی شهرستانهای صفر موارد گزارش شده از COVID-19 در حالی که شهرهای بزرگ مثل تورنتو و مونترال هزاران نفر. کانادا در شهرهای بزرگ صورت یک چالش دو پانچ: آنها به خصوص سخت-ضربه گیر و همچنین مسئول به خصوص آرایه متنوع از خدمات است. ما انتظار می رود برای دیدن بیشتر تلفظ تغییرات در درک مالی سلامت در میان کانادا شهرداری فشارسنج پاسخ دهندگان از بزرگتر شهرداری.

دوم ما به شکل زیر یکسان است اما تنها شامل پاسخ از شهرستانها بالاتر از 100000 نفر. نتایج قابل توجه: در یک دوره فقط هفته, درصد از شهرداران و نمایندگان که جای خود شهرداری را در “پایین” مالی سلامت دسته دو برابر شده و از هفت تا چهارده درصد—خیره کننده تغییر در کوتاه زمان. نزدیک به یک در شش رهبران در این شهرستانها خود را به ما بگویید شهرداری است و نزدیک به بحران مالی نسبت به کامل مالی سلامت.

نگرانی های خود را نمی نابجا. و اگر هر چیزی به نظر می رسد بیش از حد خوش بینانه است.

کانادا شهرداری ها انتظار می رود برای دیدن حدود 200 میلیارد دلار درآمد در این سال است. تقریبا یک سوم از آن است که از مالیات بر املاک و یک سوم دیگر از نقل و انتقالات از دولت های استانی و یک سوم باقی مانده از فروش, هزینه ها, مالیات غیر مستقیم و مالیات و دیگر منابع. COVID-19 و در نتیجه مستند قطع خواهد شد را به بسیاری از این منابع قابل ملاحظه ای است. با حمل و نقل ridership کم, تفریح, امکانات بسته, ساختمان فعالیت, متوقف, پارک, درآمد تبخیر و مالیات بر املاک deferrals در معرض خطر مالی سوراخ برای شهرداری دولت ها ممکن است سخت به مدیریت.

برای هر یک 10 درصد از صاحبان املاک که قادر به پرداخت مالیات خود را در ونکوور به عنوان مثال شهرداری و دولت وجود دارد از دست خواهد داد 80 میلیون دلار. برای هر 10 درصد که نمی تواند پرداخت در سراسر کشور درآمد کل از دست دادن ممکن است بیش از 6 میلیارد دلار. تورنتو به تازگی برآورد سناریوهای مختلف. سه ماه مستند و بهبود تدریجی ممکن است ایجاد 1.5 میلیارد دلار کمبود آنها تخمین می زنند بیش از 10 درصد از کل بودجه است. برای چشم انداز اگر این اعمال در سراسر کشور کمبود می تواند به 20 میلیارد دلار در سراسر کانادا در شهرستانها. هر چند عدم قطعیت قابل توجهی باقی مانده است و شهرهای کوچکتر هستند کمتر در معرض خطر روشن است که های مالی قابل توجهی استرس برای دولت های محلی است که به یک واقعیت در کانادا.

چگونه باید دولت پاسخ دهند ؟

در کوتاه مدت حمایت مستقیم به شهرداری ها ممکن است مورد نیاز است. برای چشم انداز, ایالات متحده اختصاص داده US$67.5 میلیارد دلار برای حمایت مستقیم از دولت های محلی در اخیر آن 2.2 تریلیون دلار COVID-19 امداد بسته است. تنها در دسترس برای شهرهای با جمعیت بالای 500,000 بودجه کمک خواهد کرد که جبران هزینه های مربوط به شهر همه گیر پاسخ. به طور مشابه یک بسته بزرگ در کانادا خواهد مجموع بیش از C 10 میلیارد دلار. این است که به طور بالقوه بزرگی از پشتیبانی که ممکن است مورد نیاز است.

در علاوه بر این به طور مستقیم پشتیبانی استان نیز ممکن است گسترش انعطاف پذیری بیشتری به شهرداری ها به قرض گرفتن در این منحصر به فرد شوک. بریتیش کلمبیا تنها چند روز پیش بود که فقط. و حتی اگر مستقیم استقراض محدود استقراض داخلی از سرمایه و ذخایر گسترده تبدیل خواهد شد.

فراتر از اقدامات مالی حکومت اصلاحات نیز مطرح شده و در دو هفته گذشته. دیرینه تماس به تجدید نظر “که چه” در کانادا استانی-سیستم های شهری هستند به احتمال زیاد به رشد همه گیر نشان می دهد چالش های شهرداری در زمینه های سیاسی مانند بهداشت عمومی و مراقبت طولانی مدت.

استان های مختلف پاسخ خواهد داد متفاوت است. و هر شهر چهره های منحصر به فرد خود را به چالش بکشد. اما بیشتر را ببینید سویه و از دولت های محلی حساب برای تقریبا یک پنجم کشور ما کل مخارج دولت این مهم را برای همه ما است. هر چه اطلاعات ما محلی مالی پاسخ به COVID-19 ممکن است اقدام به زودی مورد نیاز است.

اطلاعات بیشتر در مورد کوروناویروس:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de