ارتباط با جامعه هنوز هم می تواند احترام اجتماعی فاصله


3 دقیقه پیش

وجود دارد مقدار زیادی از سخنان الهام بخش ما در این تلاش بار:

“هنگامی که رفتن سخت می شود سخت رفتن.”

“هنگامی که زندگی به شما لیمو.”

و یا “هنگامی که زندگی به شما لیمو را با نمک و عینک و آنها را پر کنید تا با تکیلا.”

پس چگونه شما خود را به اشتراک بگذارید لیموناد یا لیمو را بر اساس کوکتل در حالی که هنوز تمرین coronavirus مربوط به اجتماعی فاصله?

طول می کشد برخی از ابتکار اما مردم در حال پیدا کردن راه هایی برای ارتباط با جوامع و هنوز اقامت 6 فوت از هم جدا.

در اینجا چند ایده که می تواند کمک کند.

(و اجازه دهید به یاد داشته باشید ممنون که این پایین رفتن در زمانی که ما باید مزایای استفاده از آب و هوای گرمتر و بیشتر در روز روشن و نه در اعماق زمستان.)

چیزهایی اول اول,

در نظر بگیرید یک راه برای چک کردن در همسایه ها که ممکن است دارای نیازهای ویژه در این زمان مانند “محله قرنطینه تیم های واکنش” مردم در بالتیمور را تشکیل داده اند. این همسایه برنامه یک وسیله نقلیه برای ارتباط با کسانی که در اطراف شما.

است وجود دارد یک سالمند یا ضعف سيستم ايمنی همسایه که نیاز به یک تلفن را بررسی کنید و یا می تواند با استفاده از یک دست با خرید راه رفتن سگ و یا سایر وظایف است ؟

اجازه دهید خود را درخشش نور

بکی هس از لاور بارل دیدم یک بخش در ABC “زنده با کلی و رایان” در مورد مردم در سراسر کشور قرار دادن خود چراغ های کریسمس به گسترش برخی از مقدار مورد نیاز تشویق.

“من پیامک همسایه من چه کسی یک صفحه نمایش بزرگ مانند Griswolds (در ‘National lampoon’s Christmas Vacation’),” او گفت:. “در 5 ساعت او به نام من و گفت:” مرحله خارج است.’ جلوی تمام خانه خود را روشن. سپس من تو را دیدم همسایه در سراسر خیابان قرار دادن یک درخت کریسمس است.”

هس پس از آن سازماندهی مارس 24 “نشستن sip و فاصله اجتماعی” رویداد برای همسایگان به “نشستن در خارج تحسین چراغ و فریاد زدن در هر یک از دیگر.”

دکتر تام Nickelson صحافی 10,000 صورتی و بنفش و زرد و سفید چراغ عید پاک بر روی یک درخت در مقابل خانه اش در مرز شرق Huntingdon و سکتدل عمل او و همسرش Bev باید به مدت 15 سال.

2491439_web1_gtr-xmaslights-1-032520

شین Dunlap | Tribune-Review

تام Nickelson قرار می دهد تا یک رشته از چراغ در مارس 24 به عنوان بخشی از خود را معمول دکوراسیون عید پاک در سکتدل حیاط. Nickelson می گوید: این سال را به نمایش همچنین به معنای به مردم امید طریق coronavirus خاموش شدن ناگهانی.

در این سال گفت: این چراغ نشان نه فقط اما همچنین امیدواریم که برای مردم مبارزه به عنوان coronavirus همه گیر در می رود.

به عنوان یکی دیگر از ضرب المثل قدیمی می رود بهتر است به نور یک شمع (یا رشته ای از چراغ های کریسمس) از لعن و نفرین بر تاریکی است.

هماهنگ

اولین ویدئوها از شهروندان ایتالیایی آواز خود را از بالکن رفت و ویروسی. مردم دیگر در سراسر جهان پیوست. دعوت از همسایگان خود در خارج برای بداهتا “ما در جهان”-سبک آواز جلسه.

به یاد داشته باشید کسانی که آهنگ ها در این دور که می خواند در تابستان اردوگاه ؟ که یک راه آسان برای شروع کنید. حتی اگر شما فکر نمی آنها را در سال ما شرط می بندم شما هنوز هم به یاد داشته باشید کلمات به “ردیف ردیف Row قایق خود را” و “فرر ژاک.”

به اشتراک گذاری استعداد

آیا شما یک نوازنده و رقصنده و یا دیگر مجری در محله خود را ، است وجود دارد یک Zumba علاقه مندان پیلاتیز پزشک یا مربی ؟

آنها مایل به اشتراک گذاشتن تخصص خود را? جمع آوری بر روی چمن خود را و یا دیگر فضای باز برای گروه درس.

زمین در

باید یک محله پاکسازی بعد. اوایل بهار زمان مناسب برای برداشتن بستر و حیاط باقی مانده جمعآوری گسترده و گرفتن یک پرش بر روی علف های هرز قبل از آنها می تواند نزول ریشه های خود را.

بازی کودک

آیا مادر خود را چخ شما در خارج از خانه خوب روز و بگویید شما را به عقب می آیند تا موقع ناهار یا شام ؟ اعطا زندگی نبوده است انجام می شود که راه را برای مدتی — اما در حال حاضر زمان مناسب برای بچه ها به کشف لذت های ساده بازی در فضای باز.

