کلینیک 554 برای فروش به عنوان N. B. دولت حاضر به پوشش هزینه سقط جنین در خارج از بيمارستان

این زن و شوهر در حال اجرا فردریکتون, درمانگاه, جذب, هزینه سقط جنین برای کسانی که آنها نمی توانیم امیدوار استان خواهد روزی سیاست خود را تغییر دهید. در طول زمان آن را در زمان تلفات در امور مالی خود را.

دکتر ادگار آدریان و والری Edelman تا به حال زیاد امیدوار زمانی که آنها نقل مکان کرد به فردریکتون—او خواهد بود و نزدیک به خود پدر و مادر پیری; او را کشف سواحل شرق. با هم, آنها می خواهم برای باز کردن یک کلینیک را کاهش دهد که این استان را به خوبی شناخته شده کمبود وقتی که می آید به دسترسی به سقط جنین در حالی که ارائه مراقبت به حاشیه رانده شده بیماران به عنوان زن و شوهر را به مدت سه سال در ونکوور مرکز شهر Eastside.

اما بیش از پنج سال آینده در نیوبرانزویک سرمایه زن و شوهر مواجه آجر دیوار بعد از دیوار آجری طرح خود را خرد شده توسط یک دولت که در درجات مختلف محدود کرده است دسترسی به سقط جنین برای چند دهه. خود داستان است و نه بر خلاف که خود را به سلف هنری Morgentaler که دو دهه پیش برای مبارزه سقط جنین را از درون همان آجر دیوارهای یک طبقه درمانگاه.

“من نمی تواند پرداخت هزینه برای سقط جنین دیگر می گوید:” ادگار 37 ساله مدیر پزشکی کلینیک 554 با اشاره به استان را عدم پوشش هزینه سقط جنین در خارج از بیمارستان ها و این واقعیت است که او و Edelman به طور معمول پرداخت از جیب برای زنانی که نمی توانیم این روش است. “من فقط یک پزشک خانواده و تلاش برای حفظ و انجام مراقبت های بهداشتی برای مردم بدون دولت موافقت خود را برای بازپرداخت من است.” Edelman آموزش دیده مددکار اجتماعی اجرا می شود که این کلینیک می گوید: زن و شوهر احساس می کند تحت فشار قرار دادند به خارج از استان است.

در حال حاضر درمانگاه خود را برای فروش به طور بالقوه ترک یکی کمتر گزینه ای برای زنان به دنبال جراحی سقط جنین مگر اینکه آنها قادر به رفتن به بیمارستان در مونکتون یا Bathurst دو و سه-ساعت درایوهای دور بود. کلینیک 554 ارائه بیش از 1000 سقط جنین پس از افتتاح آن در سال 2015 و در حال حاضر فراهم می کند به طور منظم خدمات پزشکی به 600 بیماران بسیاری از آنها فراجنسیتی و سالمندان می گوید: Edgar. برای چندین سال از طریق هر دو حزب محافظه کار و لیبرال استانی رژیم زن و شوهر نوشته شده است نامه اصرار استان به صندوق سقط جنین در کلینیک ها به تمام استان های دیگر است که باید مستقل درمانگاه در حال حاضر در حال انجام است. شده اند وجود دارد تظاهرات در خارج از رنگین کمان رنگ درمانگاه و دادخواست فایده ای نداشت.

به تازگی در یک حرکت است که ادگار و Edelman را استقبال سال پیش دولت فدرال ساخته شده خوب در آن تهدید به پنجه بازگشت سلامت پرداخت انتقال به نیوبرانزویک برای عدم پوشش کلینیک سقط جنین که نخست وزیر جاستین ترودو گفته بود نقض کانادا بهداشتی عمل می کنند. در یک ایمیل به maclean’sسخنگوی فدرال وزیر بهداشت Patty Hajdu گفت: فدرال خواهد “اطمینان حاصل شود که نیوبرانزویک دولت پرداخت می شود اجازه می دهد تا برای دسترسی به کلینیک های که ارائه خدمات سقط جنین در خارج از بیمارستان است.”

