شهرستان محدودیتهای razing سایت که در آن 1st, آلاسکا, پرچم, پرواز

ANCHORAGE, آلاسکا — سرنوشت یکی از آلاسکا تاریخی ترین و در عین حال غفلت سازه می تواند تصمیم دوشنبه به عنوان مسئولان شهرستان در سورد وزن, آیا برای تخریب سابق Methodist مدرسه شبانه روزی که در آن آلاسکا سرزمینی پرچم برای اولین بار پرواز تقریبا یک قرن پیش و با آن بومی آلاسکا طراح زندگی می کردند.

بنی بنسون در میان یتیمان و کودکان آواره زندگی می کردند که در Jesse Lee خانه بسیاری از آنها فرستاده شدند و در آنجا پس از آنفلوآنزای اسپانیایی ویران بومی آلاسکا روستاها. بنسون a 13-year-old آلئوتی پسر فرستاده شده به خانه پس از مادر او درگذشت آنفولانزا برنده territorywide مسابقه در سال 1927 به طراحی پرچم شد پرچم دولت پس از استقلال اعطا شد و در سال 1959.

بنسون است که اعتقاد بر این بود که تنها فرد بومی برای طراحی یک پرچم دولت گفت: Dorene لورنز سابق سورد عضو شورای شهر است که در پشت تلاش برای نجات این ساختار برای سال.

“من نمی فهمم چرا شما عجله برای از بین بردن نقطه عطفی هنگامی که وجود دارد را آشکار اشخاص علاقه مند که مایل به ارائه به شما گزینه های دیگر” او گفت:.

یکی از این گروه آلاسکا انجمن برای حفظ تاریخی قصد دارد به عنوان اخرین تلاش برای نجات این ساختار با ساخت یک ارائه در یک جلسه عمومی روز دوشنبه برنامه ریزی شده رای بدهند.

“ما بسیاری از افرادی که مضطرب هستند به کار در این گروه رئیس جمهور تریش نیل گفت. “و من هیچ تردیدی است که ما نمی توانیم این را خاموش بکشد. این فقط ما به شورای شهر به عقب نشینی و اجازه دهید ما انجام این کار است.”

چه ربطی به این سایت شده است یک منبع از مشاجره از خانه به شدت آسیب دیده و در قدر 9.2 زلزله در سال 1964 دوم قدرتمند ترین تا کنون ثبت شده است. یکی از سه اصلی ساختمان های آسیب دیده و تخریب شده پس از زلزله. مدرسه شبانه روزی بود و در نهایت با انتقال به لنگرگاه و سورد سایت sat استفاده نشده پس.

تلاش افراد و گروه در طول سال برای بازسازی خانه را پراکنده و متوقف شده است. سورد شهردار کریستی تری گفت: زمانی که دوستان از Jesse Lee خانه از دست داد یک میلیون دلاری کمک مالی دولت چند سال پیش مالکیت بازگشته به شهر. قوه مقننه اختصاص داده شده $1 میلیون که به این شهر است.

او گفت: هیچ عجله به تخریب سایت اما این شورا تا 30 ژوئن 2021, مهلت استفاده از بودجه دولت است.

بازنشسته ایالت آلاسکا مورخ جو Antonson گفت: Jesse Lee خانه مهمی را در نهاد دولت در تاریخ ذکر است که در ارتش مورد استفاده در ساختمان ها در طول جنگ جهانی دوم و حتی پنهان آنها را با استفاده از رنگ برای محافظت از آنها را از دشمن.

“این فقط نوعی ناامید کننده است که این شهر و ساکنان هرگز در آغوش تلاش برای تعمیر ساختمان که باقی می ماند و پیدا کردن یک استفاده برای آنها” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de