زیادی وجود دارد که می توان بدون لمس کردن — اگر چه یک فرد بالغ احتمالا نیاز به اجرای آن قانون است. فوتبال بدون brainer است و یا سعی کنید بدمینتون بانوان, لی لی یا تا بدون دست شکل kickball.

ضربه برخی از حباب — که بزرگترین یا شناور دورترین قبل از ظاهر?

2491439_web1_gtr-liv-community-games-032720

AP فایل

نگه داشتن بچه ها مشغول قدیمی از مد افتاده, هوای آزاد, بازی های مانند برخی از ساده صابون حباب سرگرم کننده است.

در یک روز آفتابی بازی shadow tag — گام بر کسی سایه و آنها آن است.

فراموش یخ و رقص. هر کسی که حرکت می کند زمانی که موسیقی متوقف می شود است.

است که بهترین هدف ؟ راه اندازی یک تفنگ آب محدوده هدف.

پیاده رو صفری

وجود دارد تن از فعالیت های آنلاین در دسترس بر اساس مایکل روزن کتاب کودکان “ما قصد داریم بر روی یک خرس شکار.” به تازگی مردمی در سراسر کشور شده اند قرار دادن خرس عروسکی در خود ویندوز برای کودکان و نوجوانان به جاسوسی در حالی که آنها از راه رفتن با خانواده های خود. همسایگان خود را بپرسید برای پیوستن به در.

جنوب غربی گرینزبورگ است که در حال حاضر بر روی شکار.

اگر شما به خرس عروسکی سازماندهی مجازی شکار لاشخور توسط پیام کوتاه یک لیست از چیزهایی یافت می شود نزدیکی به همسایگان خود. شاید پنهان کردن کمی جایزه در بوته. به اشتراک گذاری عکس های خود را می یابد.

نگاه به آسمان

یک قسمتی ابری در بعد زمان زیادی به استفاده از تخیل خود را. آیا این ابر شبیه یک خرس یا سگ ؟ یک موس یا موش ؟

است وجود دارد یک کار شناس در محله ؟ امکان استفاده از یک آسمان شب پر ستاره برای یادگیری در مورد ماه و ستاره و آسمانی دیگر شگفتی های قابل مشاهده برای چشم غیر مسلح. (این ممکن است بهترین به اشتراک گذاشتن یک تلسکوپ در حال حاضر.)

فضل خود را به اشتراک بگذارید

غذایی کوچک pantries اند ظاهر شده است تا در ایوان در سراسر کشور و بسیاری از جوامع نیز حامی آنها است.

برای مثال گرینزبورگ سه حسن نیت ارائه میدهد از مرکز شهر گرینزبورگ پروژه در جنوب خیابان پنسیلوانیا parklet در نزدیکی سنت کلیر پارک آمفی تئاتر و غرفه در نزدیکی آتش گروه آموزش در برج لینچ زمینه است.

DGP بنیانگذار جسیکا Hickey گفت: pantries بودند خالی یک شب پس از یک های اخیر جوراب زنانه ساقه بلند.

2491439_web1_gtr-liv-community-food-032720

شرلی McMarlin | Tribune-Review

کمک به جامعه خود را حفظ تغذیه با اهدای به بانک های مواد غذایی. نشان داده شده است یک جعبه مواد غذایی در جنوب خیابان پنسیلوانیا parklet در گرینزبورگ.

“بدیهی است که آنها در حال استفاده از تعداد زیادی” او گفت:. “هر کس صدمه زدن به سمت راست در حال حاضر.”

Hickey گفت: آماده برای خوردن غذاهای بهترین موارد در جلو و بالای قوطی میوه و پوره سیب, فنجان گرانولا, آجیل مخلوط, توستر شیرینی و مانند آن. نیز وجود دارد یک نیاز به کاغذ و محصولات شخصی و بهداشتی زنانه اقلام است.

پیدا کردن یک لیست در downtowngreensburgprojectpa.ما. Hickey اشاره می کند که مواد غذایی که نیاز به پخت و پز مانند لوبیا خشک و برنج مورد نیاز نیست به عنوان شربت خانه کاربران ممکن است وسیله ای برای آنها آماده است.

مواد غذایی برای ذهن

هنگامی که شما راه رفتن فراموش نکنید که کوچک کتابخانه ها در اطراف شهر. با کتابخانه ها و کتابفروشی ها تعطیل کسانی بالین کتاب stashes رو به کاهش هستند. آیا همسایه شما یک یا دو کتاب آنها می تواند کمک کنم ؟ طرح یک کتاب کوچک رانندگی کنید.

2491439_web1_gtr-liv-community-books-032720

شرلی McMarlin | Tribune-Review

تصویب کتاب شما را خوانده ام و به همسایگان خود را از طریق یک محله کوچک, کتابخانه, مانند کوچک رایگان کتابخانه در Westmoreland موزه هنر آمریکایی در گرینزبورگ.

باز کردن از پیچ

وجود دارد که باید حفظ خانواده و دوستان خود مشغول برای یک یا دو روز. در حال حاضر خارج وجود دارد و لذت بردن از فریاد در همسایگان خود در یکی از کسانی اجتماعی-فاصله مبارک ساعت.

شرلی McMarlin یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید تماس شرلی در 724-836-5750, [email protected] و یا از طریق توییتر .

دسته بندی:
Coronavirus | سبک زندگی | مطلب زندگی | منطقه ای

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im