Clemson سحر و جادو بیش از کالج بوستون نیست محدود به زمین.

Clemson ثبت نهمین مستقیم بسکتبال مردان پیروزی بیش از سال قبل از میلاد با یک 82-64 smackdown شنبه شب در Conte فروم. سال قبل از میلاد سقوط کرد به 13-15 به طور کلی 7-10 در ACC و میزبان نوتردام در شب چهارشنبه. Clemson بهبود یافته به 14-12 و 8-8.

“من آرزو می کنم من می توانم به شما بگویم که من فقط نمی دانم” گفت: BC مربی جیم مسیحی نارنجی لعنت. “ما بازی نمی کند به خوبی و آنها بازی خوبی است و آنها در یک واقعا ریتم خوب.

“ما نیاز به بازی با تلاش زیادی که من فکر می کردم ما را بدون شک فراموش ارشد در روز است. ما نیاز به بازی با نظم و انضباط و من فکر نمی کنم ما هر دو.”

Clemson شات قوی 68.9% از کف با هفت treys, 32 ریباند و 20 کمک می کند. گارد Al-امیر Dawes led پنج بازیکن در اعداد دو رقمی با یک حرفه ای-بالا 22 امتیاز.

میلاد شات 37.7% از کف با 7-از-26 از مرکز شهر و 25 ریباند. دانشجوی سال اول گارد جی هیت ء میلاد با 16 امتیاز روی نیمکت.

“یک جاده بزرگ پیروزی برای ما و همه چیز بهتر است زمانی که شما شلیک آن بود که گفت:” کلمسون مربی براد Brownell. “من فکر می کنم گرفتن کردن به بزرگ شروع می شود در هر دو نیمه بود قطعا کلید و داد بچه های ما کمی از آب.”

تا 12 در شکستن Clemson قرار دادن بازی خارج از دسترس با یک 15-5 اجرا در افتتاحیه و پنج دقیقه دوم. Dawes به خاک سپرده شد دو نفر از Clemson سه trifectas در کشش قرار دادن ببر تا 56-34 به اولین مقام را ایست.

Brownell به نیمکت بازیکنان با کیفیت دقیقه در حالی که استراحت خود را استارت برای آینده ACC tournament. یک گام به عقب بلوز توسط فارغ التحصیل swingman Tevin مک قرار داده و ببر جلوتر 68-42 به سومین مقامات ایست. هر دو dumpsters سرریز زباله در زمان.

“من به آنها اعتبار آنها خیلی خوب بازی می کند گفت:” مسیحی است. “آنها در حال بازی هست و ما به آنها کمک زیادی بیش از حد آن ترکیبی از هر دو.

“آنها بازی بزرگ و بدیهی است که ما به آنها کمک کرد بازی بزرگ است.”

مسیحی سوخته اولین تایم 1:32 به نیمه اول گفتن یک سیگنال از روی نیمکت که وقایع در حال اجرا بودند به طرز وحشیانه ای بی. ببر باز با متوالی treys و معکوس لیآپ از پایه توسط Dawes به رفتن 8-0.

پس از سقوط 10-0 بر روی یک جفت از John Newman رایگان می اندازد میلاد رفت و در 9-4 جهش. دانشجوی سال اول گارد جی هیت به ارمغان آورد و با مقاومت مواجه 3-توپ و انتقال لیآپ.

“از سمت راست اولین بازی از بازی زمانی که آنها به یک بلامنازع سه در ساده closeout و که مجموعه ای از تن برای من برای تمام شب” گفت: مسیحی است.

BC برداشت به اندازه کافی دفاعی تخته با چند مجبور گردش به نگه داشتن نمره قابل کنترل از طریق نقطه میدوی. Steffon Mitchell هارد دیسک همراه پایه قطع ببر ” منجر به 24-18 با 8:31 به بازی.

سال قبل از میلاد در منطقه سقوط تحت وزن بلامنازع layups و 3 نقطه عکس. ببر outscored میلاد 12-3 بیش از سه دقیقه طول به یک 36-21 منجر به چهارمین مقامات ایست. سال قبل از میلاد می برد مختصری افزایش, اما ببر’ به جلو Aamir ماجول (12 امتیاز) بسته قاب با یک trey و قرار دادن پشت در زنگ به Clemson یک 41-29 سرب در شکستن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im