Comcast ارائه رایگان بر روی تقاضا محتوا در طول شیوع

به روز شده در کمتر از یک دقیقه پیش

Comcast پنج شنبه اعلام کرد آن باز است تا برخی از آن محتوای حق بیمه و برخی در عرضه و تقاضا به صورت رایگان به مشتریان برای کمک به آنها در مقابله با گیر بودن در خانه در طول شیوع کروناویروس.

در اطلاعیه این شرکت گفت: این محتوا در دسترس است برای Xfinity X1 و فلکس مشتریان و شامل کودکان و نوجوانان محتوای آموزشی تناسب اندام و نشان می دهد تلویزیون و فیلم ها را از کانال از جمله Showtime EPIX, CuriositySteam, HistoryVault خواندن گوشه و DogTV.

“این بی سابقه است و ما می خواهید به وجود دارد برای مشتریان خود برای کمک به ایجاد زمان آنها صرف در خانه راحت تر با پیش نمایش رایگان از شبکه ما, استودیو و جریان همکاران گفت:” ربکا پشته SVP تصویری و سرگرمی در Comcast.

برای پیدا کردن محتوای Xfinity مشتریان با X1 و انعطاف پذیری می توانید بگویید “free” را در Xfinity صوتی از راه دور. ارائه شده عبارتند از:

Showtime: 30 روز تمام سری و فیلم های سینمایی در شبکه (“میلیاردها” “میهن” و “Shameless”)

EPIX: 30 روز رایگان کامل EPIX فروشگاه هزار نفر از فیلم همراه با تحسین سری اصلی از جمله “پدرخوانده هارلم” “Pennyworth,” “جنگ جهانی” و “Belgravia”

CuriosityStream: 60 روز رایگان از 300 برنده جایزه فیلم های مستند و سری در علم, تاریخ, حیات وحش, ماجراجویی, سفر و بیشتر

DogTV: 30 روز رایگان برنامه برای سگ ها به عنوان سگ های مربوط به برنامه برای همه دوستداران سگ

Grokker یوگا تناسب اندام و تندرستی: 30 روز رایگان متخصص led تصویری در کلاس های تناسب اندام, یوگا, مدیتیشن و پخت و پز سالم

تاریخچه طاق: 30 روز رایگان از سری کلاسیک مستند و ویژه

اتاق کودکان و نوجوانان: 30 روز رایگان از سری مانند “باب سازنده” “پولی” و “توت فرنگی نان روغنی”

دوره های عالی جمع آوری امضا: 30 روز رایگان آموزش تصویری سخنرانی از بزرگترین اساتید در موضوعات مانند عکاسی به روانشناسی گیتار به ژنتیک یا فکر سلامت به یک اکتشاف از تاریخ

خواندن گوشه: 30 روز رایگان از خواندن فیلم در تم مانند بهار و تعطیلات مدرسه و طبیعت است. برای کودکان تا 10 سال است. داستان عبارتند از: دونات: داستان سوراخ, این کتاب پر از هیولا و زیبایی و وحش.

Comcast گفت که قصد دارد برای باز کردن بیشتر پیش نمایش محتوا از ده ها تن از جدید شبکه های استودیو و جریان همکاران در یک صورت چرخشی در طول هفته های آینده.

هفته گذشته Comcast اعلام آن ساخته شده است آن را با وای فای Wi-Fi خدمات رایگان برای همه برای چند ماه در طول شیوع بیماری است.

کریس Pastrick است Tribune-Review دیجیتال تولید. شما می توانید تماس با کریس در 412-320-7898, [email protected] و یا از طریق توییتر .

دسته بندی:
Coronavirus | محلی | منطقه ای

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im