پذیرش کالج متهم فراخوانی وارن ماه لایحه Buckner ملکه در درخواست برای نرمی

متهم در “Varsity Blues” پذیرش کالج رسوایی پرتاب شده است Hail Mary او به عنوان پنجه نرم می کند برای یک نور جمله ارسال نامه ای از سالن از شهرت کارفرمایی وارن ماه و با استناد به طیف وسیعی از مردم از لایحه Buckner به ملکه انگلستان.

دیوید Sidoo کانادایی تاجر و بازیکن سابق فوتبال است که شفاعت گناه به اتهام فدرال برای نقش خود در ترشح کلاهبرداری که بریتانیایی به ده ها تن از ثروتمند و معروف که تلاش برای استفاده از پول خود را به تلاش برای تقلب بچه های خود را به بهتر کالج ها.

فدرال صدور دستورالعمل به طور معمول دستور بوستون قاضی با توجه به Sidoo سرنوشت برای قرار دادن در 61 سال به زندان به مدت شش تا 12 ماه Sidoo وکلای اذعان کرد در یک جمعه پر کردن. اما Sidoo که التماس گناه در ماه مارس به توطئه برای ارتکاب سیم و تقلب در ایمیل است به جای آن به دنبال به صرف تنها 90 روز در زندان و پس از یک سال تحت نظارت آزاد و 250.000 دلار خوب است.

و او خواستار در برخی از نام های بزرگ برای کمک به او را به اعتراف در مورد او. Sidoo وکلا شامل یک نامه از وارن ماه سالن از شهرت کارفرمایی که توصیف Sidoo به عنوان یک “دوست” و گفت که او به طور منظم شده است صحبت کردن به او را از طریق این اقدامات.

“من بدون شک دیوید است و از این یاد بگیرند و تجربه را تنها او را به یک مرد بهتر از او در حال حاضر است” ماه نوشت: صحبت کردن در مورد چگونه او و Sidoo گسترده انجام داده اند خیریه با هم کار کنند.

Sidoo را وکلاء نیز محصور نامه ای شعار یک افتخار او را از ملکه الیزابت دوم که به او یک جایزه به عنوان بخشی از “جشن الماس” در سال 2012, جشن او 60 سال در تاج و تخت.

نامه دیگری نوشته شده توسط “مشاور سرمایه گذاری” اعطای کالدول در یک جلف Comic Sans فونت در مقایسه Sidoo به اواخر سابق Red Sox اول baseman لایحه Buckner یک دیرین بازیکن که بیشتر به یاد infamously اجازه دادن به یک زمین رول توپ بین پاهای خود را به عنوان Sox تا به حال شانس به پرچ سال 1986 جهان سری.

“ساخت یک خطا می آید با عواقب و با دیوید جمله آینده خود را برای قضاوت خطا است که ‘یک بازی بخواهد می تواند او را به عقب, من امید و اعتماد است که کسانی که درگیر در صدور حکم تایید نگاه انسان به طور کلی شخصیت و دهه بشر دوستی هنگامی که ساخت خود تصمیم نهایی” کالدول نوشت.

Sidoo را پر استدلال کرد که او تنها ملی کانادا به دام افتادند در کلاهبرداری به طوری که رسانه های محلی شمال از مرز صرف بی اندازه از مقدار زمان تمرکز بر روی او.

آمریکا وکیل اندرو Lelling را به طور موثر با موافقت Sidoo در خود جمعه پر کردن درخواست برای 90 روز زندان به دلیل که شبیه به آنچه که دیگر Varsity Blues scammers دریافت کرده اند و “این احتمال وجود دارد که Sidoo مورد نیاز خواهد بود برای خدمت به هر جمله را در یک حداقل امنیت زندان به جای یک زندان فدرال اردوگاه به عنوان متهمان در امور مرتبط اند.”

Sidoo متهم است با پرداخت کلاهبرداری متفکر ریک خواننده $200,000 برای کمک به دو نفر از فرزندان خود را به کالج. خواننده تا به حال یکی از همکارانش را به این نشست برای دو نفر از Sidoo را کودکان و نوجوانان کمک Sidoo “سرقت دو پذیرش کالج اسلات برای پسران او” Lelling را پر گفت.

Sidoo و خواننده نیز با هم کار می کرد Lelling گفت: برای نوشتن یک پذیرش مقاله برای یکی از پسران “است که به دروغ ادعا کرد که Sidoo پسر برگزار شده بود تا در اسلحه توسط اعضای لس آنجلس باند خیابان و که او تا به حال و سپس نجات داده شده توسط یک رقیب عضو باند به نام” قطعه.'”

Sidoo است که با توجه به عقب در دادگاه در 2:30 p. m. روز شنبه برای صدور حکم توسط قاضی ناتانیل Gorton.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de