دلار 140,216 برش—هزینه کلینیک سقط جنین در 2017-18—اضافه خواهد شد نیش به یک بحران بهداشت و درمان در این استان را بدتر ساخته شده توسط COVID-19 شیوع. (یک واکنش نسبت اخیر بهداشت و درمان-مراقبت از اصلاحات به تازگی نزدیک به پایین آوردن برتر بلین هیگز را مترقی اقلیت محافظه کار دولت است.) اما روشن نیست که اتاوا حرکت را بی درنگ تغییر است.

نیوبرانزویک را در بخش بهداشت و درمان گفت: آن را بیش از حد مشغول مقابله با شیوع به ارائه یک پاسخ برای این داستان. و در یک Jan. 29 نامه به ادگار وزیر بهداشت تد Flemming دفتر گفت: دولت این است که “در حال حاضر با توجه به نه هر قانونی صدور صورت حساب تغییرات.”

نیوبرانزویک را قانون سقط جنین معرفی شد و در سال 1985 در پاسخ به Morgentaler به دنبال کسب اجازه برای باز کردن یک کلینیک در فردریکتون که او در سال 1994. بود که شش سال پس از Morgentaler برنده مهم او تصمیم دیوان عالی کشور قابل توجه پایین فدرال قانون سقط جنین در سال 2003 او به چالش قانونی بودن, New Brunswick به استثنای قوانین سقط جنین انجام شده در خارج از بيمارستان از بودجه عمومی—یک مورد است که هنوز قبل از دادگاه هنگامی که او درگذشت در سال 2013.

در سال 2015 پس از Morgentaler بنیاد بسته فردریکتون, درمانگاه, ادگار و ادلمن در زمان بیش از مرکز شهر ساختمان باز کردن یک خانواده تمرین ارائه شده است که سقط جنین برای هزینه بین $700 و 850 دلار. هر ماه زنان مراجعه کننده به درمانگاه 554 از نیوبرانزویک بیمارستان ها—بیمارستان سقط جنین ارائه شده به زنانی که کمتر از 13 هفته و شش روز باردار در حالی که درمانگاه 554 را در حد 15 هفته و شش روز آن را ارائه می دهد همان روز دسترسی داشته باشید.

اما بسیاری از کسانی که می آیند از طریق درب نمی توانیم این روش است. ادگار و Edelman جذب هزینه امیدوار است که این استان خواهد روزی تغییر بودجه آن سیاست و در طول زمان آن را در زمان تلفات در امور مالی خود را. “ما در حال پرداخت یارانه مراقبت های بهداشتی برای استان,” او می گوید. “Morgentaler آن را برای 25 سال; ما به طول انجامید و پنج است.”

بنابراین ادگار اتحاد کاربردی برای کار در ساسکاچوان—هر چند او نگران چه اتفاقی خواهد افتاد به زنان نیاز به سقط جنین و نیز سالمندان نما و بیماران HIV مثبت: “من نمی خواهم ترک همه چیز لغو شد.” او همچنین خانههای گلی خالی یک طرح دعوی در دادگاه در برابر این استان گفت: او نا امید شده توسط دولت ادامه داد: “جهل” در مورد سیاست های بهداشتی است که “بر اساس نه در علم قانون و نه دلسوزی.”

آنها را تجدید حرکت آنها می گویند اگر تنها N. B. دولت خواهد معکوس بودجه آن سیاست. Edelman, 45, حسرت داشتن به ترک خانه آنها خریداری و بسته بندی خود را دو سگ الا و Ollie وسایل در کلینیک ارائه شده است که به راحتی به بیماران است. “این احساسی سخت به انجام این همه کار و مسخره پاسخ از دولت است که آن را بسیار روشن است که آنها فقط اهمیتی نمی,” او می گوید. “این سخت است در روح است.”


این مقاله به نظر می رسد در چاپ در ماه مه سال 2020 موضوع maclean’s مجله با تیتر “پرچم سفید بیش از رنگین کمان دیوار.” اشتراک ماهانه چاپ مجله در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im