تفسیر: شاید covid-19 خواهد به ما یادآوری می کنند که چرا دولت است نه دشمن

3 دقیقه پیش

پس از سقوط بازار سهام در اواخر سال 1929 بسیاری از مردم در ایالات متحده آمریکا شغل خود را از دست. توسط یدلایمخیرات 1932, 1 در 4 آمریکایی مبتلا به کمبود مواد غذایی است.

رئیس جمهور Hoover, شیفته از بهره وری از بازار خصوصی و مشکوک از همه کشورهای خارجی مطرح تعرفه و منتظر اعتماد به نفس است که بازار را بهبود می یابند و همه خواهد بود و دوباره. مداخله دولت او هشدار داد که غوطه کشور “به سوسیالیسم و collectivism.” جهان تاریک به نظر می رسید.

با covid-19 بحران بدتر در حال رشد, ساعت, دولت فدرال عظیم نادرست از آن از شروع — با استفاده نادرست و بیش از حد چند تست و رئیس جمهور تهمت نادرست و ادعا می کند که ویروس موجود بود — در نهایت ممکن است از خواب بیدار ما راضی کشور است.

ما به شدت نیاز به شایستگی و شجاعت در دولت ما. در سال 1932 فرانکلین روزولت بوق و کرنا این پیام قبل از تشویق جمعیت و رفت و در را به سرعت ایجاد یک مجموعه ای از ساختار دولت بر اساس این ایده که دولت برنامه ریزی و حمایت لازم برای امن نگه داشتن ما ارائه فرصت به همه, و اطمینان حاصل شود که هیچ کس سمت چپ. این خیلی بد است که آن را طول می کشد یک بحران به ما یادآوری آنچه دولت خوب است اما این که ما امروز.

پس از دوران ریگان و 40 سال ثابت شناسایی از دولت بسیار ایده که بخش عمومی است که مربوط به رفاه تبدیل شده است محبوب. بسیاری از آمریکایی ها به نظر می رسد نظر دولت به عنوان یک مانع به رویای آمریکایی قدیمی از مد افتاده و بی کفایت استخراج از مالیات است که به طفره رفت و به سخره گرفتند. در باطل و تا حد زیادی نامرئی چرخه محبوب اهانت به رهبری به سازمان های دولتی نداشتن پول و استعداد آنها نیاز به انجام آنچه که باید انجام شود.

در حال حاضر این لایحه در حال آمدن است به علت. و اگر چه بحران بهداشت عمومی ما در زندگی از طریق بالا از ذهن وجود دارد بی حد و حصر شکست های مشابه در سراسر — شاید هیچ کدام بزرگتر از ما جمعی کوری برای ما اجتناب ناپذیر نیاز به انطباق با تغییر آب و هوا.

به سرعت در حال شتاب افزایش سطح آب رودخانه و جاری شدن سیل و گرمای شدید موثر جوامع در سراسر کشور است. کشورهای دیگر در حال مصرف این جدی است. سنگاپور قصد دارد به صرف 75 میلیارد دلار در مدت زمانی کوتاه به اطمینان حاصل شود آن را قادر به زنده ماندن رگبار و سیلاب ها. هلندی ها در حال برنامه ریزی دهه پیش رو حتی با توجه به نیاز به حرکت شرق به صرفه جویی در کشور خود.

و ما ؟ دولت های محلی در بهترین پشتیبانی نشده و اغلب به طور فعال مخالف توسط دولت فدرال در حال انجام بهترین خود را به برنامه ریزی برای تغییر آب و هوا. اما آنها نمی باید از این منابع برای پرداخت هزینه زیرساخت های حفاظتی و یا برای ساخت جوامع جدید در بالا و خشک و متصل مکان های که در آن هر دو حمل و نقل و دسترسی به اینترنت با کیفیت بالا و ارزان. ما ambling به سوی یک آخرالزمان با گذشت هر ماه.

حتی با چیزی به عنوان اساسی به عنوان اینترنت با سرعت بالا دسترسی به زیرساخت های آمریکایی ها عقب — و به نظر می رسد حتی آن را درک کنند. در این هفته کسب و کار و مدارس آغاز شده ارسال هر خانه گفتن آنها را به انجام کار خود را و یادگیری آنلاین. اما اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی ها نمی باید اعتماد بالا-ظرفیت فیبر مبتنی بر دسترسی به اینترنت به شرکت از راه دور در اتاق کنفرانس یا کلاس های درس.

چرا ؟ به دلیل اعتماد به نفس ما است که امریکا منجر دنیا وقتی که می آید به آنلاین نوآوری و جمعی ما عار برای هر نقش دولت در این بخش ما به طور پیوسته تبدیل شدن به یک جهان سوم ملت وقتی که می آید به ارتباطات است.

برای کنتراست در نظر کره جنوبی که مطرح خود را از آوار بیش از چند دهه و ساخته شده از فیبر دسترسی به اینترنت در همه جا. دولت خود می دانست که مقرون به صرفه شبکه های ارتباطی هرگز در دسترس ساخته شده توسط نامحدود خصوصی بازار است. سرمایه گذاری های عمومی و برنامه ریزی شده به طور کامل متصل جامعه ممکن است. کره جنوبی شوکه هستند زمانی که آنها می آیند به ایالات متحده که در آن اتصال است آنقدر محدود است که بسیاری از احساس به عنوان اگر آنها در حال گرفتن یک روستایی تعطیلات.

کره جنوبی کشوری است که برنامه و پشتیبانی از زیرساخت های اساسی از جمله برای سلامت عمومی است. این تصادفی نیست که زمانی که ویروس وارد کره جنوبی شد آماده با ده ها هزار نفر از آزمایشات از جمله درایو از طریق تست سایت. اقیانوس اطلس گزارش روز دوشنبه که کمتر از 5,000 آمریکایی ها تا به حال مورد آزمایش قرار گرفته است. این همان نقطه در شیوع کره جنوبی آزمایش شده بود بیش از 100 ، 000 نفر در یک کشور با جمعیت یک پنجم اندازه ماست.

چه دولت خوبی ؟ فقط از بنیانگذاران. را که قرار است ما را امن نگه دارید و اطمینان حاصل شود ما باید فرصت هایی را برای رشد.

ما فراموش کرده اند که این پیام قبل از. آن را در زمان فاجعه از سال 1906 سان فرانسیسکو زلزله و متعاقب آن بحران مالی برای متقاعد کردن آمریکایی ها از هر قدم از زندگی سیاسی است که مالیات بر درآمد فدرال خواهد بود ایده خوبی است. در صورت بی ثباتی و درد و رنج همه به خاطر آن است که آمریکایی ها تمام شد در این با هم.

از زمان بحران بهداشتی لحظه ای است که نباید به هدر رفته است. ما نیاز به یک خوب-بودجه عملکرد خوب بخش عمومی که جذب ما بهترین ذهن. “این ملت بزرگ را تحمل و آن را به عنوان تحمل” FDR گفت: در مراسم تحلیف خود در سال 1933. شاید. اما ما نیاز به تغییر راه ما را به این کلمات می پیوندند.

سوزان کرافورد یک استاد در دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد و نویسنده کتاب “فیبر: آینده انقلاب تکنولوژی و چرا امریکا ممکن است آن را از دست.”

دسته بندی:
برجسته تفسیر | نظر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net