کارمندان مجموعه به شمارش آرا در کثیف ویسکانسین انتخابات

توسط تاد ریچموند و اسکات BAUER

MADISON, Wis. (AP) — شهرداری کارمندان در سراسر ویسکانسین روز دوشنبه راه اندازی شد برای شروع شمارش آرا از هفته گذشته هرج و مرج ریاست جمهوری اولیه یک تعداد که به تعویق افتاد برای چند روز توسط حقوقی مبارزه بر سر اینکه آیا به تعویق انداختن انتخابات به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

هزاران نفر از رای دهندگان جمع ساعت ها در صف های طولانی در جمعه هجوم اجتماعی-فاصله دستورالعمل که منجر به تعویق افتادن مقدماتی در چند کشورهای دیگر. دیوان عالی ایالات متحده تصمیم گرفت در آستانه انتخابات است که رای غیابی درخواست در تعداد رکورد بود به شهریور نیمه شب سه شنبه. که لغو یک قاضی حاکم است که تا به حال داده در یک هفته تمدید وادار بسیاری از ساکنان به وزن نگرانی های ایمنی در برابر اعمال حق خود برای رای دادن.

این انتخابات در حالی که بی سابقه برای, ویسکانسین, نیست, یک عامل در تصمیم گیری دموکراتیک نامزد برای کاخ سفید است. ایالت ورمونت برنی ساندرز کاهش یافته و از نژاد روز پس از ویسکانسین در انتخابات تمام اما اطمینان سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن منجر خواهد شد حزب بلیط در ماه نوامبر.

اما همچنین در سهام در روز سه شنبه انتخابات صدها نفر از دفاتر محلی و یک حالت بحرانی دیوان عالی کشور مسابقه که سوخت مبارزه بین دموکرات ها و جمهوری خواهان در مورد اینکه آیا انتخابات باید برگزار شود. دموکرات ها را متهم خواهان مایل به چوب به تاریخ انتخابات در بخشی به سرکوب رای دهندگان لیبرال در میلواکی و Dane شهرستانهای بهبود نامزد حزب محافظه کار شانس در دادگاه مسابقه.

ویسکانسین انتخابات نیز متبلور آنچه انتظار می رود به بالا-سهام دولت توسط دولت قانونی مبارزه با بیش از چگونه شهروندان می توانند با خیال راحت پای صندوق های رأی رفتند اگر coronavirus شیوع ادامه به انتخابات ماه نوامبر. دموکرات ها در حال مشاجره هستند به صورت متحده به آماده تغییر به استفاده بیشتری از غایب و از طریق پست رای گیری در حالی که جمهوری خواهان بالا بردن شبح که این انتخابات می تواند منجر به افزایش تقلب.

ایالات متحده منطقه قاضی ویلیام کانلی رد درخواست توسط دموکرات ها و لیبرال به تعویق انداختن ویسکانسین در انتخابات اما دستور داد که رای دهندگان باید تا دوشنبه — شش روز پس از انتخابات — به فایل غیابی. و Conley ممنوع کارمندان از شروع شمارش تا 4 بعد از ظهر آن روز.

خواهان اعتراض به فرمت. آنها استدلال می کنند آن را به طور موثر راه اندازی دو مهلت برای رای دادن و می تواند ایجاد یک وضعیت با نتایج نشت باعث علاقه گروه های استراتژیک به تعقیب کردن برگه های رای نیست بازیگران در روز انتخابات برای کمک به سمت خود. دیوان عالی ایالات متحده در نهایت طرفه با جمهوری خواهان لغو کانلی را تمدید دوره برای رای گیری غایب. اما دادگاه عالی دست نخورده باقی مانده بخشی که دستور شمارش نمی تواند شروع و تا روز دوشنبه بعد از ظهر.

بسیاری از رای دهندگان گفتند که آنها درخواست کرده بود رای غیابی است که هرگز وارد و آنها را وادار به انتخاب بین نشستن انتخابات و یا خطر عفونت با رای دادن در فرد است. مقامات شهرستان در میلواکی و همچنین ویسکانسین آمریکا دو سناتور به نام ایالات متحده خدمات پستی به بررسی شکایات. و پس از انتخابات پرونده های حقوقی به نظر می رسید به احتمال زیاد در مسابقات.

در همین حال وزارت امور خارجه از خدمات سلامت گفت: انتظار می رود این انتخابات منجر به افزایش coronavirus موارد در سطح ایالت.

___

دنبال تاد ریچموند در توییتر https://twitter.com/trichmond1

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de